CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Zelo dobra predstava tako v napadu, kot v obrambi. Malo sreče v prvem polčasu, da je bil razveljavljen gol Burnleya zaradi res minimalnega offsida, pa tudi nekaj sreče pri tistem zbijanju Barkleya z golove črte, s katerim je preprečil izenačenje. Sicer pa izjemen drugi polčas, ko ni imel Burnley niti ene priložnosti, mi pa smo si poleg gola Odoija priigrali še vsaj 2 ali 3 res lepe priložnosti.
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by didi_drogba »

Se samo meni zdi ali je komentiranje naših tekem na Sportklubu vedno slabše. Danes nevem kdo je komentiral ampak je naredil toliko napak, da mi je pokvaril celotno vzdušje tekme. Vrhunec pa je bilo, da Kante-ja ki je poškodovan ni v ekipi ker želi v Real Madrid in da se zanimamo za mladega Tariqa Lampteya, ki je pri Chelseaju že 15 let :-? :-? :-? Tudi drugače komentira en tip, ki je ultra sarkastičen in se vidi da se ne spozna pol toliko kot povprečen navijač Chelseaja. Roko na srce mi je še najbolje komentiral Bavec kakšnih 10 let nazaj ko je bila Premier League še pri Šport TV-ju.

Kar se pa tiče same tekme so me fantje prijetno presenetili, ker se po navadi proti slabšim ekipam na SB zelo matramo in zelo težko zabijemo prvi gol. No danes smo spet malo viseli v obrambi in imeli srečo z offsideom Burnleya in tudi malo sreče pri penalu Williana. Je pa čisto druga zgodba če doma zabijemo prvi gol in se potem slabši tekmec odpre, ker imamo potem ogromno prostora za protinapade in uigrane akcije, katere znajo dobro izpeljat naši mladci če jim tekmec seveda ta prostor dopusti.

Obramba se je po začetnih 20-30 minutah vnesla, predvsem je blestel Reece James, ki kaže izjemen potencial na desnem bočnem in ima res odlične predložke. Sredina je bila presenetljivo dobra brez Kovačića in Kanteja, predvsem Barkley je presenetil in odigral najbrž njegovo najboljšo tekmo letos. Jorginho solidno in je lepo zadel penal, Mount pa 1. polčas povprečno, drugi se je dvignil in odigral končno tako kot je začel v letošnji sezoni. V napadu Willian dobro in izkušeno, Hudson-Odoi že 2ga zelo dobra tekma in vidi se da nekako ujema pravo formo po tisti grozni poškodbi lani. Tammy kaže da je gladko 1. napadalec ker je Michy padel iz forme in je Giroud z nogo in pol še v Interju, vseeno pa bi lahko danes imel 2-3 gole in to učinkovitost bo moral popraviti, ker proti kakšenmu Bayernu bo dobil max 1 tako šanso in jo bo mogel zaključit če hočemo sanjat četrfinale LP.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by sigismund »

Komentatorji na SportKlubu so tak super bias-ed, težko skrijejo kdo jim je pri srcu in kdo ne...nekak po stilu bratov Obrez :) Jst sm se zmerej veselil tekem na SportTV ko je komentiral Bavec, povsem nevtralen je bil in navijal dejansko za obe ekipi. Tudi Lukač se je precej poslabšal se mi zdi, včasih je bila liga prvakov bolj gledljiva. Pa ne govorim zdej samo za tekme Chelseaja ampak povsem na splošno! Tale od danes mislim da se piše Zupan al pa Zupanc in ja, ni neki baš "poslušljiv". Tist z Lampteyem je pa grdo zasral ja, tut meni je to padlo v uho in nisem čist prepričan kaj je hotu povedat...pomojem se je samo zmotil, ali pač?

LeBron ni edini James ki me navdušuje, Reece-u to kar odlično uspeva že kar nekaj krogov. :D Mount je precej padel napram povsem začetka sezone, čeprav se vidi da ima nekoliko drugačno vlogo kot takrat. Predvsem ga ljudje ki hodijo na stadion in ga spremljajo z očmi non stop pohvalijo predvsem za delo ki ga opravi off-ball. In to več kot očitno ceni tudi Lampard, saj Mounta konstantno uvršča v ekipo.

Tammy pa ja, na dober dan bi zabil 4, tako pa pač enega. Prva sezona v PL pa že kar konkretno opozarja nase, fantastic work :) Lampard mu še tisto pizdenje in mahanje z rokami če ne dobi "bulls-eye" podaje izbije iz glave pa bo :) Zelo solidna predstava (rezultatsko) naših danes, naj se končno sprostijo proti tem "manjšim" ekipam, sploh pa na Bridge-u, kjer smo na račun le-teh letos preveč izgubljali pike. Več kot očitno pa na tole ekipo proti tamalim precej raztrese, če nasptornik prvi povede. Danes po prvem golu so se sprostili in Burnley ni mogel nič :) Res pa je da smo take dobre predstave nanizali takrat, ko med tednom nismo igrali ..upam da ne bo spet kriza ko se vrne liga prvakov.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Čestitke fantom za današnjo predstavo,razn posameznih momentou zlo dobra igra praktično celotno tekmo.
James in CHO super,škod aker Abraham ni piknu še enga,se strinjam da prot Bayernu bo takih šans malo in takrat mora bit bolj natačn.
Presenetu me je Barkley,res je dodal tisto kar je manjkalo v sredini. Sicr sm že neki časa mnenja ( s katerim se sicr večina vas najbrž ne bo strinjala),da boljše igramo brez Kanteja,na tekmah kjer se ekipe branijo. Enostavno se mi zdi,da preveč zaustavlja našo igro,podaje od njega grejo prepočasi... Nevem,samo moje mnenje.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by blue222 »

Se strinjam za kanteja. Barkley je dober samo priloznost rabi, je bil pa zdaj nekaj casa poskodovan
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Danes kiks Spursov, Arsenala in Citya, ki so vsi uspeli le remizirati. Glede na to, da United igra proti Liverpoolu, bi lahko ta vikend v primeru naše zmage ogromno pridobili. To je tekma, ko res ne smemo kiksniti.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Zaenkrat malo boljše kot ponavadi ko so nasprotne ekipe postavile bunkr,vseeno manjka tista zadnja podaja v kazenskem,vidli smo tut malo sebičnosti Kanteja in Mounta,ampak mislm da bi jim znal v drugem polčasu enga hitro zadet.
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Kante pri tisti priložnosti po mojem mnenju res ni bil sebičen. Šele po tem ko je streljal, se je videlo, da bi mogoče lahko podal. Tudi v primeru podaje pa sta bila tam še vedno dva igralca Newcastla, ki bi lahko izbila žogo. Sploh pa ne vem, zakaj se Abraham pritožuje, ker v primerjavi z ostalimi res malo podaja. Tudi sam bi v taki priložnosti nedvomno streljal.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by BOŠTAJ »

Srake so vedno neugodne, tako da bomo danes lahko zadovoljni že s točko. Je pa res, da če damo enega, pa da Lamps še Zoumaja notr, bi pa že mogl 3 pike odnest :)
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Danes res katastrofalna tekma Williana. Če Pulišič ne bi bil poškodovan, mislim, da ga ne bi bilo več na igrišču.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by blue222 »

Tole se je čutilo v zraku..
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by chelsea boy »

Neverjetno kako smo uspeli tole zajebat hahaha. Če pa kdo še vedno meni, da ne rabimo okrepitev je pa res bolan v glavi.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Uf,nažalost obveljalo,da kdor ga ne da,dobi... Samo uapm da Lpool jutri zmaga in se razlika med nami in Unitedom ne zmanjsa
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Sm pa vseeno mnenja,da smo igral.boljše kot ponavadi na takih tekmah
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2019/20

Post by sigismund »

Že dolgo se vidi da ne znamo prebijat bunkerjev, pa se ne spremeni nič. Kvalitete za zmagovat proti tako zaprtim ekipam sigurno premoremo dovolj. Dokler se tega ne naučimo bomo pač takole grdo kaznovani, pa smo lahko še tako konkretnejši v igri, kotih, posesti and what not :) To je pač nogomet...
Willian je bil danes bolj koristen branilec kot uporaben winger, treba je tole posebej izpostavit.

In jasno kot beli dan, ko igramo zadnji termin po tem ko kiksajo vsi okoli nas, potem tega ne izkoristimo. No, vsaj te tradicije se držimo =)
Post Reply