Poletni prestopni rok 2021

o morebitnih prestopih
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by RedMiner »

Govori se o možnosti prihoda Ilaixa Moribe.
Za razumno ceno (grev zadnje leto pogodbe), bi bil top nakup. Tehnično odličen nogometaš.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blue222 »

Namesto, da kupujemo novega levega bočnega bi lahko Kenedy zamenjal Alonsa in Emersona. Kaj menite?

Se pa danes spet omenja, da naj bi želel Arsenal kupiti Abrahama.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blueboy11826 »

Se strinjam blue, sicer podoben obema (kar dober v napadu, mal svoh v obrambi), ni pa pomoje nic slabsi od teh dveh. Definitivno sem za to opcijo, da se zbira denar za kak nakup.
Kaj je s 130miljonov za Haalanda? Football insider pise da je Roman dal zeleno luc.. nimam pa pojma, ce so oni zanesljiv vir
KTBFFH
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blue222 »

Terry zapušča klop Ville. Da bi prišel v Chelsea bi bilo super
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by Chelsea_fan »

blueboy11826 wrote:Se strinjam blue, sicer podoben obema (kar dober v napadu, mal svoh v obrambi), ni pa pomoje nic slabsi od teh dveh. Definitivno sem za to opcijo, da se zbira denar za kak nakup.
Kaj je s 130miljonov za Haalanda? Football insider pise da je Roman dal zeleno luc.. nimam pa pojma, ce so oni zanesljiv vir
F. Romano je zadnjič objavil, da Dortmund ni prejel še uradne ponudbe tako, da so to samo govorice.

Skrbi me, da je sezona pred vrati mi pa nimamo še klasične 9ke.

Če ne dobimo nobenega bi probal z Tammyem v špici druge nam ni :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by bork »

Kot kaže bomo letos povsem popušili na tržnici... Levy nam Kane-a ne želi prodati, BvB, Haaland in Mino imajo nerealne zahteve, zato bo Erling ostal še eno leto v Dortmundu, Inter pa tudi ne želi prodati Lukakuja niti sam Lukaku ne želi oditi.

Ker glavne 3 ST tarče niso na voljo, bi se sam fokusiral na druge igralne pozicije in nikakor ne bi kupoval nekaj na silo.

Nujno rabimo CM/CDM-ja, prihodi drugih igralcev pa niso tako nujni. Sam sem sicer zadovoljen s kadrom, ki ga imamo, tako da bi morali biti konkurenčni, tudi če nikogar več ne pripeljemo (razen vezista seveda).
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by sigismund »

Smo kar nagnjeni k temu da po izjemnih sezonah nekako failamo na trgu, letos bo kot kaže isto. Celo poletje lovimo neke hude tarče, na koncu pa panik buyamo. Me zanima kako se bo izšlo tole letos.
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by Trivinho »

Realno napadalca tud ne rabimo neki na silo kupovat, okej Giroud je sou, ampak imamo Abrahama ki ima zelo dobro statistiko.
Potem tudi Havertz se je dobro izkazal na koncu sezone v napadu...
Potem se kaksen mladinc bi se lahk ukljucu,...brez veze kupovat zdej v tej krizi neki cez 100 miljonov.
Potem veza tukaj prideta nazaj RLC in pa Barkley in za rotacijo sta dobra ce bo znal Tuchel izvleci iz njih maximum...tko da imamo na posojah kr nekaj igralcev ki bi lahko dobili priloznost...
Zapravljanje nekaj na glavo pa je vsaj zame nesmisel...
Tuchel ce bo imel pod kontrolo igralce in ce bojo igralci igrali tko kot na koncu sezone, imamo lepe moznosti za uspehe...
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by demiensatlier »

Js mislim da glede na to da smo s tole ekipo in Havertzom v napadu bili evropski prvaki, ni takšne panike nujno kupit napadalca, vsaj dokler bo taktika Tuchla delovala. Veliko bo odvisno tudi od forme Wernerja. Ali dobimo Haalanda ali pa raje nikogar, isto v vezni liniji, mislim da je Barkley povsem vredu opcija za rotiranje namesto Gilmourja, razen če nam mogoče uspe dobiti Ricea ali Saula. Sicer pa je ekipa v glavnem zelo mlada, lani smo jo tudi zelo prevetrili tako da res nebi smel biti prevlki problem tudi če nikogar ne podpišemo, največja okrepitev letos je zagotovo bil trener.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1075
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by blueboy11826 »

Ja po večini imate prav, ampak novi igralci v klubu zmeraj ustvarijo dodatno konkurenco za mesta v prvih 11. Barkley in RLC (če ostaneta v klubu) bosta to naredila in pomoje sta tut dost kvalitetna, da menjata na sredini. Tako imamo 5 igralcev, ki lahko igrajo na tej poziciji. Krizna sta mi še vedno napadalec in CB, za prvo pozicijo mislim, da nimamo pravega igralca, za CB jih je pa premalo, če mislimo igrati s 3emi.
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by bork »

Jaz bi Barkleya nujno prodal, dokler se kaj dobimo zanj.. Lani je mel sicer dober start pri AV, potem pa katastrofalno nadaljevanje sezone in zopet se je pokazalo, da ni niti malo konstanten.

Poleg Barkleya je nujno prodati se Zappacosto, Drinkwaterja, Emersona ali Alonsa, Michyja in Bakayoka.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by Chelsea_fan »

bork wrote:Jaz bi Barkleya nujno prodal, dokler se kaj dobimo zanj.. Lani je mel sicer dober start pri AV, potem pa katastrofalno nadaljevanje sezone in zopet se je pokazalo, da ni niti malo konstanten.

Poleg Barkleya je nujno prodati se Zappacosto, Drinkwaterja, Emersona ali Alonsa, Michyja in Bakayoka.
Podpišem,

Rabimo WC igralce in Barkley to žal ni... seveda lahko menja sam kaj, če se zgodi primer da pol sezone manjka nekdo iz veze.. smo potem primorani z njem igrati.

Glede na to, da smo zmagovalci LP nas čaka en kup tekem in brez WC igralcev in dobrih menjav ne bomo daleč prišli.

CB, MC in ST rabimo.

Ni mi jasno da nismo štartali na Varana... 50m se mi zdi v teh časih kraja za takega branilca.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by RedMiner »

Glede Varana - meni ni neka ekstra klasa in verjetno bi tudi zahteval konkretno plačo, tako da overall ne bi bil to nek super prestop za nas.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by demiensatlier »

Se strinjam, Varane je nekje na nivoju Maguireja, sicer dober ampak lahko stori kup napak. Kaj pa je s Sarrom, bo nazaj v moštvu?
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Poletni prestopni rok 2021

Post by bork »

Evo, pa smo le dočakali.

Don Fabrizio poroča, da se zanimamo za Koundeja. Kot sem pred časom pisal, če že ne kupimo Hakimija pa bi bilo dobro, da vsaj RCB položaj pokrijemo.

To zanimanje za Koundeja pa nakazuje tudi to, da bodisi Christensena bodisi Rudiger ne želita podaljšati pogodbe.

Gogogo

Ps. Kounde je skenslal Tottenham pred 2 tednoma.. je že vedel zakaj :wink:
Post Reply