Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Klub si vseeno zasluži kritike se strinjam.
Spursovega navijača nisem ujel, sem pa ujel navijača z dresom Manchester Uniteda :D
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Govorice

Post by mlinko »

Zdelo se mi je da jih je vmes nekaj prišlo, ker se je slišalo petje v smislu: "You are just Spurs in disguise!". Ne pa me držat za besedeo. Angleže je včasih težko zastopt. Sem pa pač dobil občutek, da so bli oni ker je bil nek dialog vmes. Samo možno, da se to motim in je kaj internega :).

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

No pa je vendarle uradno, da Chelsea zapušča superligo, tako kot vsi angleški klubi.
Superliga v tej obliki torej razpada, mislm pa da je le uprašanje časa kaj si bo Perez izmislil v prihodnosti.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... helsea-fc-

Sporočilo Chelseaja navijačem glede dogajanja okoli super lige.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Verjetno je bila ta tema že velikokrat načeta ampak vseeno.. Glede na zadnja dogajanja glede protestiranja navijačev večih angleških klubov proti lastnikom mi je dalo malo misliti. Kako je stanje s Chelsijem in Abramovičem? Leta 2003 je kupil Chelsea za nekih 140 milijonov funtov in s tem poplačal še pufe za nazaj. Od takrat je Abramovič še dodatno v klub vložil veliko denarja. Po sprejetju novega finančnega fairplaja morajo klubi veliko bolj paziti koliko minusa pridelajo, delni minus lahko menda tudi pokrije lastnik. No v glavnem v tem času je Abramovič v Chelsea vložil ogromno denarja, menda čez milijardo ampak ta denar dejansko Chelsea ni dolžan vrniti Abramoviču, ker je nekako podpisano, da ves dolg da nase in ne na klub. Bi pa v primeru prodaje kluba veliko zaslužil in si s tem pokril vložen denar. Chelsea naj bi bil sedaj vreden nekaj čez 3 milijarde evrov, tako da bi potem Abramovič ob trenutni morebitni prodaji zaslužil 2 milijardi tisto 1 milijardo pa bi Chelsiju odpisal. Problem bo le če ta"dolg" naraste na več, kot pa je vreden klub. No v primeru Uniteda pa so Glazerji ves dolg dali na klub in če klub dejansko zapustijo bo Imel United zelo velik dolg? Ali prav razumem vse? Se kdo kaj bolj spozna na finance? :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Jst sem videl samo komentarje navijačev Uniteda na socialnih omrežjih. Nekaj v smilu da so glazerji najeli velik kredit da so United kupili, nato pa ves kredit obesili na klub. Sedaj vlečejo ven dobičen in kredit počasi odplačujejo. Ne vem točno, se ne spoznam dovolj :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

No tut js se ne, ampak, če je tko kukr si ti blue222 reku pol gre čist razumet navijače uniteda. Chelsea kot klub je očitno v precej boljšem položaju finančno kot klubi z ameriškimi lastniki. Če kdo ve več podrobnosti bi blo fajn, da napiše.
KTBFFH
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Hudson-Odoi naj ne bi več želel igrati za Anglijo zaradi rasističnih izpadov in bo tako igral v prihodnje za Gano.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Spet smo mnde precej zagreti za Chieso, čeprav najbrž se bo o njem odločal poleti.
Smo pa baje skor podpisal že Attilo Szalaia, štoperja Fenerbahcheja, ki bi prišel že pozimi.
KTBFFH
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Christensen naj ne bi dobival priložnosti za igro zaradi nepodpisa nove pogodbe (trenutna se mu izteče ob koncu sezone).
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Potem se bo pa kmalu isto začelo dogajati tudi z Rudigerjem :)
To sem bral da slednji zahteva plačo 400k tedensko, trenutno pa ima okoli 170k (govorim po spominu).
Po eni strani OK da mu nočejo dati toliko ker ko bo eden izsilil tako plačo se jih bo oglasilo še več v klubu. Liverpool ima podobno težavo s Salahom. Po drugi strani si pa težko privoščimo izpad kar 3 CB poleti (Rudiger, Christensen, Silva), pa še vsi zastonj...še slabše pa da jih prodajamo januarja.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Govorice

Post by mlinko »

Ja če kdo pol nas bo Marina iz te situacije sigurno rešila najboljše. V to ne dvomim.

Je pa res, da mi trenutno, ko pomislim na situacijo z našimi CB-ji rata kar mal slabo... Po dolgem času mamo vse porihtan, pa si bomo zgleda to tud sami pokvarl.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Men gre tud na zivce da oni cakajo zadnji mesec za podalsevanje, ko smo osvojil ligo prvakov bi mogl takoj jim na mizo dat za nagrado podalsanje pogodbe..verjamem da bi vsi podpisal, zdej pa se trest do zadnjega dne a bo al ne bo podalsal...
n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Re: Govorice

Post by n1i9k9o6 »

Tuchel je dejal včeraj, da naj bi bil dogovor s Christensenom blizu, kje tocno se zatika pa nevem.
Za Rudigerja sem bral, da je bil problem v dolžini pogodbe, klub je ponudil placo, ki jo agenti Rudigerja pricakujejo, a je klub ponudil 5 letno pogodbo, Rudiger oz. njegovi zastopniki pa si menda želijo "le" 3 letno pogodbo, s čimer se zaenkrat klub ne strinja.
Za Silvo pa je Fabrizio že pred časom pisal, da se bodo pogovori o podaljšanju pogodbe začeli kmalu, Silva si želi ostati še eno leto, klub si želi isto, tako da lahko pričakujemo pozitiven izid.

Sem skoraj siguren, da bo Marina in uprava zadevo rešila, pricakujem da bosta vsaj 2 od 3 ostala, poleti pa najbrž lahko pričakujemo tudi Koundeja ali kako drugo okrepitev na tej poziciji
User avatar
blueboy11826
Posts: 1074
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Ja sigismund mislim, da so prave cifre :) . Silva menda bo podaljšal za 1leto, potem pa je najbrž to to (vsaj kar se nas tiče), tut Azpi ni več najmlajši, za omenjena dva pa realno nimamo pojma a bota podaljšala al ne. Situacija s štoperji lahko kar naenkrat postane kritična. Nekoga bo treba pripeljat, čeprav karkol se zgodi, se lahko sam po glavi tepemo, ker smo prodal Tomorija (povrh še precej poceni).
No kot pa sem že rekel Attila Szalai naj bi bil zelo blizu prestopa, vem, da gre kao za kar velik potencial, ampak ga pozna kdo kej bolje?
KTBFFH
Post Reply