Poletni prestopni rok 2021

o morebitnih prestopih
Post Reply
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by sigismund »

Romano za AFTV:
Dorussija Dortmund se s Haalandom obnaša identično kot lani s Sanchom, jasno so dali vedeti da želijo obdržati igralca in to so storili, Sancho je res podpisal šele letos čeprav je lani United poizkusil večkrat. Chelsea je dal jasno vedeti da se jim zdi Haaland perfect fit za Tuchla, ampak če ga želijo že to poletje bodo morali storiti nekaj drastičnega, govorimo o odškodnini okoli 170 MIO€, pa še to bo potrebno tempirati, BVB sigurno ne bo prodal svoje zvezde teden pred začetkom sezone, tukaj igra vlogo tudi čas ki pa se izteka.

Če se swap deal med barco in Atleticom ne izide (Griezmann <-> Saul Niguez) smo baje v bitki za Nigueza z Liverpoolom. No ni bitka, spremljamo pa situacijo :)

Video na uradni strani AFTV Youtube.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by Chelsea_fan »

Vse bolj se nagibamo na to, kar je Bork napisal.

Zanimamo se, ponujamo na koncu pa nič :)

Medtem pa United podpisal Sancha v pogovorih z Varanom itd...

Potrebujemo vsaj še 2 WC igralca :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by sigismund »

Za Haalanda smo ponudili nek znesek, pa nas je BVB odbil. Tkoda tipamo teren?
O nekih hudih alternativah za ST trenutno ni novic, vsaj jaz jih ne najdem pri zanesljivih virih.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by bork »

Ne, za Haalanda nismo se nič ponudil.. to so angleški mediji pisali, Fab pa je zanikal. Definitivno pa tipajo teren, samo če ne mislijo ponudit 150mio+ ne bo nič. BvB ima tudi neko moralno dolžnost do svojih navijačev, vsaj Haalanda zadržijo, če so že Sancha prodali. Denarja tudi nujno ne rabijo več, ker so dobili od Sancha 90mio + CL denar, kot kaže pa bodo v prihodnji sezoni tudi navijači lahko prisotni na stadionih.

Zaenkrat je edina realna tarča Rice, pa še za njega bomo morali postaviti klubski rekord, če ga bomo želeli pripeljati.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by n1i9k9o6 »

Se strinjam s prejšnjim borkovim zapisom, pa sem se spomnil še prestopnega roka poleti 2015, potem ko smo osvojili ligo. Do sredine julija smo podpisali Begovića, ki je menjal Čecha in na posojo dobili Radamela Falcaa, menjava za Drogbaja in še nekaj manjših prestopov, nato pa celo poletje nič, v drugi polovici avgusta, ko se je sezona že začela pa kupili Pedra, Baba Rahmana, Djilobodjija, Kenedyja in Hectorja. Že takrat je vse skupaj delovalo kot okrepitve iz obupa, v smislu "samo da nekaj kupimo", kako se je končala sezona 15/16 pa niti ne bom omenjal, se najbrž vsi spomnimo. Samo še en primer slabe krepitve ekipe po osvojenem naslovu.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blue222 »

V sezoni 15/16 smo imeli zelo dobro ekipo, ki je eno leto pred tem osvojila premier ligo potem pa še eno leto za tem. Tam je šlo nekaj drugega narobe.. igralci od začetka niso imeli zmagovalne mentalitete že na prvi tekmi so se skregali, ko se je Morurinho pizdil na Evo, potem so odpustili Mourinha in sezona je šla po zlu. Tisto sezono bi morali preprosto naslov obdržati.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by n1i9k9o6 »

Ne govorim o ekipi od prej, govorim o prestopih v tistem roku. To da na hitro kupiš nekaj, ko se sezona že začne je za moje pojme slabo. Dejstvo je, da razen Pedra ostali igralci, ki so prišli tisto poletje niso pustili večjega pečata v klubu...
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blue222 »

Sem razumel ja, mislu sem bolj v smislu, da nismo potrebovali nekih okrepitev, ker je bila ekipa dobra in slaba sezona ni bila zato, ker smo imeli slab prestopni rok.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blue222 »

- Newcastle se zanima za posojo Gallagherja.
- Tuchel si želi Lewandowskega, kar pa je po moje nerealna tarča. Nad Halandom naj bi obupali.

https://www.google.com/amp/s/www.si.com ... -gallagher

Za Lewandowskega najbolj povzemajo Sun, ki je bolj tako tako in pa dailystar. Sej pravim, da ne verjamem, da bi želel Lewandowski v Chelsea zanimanje zanj pa zagotovo je.
Last edited by blue222 on 18 Jul 2021, 11:26, edited 1 time in total.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by bork »

A bi blo mozno, da pišete prosim vire vaših novic zraven. hvala!
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by n1i9k9o6 »

Guehi zapušča klub...zelo, zelo razočaran nad to potezo uprave...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blueboy11826 »

niko tut js, po Tomoriju zdej še njegov odhod. Ne zastopm 2 takšna talenta pa smo oba spustil. Medtem pa nam bo počasi začelo zmankovat CBjev, Ben White, ki sem ga že omenjal, ker je vrhunski igralc, naj bi bil blizu Arsenala, mi pa trenutno kot kaže o CBjih ne razmišlajmo. 5 jih imamo, od tega je Zouma preslab, Silva in Azpi pa sta že čez 30.
Lequipe poroča, da hočemo Comana (ponujamo tut Hudson-Odoija). Glih nekega navdušenja iz moje strani ni.. ostali?
KTBFFH
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blue222 »

Meni je Odoi super igralec in ga ne bi menjal
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by bork »

CHO ostaja v Chelseaju 100%.

Guehi si je želel rednega igranja, ponudba CP pa je bila enostavno predora - 20mio transfer fee-ja, 20% sell-on clause in še možnost izenačitve ponudbe drugega kluba v primeru prodaje. Tole je win-win deal za vse vpletene.

Skrbi pa da se je predsezona že začela, mi pa še vedno nismo v resnih pogovorih s ST-jem.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by sigismund »

Upam da ne naredimo kaj neumnega iz obupa. En tak scenarij je odkup Griezmanna iz Barce zdaj ko je swap s Saulom padel v vodo.
Post Reply