Liga prvakov 2020/21

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
Cokeba
Posts: 16
Joined: 10 Dec 2019, 11:00

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Cokeba »

Bo Werner zdrzal? Tip mora igrati vse tekme kot za klub kot za repko...
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by lukacfc »

Zadovoljen s postavo, super da dobijo Kante, James in Ziyech nekaj odmora pred Spudsi.
Me pa prav tako skrbi za Wernerja. Pa po tihem sem morda upal, da bi danes lahko začel Giroud. No, upajmo da se stvari rešijo že v prvem polčasu, pa da dobijo še nekateri nosilci nekaj odmora...
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

Sem vesel, da sta spet Jorginho in Kovačić v tendemu :D gremo po zmago
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by lukacfc »

Soliden prvi polčas, čeprav je Rennes na koncu kar pritisnil.
Lep zadetek CHO po še boljši podaji Mounta. Škoda za (spet) zgrešen zicer Wernerja.
V drugi polčas po drugi gol
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Kakšna podaja Mounta za gol, noro! :) Zaenkrat dobro on, Silva in pa Mendy, nekoliko slabši polčas za Wernerjem in Chilwellom. Rennes je nekoliko pritisnil ampak zaenkrat lako držimo vodstvo, mislim da bomo v 2. polčasu šli predvsem na protinapade in ne toliko na gradnjo svoje igre. Izjemno pa me veseli kako smo povsem spremenili izgled na igrišču v zadnjih 6-7 tekmah.
Wernerja bi jaz menjal, deluje kot da ga tole konstantno igranje in potovanja nekoliko načenjajo, bo pa super pomemben člen ekipe v nedeljo proti Spursom.
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by demiensatlier »

Igra sicer ni taka kot proti Newcastlu, pa vseeno zaenkrat vodstvo, na sredini se vidi da manjka Kante, Chilwell je malo nezbran na trenutke, Mendy zaenkrat dobro. Werner je spet zapravil veliko priložnost. Gol velika zasluga Mounta. V 2.polčasu bo verjetno prišel Havertz, pa verjetno tudi Ziyech, mogoče še Kante in Giroud. Danes so važne samo 3 točke in upam da jim uspe.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by bork »

Skratka,
1. tekmo so vzeli prevec zlahka, kot da gre za neko trening tekmo
2. Azpi is finished. Ko je James v igri je nenormalna razlika, ker je James en ključnih igralcev za ohranjanje posesti in v izgradnji napadov, v obrambi pa ni nič slabši od Azpija.
3. Zakaj hudiča Lampard ne spočije Wernerja?
4. Pri 1:0 bi moralu imeti čisti penal, ampak okej, zadnjič nam je šel sodnik na roko.
User avatar
RedMiner
Posts: 1110
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by RedMiner »

3 tocke.

Vazno, da so se nekateri spocili. V nedeljo je ta pomembna tekma :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

1. tudi ko ne igraš na polno pa potegneš zmago :ava:
2. spočili smo nekaj pomembnih akterjev za nedeljo, kvalificirali smo se v 1/8 finala
3. zelo všečen odgovor po izenačujočem golu. Ni bilo "glave dol" ampak smo iztisnili tisto kontro oziroma njihovo napako in šli po zmago. To rad vidim, da pokažejo karakter :)
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by lukacfc »

Se strinjam. Igrali smo kolikor smo rabili. Lepo, da je Giroud na koncu izkoristil šanso, ki jo je dobil danes.
Pomembna zmaga s katero bi nam v Sevilli verjetno ustrezal tudi že remi.
Malo me skrbi edino to, da Werner igra brez počitka v tem ritmu že dolgo časa.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Uf,to je blo pa tesno. Ampak job done,3 pike in napredovanje. Prvi del prvegs polčasa všečen,potem smo pa malo ugasnil,kar se je nadaljevalo v drugem polčasu. Igral smo kolikor je blo treba,spočil nekaj igralcev,pa vseeno uspeli :) edino kar mi ni bilo jasno je to,zakaj je Wernerja tiščal not do 90. minute,CHOja pa menjal. Okej Werner je zapravil tisto 100% ampak vseeno ni igral slabo,se je pa videlo,da so noge težke in da rabi počitek. Se pa strinjam z borkom glede Azpija/Jamesa,razumem,da je blo potrebno rotirat,se je pa dokazalo da je trenutno naš prvi rb James :)
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

S strinjam z vsemi dodal bi samo da bi lahko Werner danes lahko že prej zaključil tekmo pa smo na koncu morali lovit še en gol ampak dobro. Razlika med lansko sezono je da bi igrali remi.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

Pa še glede Azpija. V vseh teh letih je bil meni daleč najboljši igralec. Vedno se je boril do konca po Cahillu prevzel tudi kapetanski trak. Azpi je zagotovo v moji najboljši enajsterici Od kar spremljam Chelsea. Se pa vsako obdobje enkrat končna in James je več kot dobra menjava na desnem boku. Bom vesel če bi pri nas zaključil kariero in še ostal kakšno sezono ali dve ampak imam občutek da se bo vrnil v Španijo, kar si tudi zasluži.
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by lukacfc »

Danes ob 21. uri torej proti Sevilli (prenos bo na Sportklub 3).

Še ena tekma v zahtevnem nizu, tokrat verjamem, da bo Frank rotiral. Reece in Chilwell bi pomojem rabila nekaj oddiha zadaj, prav tako Kante, Werner in Abraham. Kljub vsemu pa bo treba tekmo vzeti resno. Zmaga nam že prinaša 1. mesto, poraz 2. mesto, remi pa bi za teden dni še odložil odločitev.
Kakšna so pričakovanja?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Mendi, Azpi, Rudiger, Christensen, Emerson, Jorginho, Kovačič, Odoi, Haevertz, Pulisic, Giroud

Pričakovano Lampard precej rotira kar je tudi smiselno, glede na to da smo že iz skupine in je decemberski ritem nor.
Post Reply