xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: xyDebate

Post by blue222 »

živjo! Podarim ali zamenjam (6xpack pira ali kakšen drug dres, šal, ..) gostujoči dres chelsija iz sezone 14/15 velikosti xl. Dres mi je prevelik in je brezveze da mi leži v omari :)
če koga zanima naj mi piše na št. 041-893-168. Dres lahko dvignete v velenju :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: xyDebate

Post by Trivinho »

živjo, mene zanima če kdo zna problem pri football manager 2016 ker jo še občasno igram, mi enrkat odpre igro drugič spet ne in mi napako vedno vrže pa me zanima če je kdo meu isti problem in če zna pomagat lp

Image

Image
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: xyDebate

Post by mlinko »

Trivinho wrote:živjo, mene zanima če kdo zna problem pri football manager 2016 ker jo še občasno igram, mi enrkat odpre igro drugič spet ne in mi napako vedno vrže pa me zanima če je kdo meu isti problem in če zna pomagat lp

Image

Image
A to imaš kupljeno ali crackano verzijo? Če je crackana potem je lahko slab crack. Drugače pa težko reči zakaj crasha. Če imaš pa kupljeno pa piši supportu. Bodo preveril. Lahko pa tud probaš driverje poosodobit.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: xyDebate

Post by Trivinho »

s partisa pobran in s crackan to mi že od samega začetka dela sej učasih dela po par dni potem pa spet par dni nemorm not pridt...
User avatar
Trivinho
Posts: 1329
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 45 times
Been thanked: 11 times

Re: xyDebate

Post by Trivinho »

a kdo kej ve kdaj bo album s slikcam world cup rusija? neki sm brov da panini nebo delu tega a kdo kej ve o tem?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Včasih najbolj popularna tema, danes pa nekako mrtva :D

Nekaj kratkega o YT kanalih. Jih bom nekaj priporočil, pa če ima kdo od vas kakšnega zanimivega - let me know! Rad pogledam Chelsea kanale pa tudi kanale konkurence - jasno, vse je treba jemati z nekaj rezerve. :)

Redno spremljam Arsenalov AFTV.
-All guns blazing podcast - VRHUNSKO, vsak teden 1h video, ponavadi ob petkih. Fantastičen podcast, odkrito o Arsenalu, igralcih, na splošno o PL. To so fantje, Londončani ki hodijo na čisto vse tekme Arsenala saj od tega živijo. Saj 95% folka ki tole bere se verjetno smejete ker itak kanal poznate najbolj po tistih pizdenjih ki so bili hit še pod Wengerjem :D
- Biased Premier League Show - podoben podcast, tudi vreden ogleda.
Imajo še drug content ampak te 2 sta najbolj popularna.

Liverpool ima RedMenTV ampak njih ne gledam ker zadnje čase jih je samo drkanje na prvo mesto in Maneja. Preveč so biased in se ne znajo objektivno postavit v situacijo, zato ne priporočam ogleda dokler jim gre tako dobro kot jim gre, so precej v oblakih in v svojem svetu :D

Od Chelseaja pa ABSOLUTE MUST -> George Benson Football Channel. Če ne poznate - toplo priporočam. Fant je star 25, živi v Londonu, hodi na tekme, objavlja videe dnevno in pa še (kar meni sploh paše) v 99% z njim delim mnenje. Praktično kar jaz napišem po tekmi potem on bolj kot ne zelo podobno pove na svojem kanalu dan kasneje :D Splača se ga pogledat, začel je letos in število osledilcev mu strmo narašča. Njegove poste na INSTA mu lajkata tudi Lampard in Mount, z dobrim contentom si je zelo hitro ustvari nekak "renome". Mogoče samo za začetek poglejta kakšen video z naslovom "6 things we learned from.....". Pač plusi in minusi z vsake odigrane tekme ki smo jo meli do sedaj. Priporočam, poglejte si, pa kakšen feedback bi bil dobrodošel. :)
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: xyDebate

Post by blue222 »

Tale benson ni slab sploh vlogi iz tekem so super
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: xyDebate

Post by didi_drogba »

Jst dostikrat pogledam vlog Lewisa iz BLUES TV (bivši CFC Fan TV), pa tudi drugače po tekmi tiste intervjuje, sploh če jih gosti Sophie :wub:

Drugače pa najbolj redno gledam BLUE LIONS TV in NiiNii-ja, ki se res spozna na nogomet na splošno, še posebej pa na Chelsea, tudi kar se tiče taktike, ima pa tudi kredibilne novice za prestope in kaj se dogaja v naši ekipi.

Od drugih ekip včasih pogledam AFTV in The United Stand, sploh če spušijo kakšno pomembno tekmo, se zmeraj nasmejim Troopz-u, DT-ju in Mark Goldbridgu :lol: :lol:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: xyDebate

Post by blue222 »

Uf sophie je pa itak raketa :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Hvala za priporočene kanale, bom pogledal

Heh zanimivo jst pa lih Sophie ne prenesem k use stavi sam na tiste svoje umetno nabite joške, pove pa nič pametnega
n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: xyDebate

Post by n1i9k9o6 »

Če koga zanima: nova kripto valuta,zloudate si app z google playa,nč ne rabite investirat,registracija s fbjem,use kar delas je,da enkrat na dan klikneš.
Več si lahko preberete na njihovi uradni stranj,za registracijo lahko uporabite moj nickname

Pi is a new digital currency being developed by a group of Stanford PhDs. For a limited time, you can join the beta to earn Pi and help grow the network. To join Pi, follow this link https://minepi.com/n1i9k9o6 and use my username (n1i9k9o6) as your invitation code.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Ma kdo predlog za kakšno debato o PL, drugih ligah, prestopih, idejah, karkoli? :) Ker drugače bo tale reprezentančni premor dooooooooolg.
n1i9k9o6
Posts: 1517
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: xyDebate

Post by n1i9k9o6 »

Mene zanimajo vaše izkušnje z ogledi tekm v živo na SB. Prot kateri ekipi, katerega leta, rezultat, itd., nasplošno vtis Londona, kako ste prišli do kart, karkoli :) malo za foro, če je glupa ideja pa kaj drugega :D
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: xyDebate

Post by demiensatlier »

Res bi lahk kako debato udarli takle ko ni tekem, no če drugega ne pa lahk tud komentiramo tekmo s Hrvati.

Kar se pa tiče ogledov tekem na SB, js tam še nisem bil, imel sem priložnost za tekmo z Mariborom, ampak mi takrat ni ratalo, še zdaj mi je žal, tako da ob naslednji priložnosti res upam da bom imel to priložnost obiskat Stamford Bridge, pa ni važno katera tekma bo :cfc03:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Bil sem na SB 10. marca 2012, na klubov rojstni dan :) Z našim navijaškim klubom smo šli na tekom PL proti Stoke Cityju, Drogba je zadel za 1-0. Neverjetni občutki. 20 slovencev nas je bilo skoraj da najbolj glasnih na stadionu. Pa tudi najbolj pijanih....
Za mano je sedel en starejši angleški par. Med polčasom sta me vprašala v kakšnem jeziku se pogovarjamo, in sem rekel da je to pač Slovenian, nakar sta začela govoriti od Lake Bleige and Cream pie :) Da sta dejansko bila namenjena v letu 2013 nazaj v SLO ogledat še druge konce, ker jima je bilo noro všeč, pa sta videla samo Bled, sem jima razložil par destinacij. Zelo sproščeno :) Pili smo nek Shingha beer oziroma tisto Kitajsko začinjeno vodo, ampak med polčasom drugega itak ne prodajajo znotraj stadiona. Še dobro da smo pred tekmo spili dejansko pivo :) Grlo naslednji dan me ni ubogalo od dretja, pri vseh pesmih smo se vključevali. Na momente so nas gledali kot da smo padli z vesolja, folk res ni navajen stat in se dret, zelo žalostno in gledališko je bilo okoli nas..Toliko se je dogajalo da se skoraj da ne spomnim vsega haha, igralce ki jih gledaš dan na dan po internetu so sedaj kakih 100m od tebe, slišiš jih govoriti in se med sabo pogovarjati. Eden od slovencev se je na Ivanoviča zadrl "Bane Legendo najjači si", pa se je tip obrnil in posmejal. Mi pa vsi v smeh, angleži okoli pa s pogledi v smislu "kva tem rusom dogaja zdej?".. :D

Edini neprijeten dogodek se mi je zgodil takoj po izstopu podzemne kjer se gre na SB, na vrhu tekočih stopnic je ležal popolnoma pretepen navijač Stoke-a, razbito glavo je imel, okoli njega pa ogromen krog ljudi ki so samo gledali in čakali pomoč. Kar nerealno se je zdelo.
Lajovica, takratnega prezidenta (nevem, a je še?) so intervjujali za Chelsea TV pred tekmo, na SB se je videl naš Banner, v uradnem stadion shopu sem pustil preveč funtov, overall eden res res lepših dni mojega življenja, top izkušnja :) Takrat se se nismo zavedali, da bomo v roku 2 mesecec osvojili se ligo prvakov in pa pokal FA Image

Chelsea sem potem videl še 2x. Prvič ko so prišli v SLO igrat prijateljsko tekmo z Olimpijo, drugič pa nedolgo nazaj v Avstriji proti Salzburgu (spet z navijaškim klubom). Pulišič in sploh Barkley sta takrat imela noro dobro tekmo. Za slednjega smo imel debato da "no letos bo pa res lohka igral ker tole dones je blo čist neki druzga". Yeah....yeah....no :D

Komaj čakam na naslednjo priložnost, definitivno bi jo izkoristil :)
Post Reply