5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

skupni ogledi tekem na Stamford Bridgeu

Letos grem na:

Poll ended at 04 Feb 2015, 20:45

Stoke
3
20%
Crystal Palace
12
80%
Oboje
0
No votes
 
Total votes: 15

User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by lajko »

Pa smo spet tu :juhej:

Tale razpored sem našel (http://www.thefa.com/thefacup/more/fa-cup-round-dates):
Fifth Round Proper Saturday 14 February 2015
Sixth Round Proper Saturday 7 March 2015
Semi Final Saturday 18 and Sunday 19 April 2015
The Final Saturday 30 May 2015

Če štima, potem nam letos lahko prestavijo le prvenstveno tekmo proti Manchester Unitedu. Iz tega zgleda, da imamo tri opcije za Annual Trip. Prva - Southampton žal takoj odpade, ker bi morali že v roku enega tedna oddati naročilo, kar bi bilo težko izvedljivo. Jaz sem za standardni STOKE. Ker smo letos dosegli SREBRNO ČLANSTVO gremo lahko tudi na Crystal Palace.

Spet bomo dali prošnjo za karte na SHED UPPER, saj nam za tako število prijavljenih le tam lahko zagotovijo sedeže skupaj, pa še najboljši pogled je.

Tekma proti Stoke City je predvidena za soboto, 04.04.2015, ob 15h po lokalnem času.
Tekma proti Crystal Palace je predvidena za soboto, 02.05.2015, ob 15h po lokalnem času.
Zadnji rok za plačilo za Stoke je 06.02.2015, za Crystal Palace pa 06.03.2015.
Cena bo tokrat malenkost višja kot lani, ker je EUR izgubil proti GBP.
Cena za TRUE BLUE člane tako znaša 67 EUR, za ostale pa 74 EUR.
Pogoj za potrditev prijave je nakazilo na transakcijski račun Društva: SI56 1010 0005 3626 639 (Banka Koper), s pripisom Stoke ali Crystal Palace.

Ne pozabite: Na Annual Trip se lahko prijavite samo tisti, ki ste bili v letu 2014 člani našega navijaškega kluba, ker smo morali do konca leta vse člane prijaviti v London.

Nakup avionskih kart in rezervacija prenočišč poteka v lastni režiji. Glede na željen termin obiska Londona se lahko vključite v skupinico, ki ustreza vašim željam. Več o vsem tem pa si lahko preberete na forumu "ostale tekme v živo", kjer se bo v ta namen odprla posebna tema. Razna vprašanja o cenah hamburgerjev in podobne stvari prosim postavljajte v tisti temi, ta pa naj bo, zaradi preglednosti, res namenjena le Annual Tripu.

Pri rezervacijah letov in prenočišč upoštevajte, da obstaja možnost, da se tekmi prestavita na nedeljo ali v redkih primerih celo na ponedeljek. Termin za Stoke bo potrjen vsaj do konca februarja, za Crystal Palace pa vsaj do konca marca, verjetno pa bo oboje že prej. V primeru Crystal Palace poleg prestavitve tekme obstaja tudi manjše tveganje, da nam ne odobrijo kart, ker gre za neke vrste londonski derbi.

Ko bo datum bližje, se bomo dogovorili tudi za Stamford Bridge Tour in kje se bomo dobivali že dan pred tekmo in na dan tekme, da se skupaj dobro pripravimo na navijanje.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
Luka Ambrožič
Posts: 1
Joined: 17 Jun 2014, 08:36

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by Luka Ambrožič »

Kakšno naključje- tudi naša družina se odpravlja v London v času prvomajskih praznikov in na ogled tekme s Crystal Palace! :)

Luka je član vašega/našega kluba. Za prvi maj bomo v Londonu in v sklopu našega izleta načrtujemo tudi ogled tekme 2. maja in ogled stadiona Stamford Bridge-a.

Zanima me, ali lahko karte za ogled tekme dobimo v sklopu Annual Tripa? Smo 4-članska družina, Luka je član kluba in član Chelsea Dissabled Supporters Cluba v Londonu. Z letošnjim letom pa smo člani Supporters Cluba Chelsea (Match Members) tudi ostali člani družine. Lahko se tudi slišimo (051-420-450).
Nuša
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by lajko »

Luka Ambrožič wrote:Kakšno naključje- tudi naša družina se odpravlja v London v času prvomajskih praznikov in na ogled tekme s Crystal Palace! :)

Luka je član vašega/našega kluba. Za prvi maj bomo v Londonu in v sklopu našega izleta načrtujemo tudi ogled tekme 2. maja in ogled stadiona Stamford Bridge-a.

Zanima me, ali lahko karte za ogled tekme dobimo v sklopu Annual Tripa? Smo 4-članska družina, Luka je član kluba in član Chelsea Dissabled Supporters Cluba v Londonu. Z letošnjim letom pa smo člani Supporters Cluba Chelsea (Match Members) tudi ostali člani družine. Lahko se tudi slišimo (051-420-450).
Nuša
Pokličem
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by hook »

kaj ste se zmenili na katero tekmo gremo?
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by BOŠTAJ »

hook wrote:kaj ste se zmenili na katero tekmo gremo?
Stvar posameznika, lahko greš na obe tekmi ali pa samo na eno, no ja, lahko tudi na nobeno.... :D
Samo za tisto tekmo, ki bi jo šel gledat, moraš do roka nakazati za karto, potem pa samo še nočitev pa prevoz organiziraš, pa si zmagal. Se pa tudi v anketi vidi, da nas je več takih, ki bomo (bi) šli na tekmo s Palaceom. Tako, da se na Viru nismo nič konkretno dogovorili.... :sad:
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by hook »

No sej... sam ni neki govora ne na forumu ne na fbju?:) gre kdo od 30.4 - 5.5?
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by BOŠTAJ »

hook wrote:No sej... sam ni neki govora ne na forumu ne na fbju?:) gre kdo od 30.4 - 5.5?
Sam bom po vsej verjetnosti šelna tekmo s Palaceom, se pa zna zgoditi, da grem za kakšen dan manj, odvisno od cen....
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by didier »

Jeba bo drag letalski prevoz ((pred)prvomajski prazniki), plus tega je rover nekje omenjal, da obstaja možnost, da se tekma s Palace-om prestavi. Stoke pa ni my cup of tea :)
Blue is the colour!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by sigismund »

Zdaj ko smo izpadli iz pokala FA je po mojem manj sans da se prestavi tekma.
User avatar
thedamir
Posts: 6
Joined: 01 Nov 2014, 10:31

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by thedamir »

Za Annual Trip sem se prijavil na ziga.slapnik@chelsea.com. Ali še kdo drug pobira prijave? Ker nisem dobil nobenega odgovora če je prijava uspela ali ne..

Lp
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by rover »

Nič ti ne pomaga, če se prijaviš za annual trip, vplačat moraš karto za tekmo, da lahko greš. Danes je zadnji dan za nakup karte za Stoke. Sam sem bil na Stoku 2x in če bom šel letos na tekmo grem rajši na CL. Palace. Samo problem je, da se nič ne ve kdo gre vse na CL. Palace. Torej zanima me kdo bo šel na Cl. Palace.
Image
User avatar
thedamir
Posts: 6
Joined: 01 Nov 2014, 10:31

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by thedamir »

V mailu je pisalo da je rok za prijavo do konca tega tedna, potrditev prijave pa narediš tako da plačaš karte, to pa je odvisno od tekme ki si jo boš ogledal. Jaz sem si to razlagal tako, da se moraš prijaviti do konec tedna za plačilo pa še je čas, ker midva z punco imava tudi namen it maja v london in na tekmo z Crystal Palace.
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by Profesor »

thedamir wrote:V mailu je pisalo da je rok za prijavo do konca tega tedna, potrditev prijave pa narediš tako da plačaš karte, to pa je odvisno od tekme ki si jo boš ogledal. Jaz sem si to razlagal tako, da se moraš prijaviti do konec tedna za plačilo pa še je čas, ker midva z punco imava tudi namen it maja v london in na tekmo z Crystal Palace.
S plačilom karte se prijaviš.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by didier »

hook wrote:No sej... sam ni neki govora ne na forumu ne na fbju?:) gre kdo od 30.4 - 5.5?
Si že bukiral karte? Predvidevam, da si gledal za wizz air iz Brnika :) Povratna trenutno pride 90 evrov...
Blue is the colour!
ferii
Posts: 2
Joined: 08 Aug 2011, 12:40

Re: 5. Annual Trip: STOKE in Crystal Palace

Post by ferii »

živjo, po napaki sem zamudil rok za prijavo na anual trip za stoke, tako da se potem karto kupil preko chelsea strani, pa me zanima če je že kaj zmenjeno za ogled stamford bridga in kje bo meeting point pred tekmo in druge dni :)
Post Reply