Liga prvakov 2019/20

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 561
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by Chelsea_fan »

Podpisem!!
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by blue222 »

js mislim da ma barkley zmenjeno z lampardom da lahko strelja penale
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by bork »

Pa še malo o Lampardu...

Zaenkrat je opravil zelo dobro delo, vendar je na trenutke neverjetno naiven.

Ok, menjavo Mount-Pedro še nekako razumem, čeprav ne vem zakaj ni v igro raje poslal Pulišiča?

Nikakor pa ne razumem, zakaj je 15min pred koncem tekme šel spreminjat igralni sistem, ko je iz igre potegnil Zoumaja. Zmage nismo nujno rabili, tudi remi bi popolnoma zadostoval... res ne razumem, kaj je razmišljal.


ps. Barkley je v karieri na uradnih tekmah zadel 3 penale, od tega zadnjega leta 2016. Niti enega pametnega razloga ni, da bi on streljal penale, sploh ko je v igri Jorginho.
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Čeprav nevem zakaj je tako,ampak Lampard je po tekmi jasno povedal,če je Barkley na igrišču je on prvi izvajalec.
Kar se same tekme tiče,meli smo svoje priložnosti,a žal,kdor ne da,dobi. Kljub temu,da je bil Willian en najbolj aktivnih,me je večkrat zmotila njegova sebičnost v napadu. Škoda poraza,ni pa konev sveta,odprto je še use.
Srčno upam,da se Mount čimprej vrne
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

Kar sem videl Mountovo poskodbo in da je lahko s toplim gleznjem se sam odkorakal z igrisca bi rekel da minimalno 1 teden sigurno ne bo igral.
Proti Liverpoolu bo sigurno falil, mogoce dobi kako minutko v pokalu.

Bi si pa Arsenalov reject Coqlain zaslužu rdečga, al kako? :|
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

Še nisem dobil odgovora na Coqlainov štart :zzz:

Danes je cilj jasen, tole je MUST WIN!
Če remiziramo/Izgubimo, Ajax pa zmaga, potem smo še 5 ali 6 pik za 1. mestom in ga bomo težko spet ujeli. Za to bi morali 2x premagati Ajax na kar pa se jaz ne bi preveč zanašal. Lille away je premagljiv, mamo to!

Moja napoved postave:
Kepa
Azpi-Tomori-Zouma-Alonso
Jorginho - Kante
Willian- Mount - Pedro
Abraham

V igro s klopi bo Frank poslal CHO in Kovacica, če bo rezultat ugoden verjetno še Batshuaiya ali Anjorina.

Moja napoved: 1-3 Chelsea :) Because f*ck clean sheet :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

Chelsea team to face Lille: Arrizabalaga; James, Azpilicueta, Zouma, Tomori, Alonso; Kante, Jorginho; Willian, Abraham, Mount #CFC

Precej sem faliu Image mi je pa ta postava bolj vsec. C'MON CHELSEA :cfc01:

Pulisica tokrat niti na klopi.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by demiensatlier »

Menjat Williana in Jamesa, noter Hudson pa še en. Spet smo dobili gol po prekinitvi, res smo slabi v branjenju pri teh situacijah. Tudi Tomori in Kante dokaj povprečno, v 2.polčasu se pričakuje več.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by BOŠTAJ »

Kaj je fora, da pimplajo to žogo v nedogled.....Lille s tremi, štirimi podajami pride pred naš gol. Ne vem no....sam tkole ne bomo dal nobenga več :sad:
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by BOŠTAJ »

Končno zmaga, še bolj me pa veseli, da je KANTE zdržal :juhej:
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by demiensatlier »

Hvala bogu za ta odličen gol Williana, me je malo demantiral, čeprav ni igral nič posebnega, ampak važne so 3 točke, zdaj smo spet povsem v igri. Še vedno sem mnenja, da imamo premalo izkušenj za to tekmovanje, to se je danes kar nekajkrat videlo, za letos bo lep uspeh osmina finala, četrfinale bi bil že izjemen uspeh, bo pa z vsakim letom pričakovanje večje, ker imajo mladiči precej potenciala, si pa morajo nabrati izkušenj.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

Ne bom se spuscal v igro in posamezne situacije ker se mi ze spi...
Hvala Kepi da nas je 3x al pa 4x lepo resil in ubranil ceprav za tisto zadnjo napako je bil kriv sam...

Fantje niso bili najboljsi, je pa vazno da so dosegli zmago away. Cilj dosezen :cfc01:

Vsec mi je da ne dobivamo golov iz igre ze nekaj tekem. Jezi pa me dejstvo da dobivamo gole ob prakticno vsaki spodobno izvedbi prekinitvi (kot/prosti strel) gol....temu je tako ze 10 tekem in ne samo da se to se vedno dogaja, jst napredka niti ne vidim. Tle bo treba se fejst fejst delati....
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by bork »

Nekaj let nazaj bi rekli, da smo igrali toliko kot smo rabl. No glede na to, da je šlo za pomembno tekmo, igrali pa so večinoma mladi igralci, smo imeli na koncu kar srečo, da smo odnesli 3 pike.

Poleg katastrofalnih prekinitev, najbolj bode v oči to, da do 70 minute nismo mogli sestavit skoraj nič pametnega. Ko smo končno iz 3-4-3 prestavili na 4-2-3-1 oz. 4-3-3, smo bili tudi veliko bolj nevarni. Ta ekipa res ni narejena zato, da bo zadaj igralo 5 branilcev, ker potem marsikateri igralec ne pride do izraza. Npr. Mount na krilu celo tekmo neviden, ko se je prestavil na 10ko, pa vseskozi nevaren (kolikor je pač še bilo časa).

Tomori kljub napaki zopet vrhunsko, Abraham prav tako... Jamesu se je videlo, da skoraj 4 mesece ni igral, je pa kar "zrastel" skozi tekmo. CHO super asistenca za samozavest.

Skratka, prosim Lampard, ne igraj več 3-4-3, in vprašaj koga za nasvet kako se lotiti branjenja pri prekinitvah, ker to je pa res mučno gledat, ko se za vsak kot in podobno situacijo tresem ko premražen cucek.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

Je kdo kej spremljal Ajax prejšnji dve tekmi? Mamo kej realnih možnosti sploh sanjat na točko?
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Sicr Ajaxa nism spremljal,ma osebno sm optimističn za usaj točko. Postava predvidljiva,upal sm sicr na Pulišiča v prvi pred Mounta na tej CAM poziciji,Tomori in Zouma kot štoperski par počasi kažeta več zanesljivosti,dans pa je tist pravi test,da pokažeta kaj znata.
Post Reply