Poletni prestopni rok 2020

o morebitnih prestopih
Post Reply
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Tud js nisn pristaš njegove prodaje, pomoje še lahk veliko da klubu. Če bi ga že mogli prodat, naj bo to res visoka odškodnina plus da najdemo pravega centralnega branilca in še enega vrhunskega igralca (Havertz/Sancho). Samo v tem primeru bi se strinjal.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by AlexAK »

Po dolgem času sem se spet prijavil na forum, vidim da ste kar zadovoljni z delom in nameni v letošnjem prestopnem roku :D Še nedolgo nazaj sem razmišljal, kako bi prišli skozi to ''svetovno krizo'' najlažje skozi. Kašen free igralec, mogoče Boga ali Ake po znižani ceni, kakšna posoja...Chelsea pa očitno finančno kar lepo stoji in dobro izkorišča prednost pred konkurenco. Ziyech, Werner, zanimanje za Havertza, Chilwella in drugih, kar kaže velik namen, da zmanjšamo vrzel, ki je nastala v zadnjih letih. Zanimivo bo :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

Mislite, da računa Lampard na koga od "povratnikov"?
S posoje pridejo Drinkwater, Zappacosta, Moses, Musonda, Bakayoko, Baba Rahman, Ampadu, Nathan...
In še glede Chilwella, bi ga kdo rad videl v modrem dresu? Sicer se na lestvicah pojavlja kot top 10 LB ampak nevem no :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blueboy11826 »

Mislm, da ne, razn mogoče Ampadu (čeprou sem ga premal spremljal, da bi vedu kako je igral na posoji).
Zakaj ne Chilwell sigi? Res bi bil vrhunska okrepitev.. pa svaka čast če našteješ 10 boljših LB :D
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by demiensatlier »

Pomoje tud ne bo računal na te igralce na posojah, če jih letos ni rabo nevem zaka bi jih drugo leto, ko dobimo še kakšno okrepitev. Za Chilwella pa tud js nisn prepričan sploh ne za tak dnar, baje da ne igra nič posebnega.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

blueboy11826, da odgovorim :) Predvsem zato da kadar gledam Leicester me tip ne prepriča. Niti včeraj me ni...v bistvu je nahypan s strani angležev samo zato ker je njihov, že tolikokrat videno. :) Pač ja, če pride bo valda dobrodošel, ampak mislim da ni vreden cene ki se mu jo postavlja (transfermarkt se ustavi pri 40MIO, Leicester hoče 60 (baje)). Ampak ja, sem le amaterski spremljevalec fuzbala, z veseljem se podpišem pod njegov prihod če ga veliko strokovnjakov in na splošno fenov z veseljem vidi v modrem dresu :) George Benson (YT channel) tudi ni njegov biggest fan, pa dečko kr pozna fuzbal. Na drugi stran Jan ali Ian ali pač karkoli je že njegov kolega na veliko navija za njegov prihod, tako da mnenja glede njegovega prihoda so zelo deljena, zato sprašujem če je še komu to željan prestop.

Sprejmem izziv :D Liverpoolov Robertson, Barcin Alba, Juve Sandro, Bayern Alaba, Real Marcelo (je pa res da je starina), Alhonso Davies (Bayern) nas je sam premagal na Bridgeu pred 3 meseci...za PSG nisem vedel kaj imajo na LB, no tam je Bernat.. Sej pravim, pade v top 10 na vseh lestvicah, samo osebno nisem lih velik fan. Malo tudi delam napako ko spremljam veliko fuzbalerje na IG, niti on niti Hakim nista glih neka genija al pa vzorna tipčka ane. In ne, ne cenim Chilwella samo na podlagi njegovega IG profila, je pa vseeno zanimiva popestritev :lol: No, roko na srce, od vseh naštetih imen je Chilwell res realno še najbolj dosegljiv ana. Je upgrade vsemu kar imamo sedaj, tako da sure, go for it :)
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by blue222 »

Chilwell in pa Alonso out bi blo v redu meni :) od prej nastetih igralcev bi lahko obdrzali Musondo ce gre poleg Pedra tudi willian..
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by bork »

Najbolj dosegljiva sta Telles in Tagliafico, poleg tega bi bila tudi najcenejsa, ampak ocitno je Chilly Lampardov mini projekt, drugace si te obsesije ne znam predstavljat. Je pa sicer Chilwell zelo povprecen LB, recimo nekje na ravni Shawa, vendar s precej vecjim potencialom - leta so definitivno na njegovi strani.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by bork »

Kai Havertz has asked Bayer Leverkusen to allow him to leave this summer, according to Bild. Chelsea and Real Madrid are both interested. Chelsea want to pay his €100m asking price in instalments. #B04 #CFC #Real

Najbolj aktualna novica glede Havertza :)
User avatar
RedMiner
Posts: 1115
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by RedMiner »

Dvomim, da se bomo tolk skeširal za Havertza. Max 60-70M.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by BOŠTAJ »

Ima kdo kakšne insajderske informacije glede zanimanja za Oblaka???
Kaj nam bo Oblak pomagal, če bo pa Christensen štoper..... :sad:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3494
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by sigismund »

En random Twit + Slovenski mediji = Chelsea kupuje Oblaka za 110MIO + Kepa :D

Mislm sej sm tut sam zasledil marskej ampak PO MOJEM MNENJU ni nic na tem...a ne bi blo pol kupit Onanaja pa Haevertza ki skupaj ne bosta 110 MIO?
User avatar
RedMiner
Posts: 1115
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by RedMiner »

Tole naši mediji niso pravilno povzel...

Oblak ma odkupno klavzulo 120M, torej predvidevam da bojo naši ponudl deal 30-40M+Kepa, ne pa 110+Kepa kokr pišejo naši mediji. Bi bil pa Atletico po mojem mnenju neumen, če ne bi sprejel tak deal. Oblak gre počas prot 30., vsako leto bo vredn 15M manj.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by BOŠTAJ »

Oblak bi bil dober deal, če damo Kepo v račun, v predpostavki, da nabavimo še enga WC CBja.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2020

Post by Chelsea_fan »

Moje mnenje, da je Oblaka potrebno pripeljati samo v primeru, da imamo že pokrite CB pozicije, ki jih pa nimamo.

Tako, da najprej to poštimat potem pa golmana menjat.

Ne vidim pa iskreno dobrega štoperja razen Koubaliya. Mogoče Upamecano? Nisem ga nekaj veliko spremljal ampak mislim, da je povsem realna tarča in nadgradnja naših dreves v zadnji vrsti.
BLUE IS THE COLOUR!!!
Post Reply