xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: xyDebate

Post by n1i9k9o6 »

Zanimive izkušnje haha :D ta z navijačem Stoka žalostna, da se to še vedno dogaja, si res težko predstavljaš...

No da dodam še svoje izkušnje, če sem temo že načel.
Prvič sem bil na SB 24.10.2009, takrat kot 13 letni mulc s fotrom. Nasprotnik Blackburn, rezultat pa 5:0 :D ker sem bil kot mulc najbolj napaljen na Drogbaja mi najbolj ostaja v spominu njegov gol za 5:0, pa prava bomba Essiena z velike razdalje. Spomnim se tudi res stare žene, sigurno 90+, ki je celo uro pred tekmo pela vse Chelseajeve pesmi, ki so jih vrtel pred tekmo, ob tem pa mahala s tisto mini zastavco, po koncu vsakega komada pa zavpila "CMON CHELSEA" kolikor je dalo grlo :D in potem smo vsi navijači Chelseaja plastični in za klub navijamo od 2003 naprej :)))

Drugič sem bil na SB 8.4.2019, oz. 2 dni prej na Stadium tour, noro res :D. Nasprotnik takrat pa West Ham, zmaga 2:0, prvi gol pa tist nor slalom Hazarda med igralci West Hama in še veselje direktno pred njihovimi navijači, ki so se par minut pred tem drli "Eden Hazard, he's off to Madrid". V spominu mi je ostalo, ko je Hazard dal drugi gol,par minut pred koncem in so navijači West Hama začel množično odhajat, se je usul val vzklikov "yeah fuckin wankers, fuck off back to the east" :D
Malo je zamorilo, ko je v eni akciji Chelsea skoraj zadel, jaz sem od veselja že ustal in pride do mene varnostnik in mi zateži, da je vstajanje med tekmo prepovedano in da me bo ob naslednji kršitvi pospremil s stadiona. Pač res nevem, a se tok bojijo izgredov in pričakujejo, da boš celo tekmo samo sedel in mirno ploskal al kaj? Se ne čudim potem, da pravijo, da je vzdušje na SB med slabšimi v Angliji. Se pa lahko poistovetim s tem začudenim pogledom angležev, ko poslušajo tvojo govorico :D s punco sva se pač normalno pogovarjala, ko pa pogledaš okrog pa sami začudeni pogledi v smislu kaj za kurac je ta jezik :D

Varnost po tekmi pa nora, skoraj 1 uro po tekmi nismo mogli na podzemno, ker so policaji zagradili tako, da so najprej odšli navijači West Hama, nato šele mi. En tip je rekel, da je za derbije vedno tako, ker pričakujejo izgrede in se je praktično nemogoče srečat z nasprotnimi navijači.

Sicer sem Chelsea gledal še v Lj prot Olimpiji, mladinsko ekipo pa leta 2008 na Ljudskem Vrtu proti Mariboru v sklopu priprav. :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Na žalost je bil obisk Chelseaja v Mariboru v sklopu lige prvakov za slovenske navijače lahko tudi zelo negativna izkušnja. Takoj ko smo se začeli meniti za ogled tekme so se začele grožnje, tako na forumu (20+ novih uporabnikov s po 1 komentarjem, z grožnjami o batinah, o plastiki, pač te klasičen nebuloze), seveda sem imel precej dela, banov, naknadno seveda groženj, žaljivk..pač low IQ ljudje ki se smatrajo za fene ker so pač lokalno bolj navezani na klub in so zato pač boljši, superiorni i guess..nevem, sem že pozabil, bilo pa je nepotrebno :) Seveda je veliko naših navijačev, vključno z mano potem preko uradne FB strani prejelo grožnje na zasebne kanale na FB, v smislu da "samo pridite na tekmo če upate", jaz sem še bolj navijač OL kot MB ker sem pač bolj lociran v tem koncu Slovenije, tako da dvojni minus..en navjač našega foruma (ni več aktiven) je bil potem dejansko konkretno v nevarnosti ker je prišel na štadion s Chelseajevim šalom...skratka res res sem razočaran da so tako lep dogodek te ultra superiorni in visoko izobraženi pajaci uničili večini navijačem voljo, željo in na sploh (če so že šli) event in unikatno priložnost, kot je bila ta. To niso navijači, to je stoka, end off zame, brez zamere do vseh ultrasov ki tole berete :) Eno je navijaška kultura in rivalstvo, drugo pa fizične grožnje in dejanski pretepi.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: xyDebate

Post by blueboy11826 »

No pa če js nadaljujem mal v tej smeri. Navijaška kultura in rivalstvo brez prcanja in pretepov pač ne obstaja. Je pa velika razlika med dejanskim rivalstvom in vsem tem kar z njim pride (med klubi znotraj države) in res takšnimi glupimi grožnjami kot si jih omenil sigismund. Kaj ene mariborčane boli kurac, če ti, nič kriv, nič dolžen pač navijaš za Chelsea in nobenmu nisi težil. Take grožnje na osebni ravni so res poden. Drugo je to, kar sem omenil prvo - pač football mob-i, eni in drugi iščejo in najdejo. Brez tega vsi vidmo kam je fuzbal pršu - jebeno gledališče, kjer enga narobe pogledaš pa si bannan za 10let iz tekm.
Naš mob je bil pa itak edn največjih in najboljših v Britaniji v 70ih in 80ih in pol nekateri govorijo, da pred 2003 nismo obstajal :lol:

Še to, ko so glih xydebate - spremlja še kdo naše brate Rangerse? Vem, da čezdalje manj ldi pozna to bratstvo, ampak vseen še vedno obstaja. Pred 14dnevi so drgač osvojil rekordni 55 naslov :D
KTBFFH
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

Evo moja edina tekma je bila v ljubljani Olimpija - Chelsea.. Spomnim se da smo imeli takrat neko družinsko srečanje in jaz valda da odidem raje na tekmo.. ampak seveda mi ni žal za to :D
Čez par dni mi mama prinese revijo v kateri je bila ta slika :D
Image

Zanima me pa kako je dejansko z kartami(ko ni korone in te pizdarije.) A se da pridet do kart magari na črnem trgu ali kakorkoli?Z punco že 2 leti planirava nekako obiskat london in valda v mojem planu je tudi tekma chelsea?
Image
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: xyDebate

Post by BOŠTAJ »

Naj še jaz napišem, kako se je začelo moje, recimo temu BLUE LIFE :)
Pisalo se je leto 2010, zame res posebno leto, predvsem same pozitivne stvari. Najprej menjava službe(ki jo imam še danes), potem spoznam svojo življenjsko sopotnico(danes imava dva otroka- 6 in 8 let bosta že letos). Potem sem poleti službeno odpotoval v okolico Londona, po službenih obveznostih sem si pa vzel 2 dni za obisk Stamford Bridgea. To je bilo v začetku avgusta, tik pred začetkom sezone, tako, da je bila igralna površna tako urejena, da bi človek kar jedel z nje. Stadium tour je bil res vrhunski in vsak naslednji na katerem sem bil je bil isti, saj so vsi vodiči svoje delo opravljali s srcem, prav videlo se jim je, da so že od majhnega povezani s Chelseajem. In ta moj obisk Londona v 2010 je bil res top, to so bili še ADIDAS časi, ko so bile v shopu še kvalitetne stvari in tudi cene so bile bolj človeške kot danes, ko je opremljevalec NIKE.....res pogrešam ADIDAS. :( pa čeprav sem takrat zapravil okrog 400£, še danes nosim vse stvari in jim nič ne manjka.
Potem sem se pa šele po osvojitvi LP 2012 povezal s slovenskimi navijači, s katerimi sem potem od leta 2013 pa vse do pandemije, do leta 2019 vsako pomlad odšel na annual trip z modro klapo. Prvi obisk 2013 mi je bil poseben v tem smislu, da sem prvič obiskal tekmo na SBju in to skupaj z mojo partnerko, ki je bila že noseča takrat. Tako, da sedaj svojemu sinu, ki bo letos dopolnil že 8 let razlagam, da on je že bil na SBju :lol: in mogoče je ta obisk pripomorel k temu, da je že od četrtega leta navdušen nogometaš. Glede na to, da sem na SBju gledal že 7 tekem, me ne spraševat, kdo je dal kateri gol, kakšni so bili rezultati, saj smo šli dvakrat gledat Sunderlan, pa Stoke, WestHam.....imam pa željo it enkrat gledat AA tekmo, tekmo z Arsenalom, MUTD, City, Spursi, vendar so to, predvsem v teh korona časih, zaenkrat samo mokre sanje :cry:
Najboljši dogodek je bil pa, ko smo pred SBjem čakali igralce, ki so večer pred tekmo hodili na konference. Predvsem mi je v spominu ostal Nemanja Matić. Pripeljal se je s svojim Range Roverjem in pred rampo ni hotel odpreti okna. Ko pa sem začel govoriti "Brate, otvori prozor, molim te", je pa takoj odprl in smo mal popričali :D legenda.
Potem so pa tukaj gostovanja....posebno doživetje. Tukaj bi predvsem omenil gostovanje pri Atletico Madridu 27.9.2017. To sem si kupil za rojstni dan, ki sem ga imel dva dni prej. Bila je še tekma v skupini LP, prva europska tekma na Wandi, novem stadionu Atletov. In to smo doživeli 4je člani navijaškega kluba Chelsea Slovenija.
Gostovanja so pa poglavje zase. Če se na SBju sedi in gleda, je na gostovanju zgodba povsem drugačna. Sedi se nič, navija in poje himne se pa že od zgodnjega dopoldneva, ko se gostujoči navijači zmeremo v neki madridski ulici, od koder nas specialna enota pospremi do stadiona, saj smo le angleški huligani :lol:
In to se navija, poje vse do stadiona in naprej. Predvsem je bil takrat popularen chant od Bakayoka, non stop se ga je pel, celo pot. Potem pa na tekmi zaostanek z 1:0, nato pa Morata zadane tik pod našo tribuno za izenačenje, na koncu tekme, v zadnjih sekundah pa še Batchuai za končnih 1:2. To pa je norišnica, ludnica, adijo pamet. Ta tekma mi je od vseh Chelseajevih, ki sem jih videl v živo še najbolj ostala v spominu in upam, da bo kmalu spet kakšna taka.
Sem pa skoraj ob vsakem obisku SBja kupil dres. Tako, da imam že kar lepo zbirko. Vendar zaenkrat so pravo mesto našli le Lampard, Terry in pa Hazard. DDja sem zamudil, tako da sedaj čakam naslednjo legendo. Mogoče pride v zbirko Mount, James ali pa Kanté. Zaenkrat so to kandidati, ki jih bom mogoče dal v okvir in obesil v garažo :)
Upam, da tale korona kriza kmal mine, da bomo spet lahko prisotni na tribunah, predvsem pa to, da bom tud sam spet lahko obul kopačke in nadaljeval veteransko kariero nogometaša :cfc01:
Vsi mi, ki smo pa prisotni na forumu, sem pa že lansko leto predlagal, da se enkrat dobimo in skupaj pogledamo kakšno tekmo. Upam, da nam to kmalu uspe izvest. Se tipkamo :rtfm:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Ok ocitno so se vsi ki so imeli kaj za povedat ze opogumili, gremo dalje.
Kaj pa reprezentance? Kdo to spremlja?
Jaz recimo SLO repke skoraj nikoli ne gledam, da so premagali hrvasko sem recimo izvedel zjutraj. Spremljam pa prvenstva, od majhnega sem bil fan nemcije (kahn, ballack...), angleska repka mi pa nikoli in nikdar ni bila vsec in na nobenem turnirju nisem stiskal pesti za njih. Pred leti mi je posta simpaticna se Belgija zaradi res dobre ekipe ki jo imajo.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: xyDebate

Post by n1i9k9o6 »

Jaz našo repko spremljam skoraj vsako tekmo, če le lahko, čeprav sem pogosto potem razmišljam kaj mi je tega treba, pa me vseeno potem vsakič povleče pred ekran ko igrajo naši :)
Od ostalih mi je všeč Belgija, začel sem spremljat bolj zarad Hazarda prvotno, potem mi je pa res celotna ekipa ratala všeč. Mi je pa tudi angleška reprezentanca všeč.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: xyDebate

Post by BOŠTAJ »

Res zanimivo, da tukaj na forumu ni noben nič napisal, ko so naši premagal Hrvate...kar se repk tiče, tudi jaz pogledam kakšno tekmo, ponavadi večerne tekme gledam, da se le po 20.30 začne, ker pred tem pri nas laufa OTO :)
Tekme čez dan že od Chelseaja marsikatero ne pogledam, če je vreme, se raje gibamo zunaj.
Ne spremljam pa nobene repke zlo zagreto, pogledam kakšno Francijo, Belgijo, mogoče še Portugalsko, če je zanimiv tudi nasprotnik. Raje pogledam kakšno tekmo Atletico Madrida, Juveta, drugače pa samo Premier League, pa tud če WBA igra. Raje to kot pa Nemško ali pa Francosko ligo. Atleti so mi zanimivi, ker imajo tako obrambo, kot mi sedaj, Juve pogledam, ker je tam Ronaldo(za mene bolši kot Messi-predlog za naslednjo debato).
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: xyDebate

Post by didi_drogba »

Zanimiva debata, bom še sam dodal svoja 2 centa :D

Sicer sem bil eden prvotnih članov našega FanCluba ampak takrat 2010 mi na žalost ni ratalo jit na tisto prvo skupinsko gostovanje, kar mi je še danes malo žal potem ko sem pogledal posnetke/slike in videl kakšen raztur ste naredil že pred stadionom in potem na tekmi :ava:

Moj prva tekma je bila 2014 ko je Chelsea prišel v LJ odigrat prijateljsko z Olimpijo. Čeprav spremljam Olimpijo že 20 let moram priznati, da sem takrat malo bolj navijal za Chelsea pa tudi na gostujočo tribuno smo šli s prijatelji ker sem hotel vsaj 1x okusiti navijanje za Chelsea v živo. Je bila pa to res posebna tekma, med 2ema kluboma katera spremljam že skoraj celo življenje, tako da sem športno zaploskal obema ekipama kot sta dosegle gol. Še zdej če me vprašate katero ekipo naj izberem je tako kot bi izbiral med mamo in očetom - nemogoče :-?

Potem pa Decembra 2016 sledi družinski izlet najprej v Brighton in potem v London, kjer sem prvič videl Stamford Bridge na uradni turi. Vodička sicer super, kot je povedal BOŠTAJ, zelo veliko je vedela o klubu in zelo prijazno odgovorila na vsa moja vprašanja. Je imela pa močan ameriški naglas, tako da predvidevam da je bila američanka, kar me je malenkost zmotilo saj sem hotel enga angleškega fotra, ki hodi že 40 let na tekme in bi znal dodati tudi kakšno zabavno anekdoto in kakšno prcanje navijačem drugih klubov, ki pridejo na ogled :D Mi je pa takrat ravno ušla domača tekma, saj so naši igrali v gosteh proti Manchester Cityu in zmagali s tisto legendarno 1-3 zmago ko so po treh izjemnih protinapadih zabili Diego Costa, Willian in za piko na i Hazard.

Dobro leto kasneje 13.1.2018 pa končno pride tudi moja prva tekma na Stamford Bridgu med Chelseajem in Leicester-jem. Pred tekmo me je prijetno presenetil band/orkester, ki je korakal po Fulham Roadu in špilal akustično verzijo naše himne. :cfc03: Tudi mene pa je našla ena arabska televizija, ker sem imel šal s Hazardom gor in so me spraševali kaj menim o morebitnem prestopu Edena k Realu, na kar sem jim pripomnil da bo dečko še kar nekaj časa pri nas :thumb: Tekma je bila ena bolj dolgočasnih in nezanimivih odkar gledam Chelsea in se je končala z 0-0. V spominu pa mi je ostala po tem, da nas je Mahrez rolal kot majhne otroke, da je imel Hazard eno najslabših tekem v modrem (skupaj z Fabregasom sta bila zamenjana že v 58. minuti), da je rdeč karton dobil igralec ki nas je lani okrepil za 50mil - Ben Chilwell in da je bilo mraz za popi**** in sem se 2gi polčas preselil pod tiste rumene lučke pod streho ki presenetljivo dobro ogrevajo. Kar se tiče vzdušja precej slabo, sicer sem bil na vrhu Matthew Harding Standa kjer se večino tekme sedi, samo občasno ponovijo kakšno pesem ki jo začne spodnji del tribune ali pa Shed End.

Druga tekma na SBju pa je sledila za Boxing Day 2019 (26.12.19) in sicer med Chelseajem in Southamptonom. Žal rezultat ni šel po planu saj smo izgubili 0-2 in treba je priznati da je je bil poraz kar zaslužen. Me je pa prijetno presenetilo navijanje, pozicioniran sem bil namreč na spodnji tribuni Shed Enda kjer se celo tekmo stoji in navija :cfc01: Tako da sem lahko izpraznil ves moj repertoar navijaških pesmi, katere sem po navadi pel samo doma pred televizijo :lol: Je pa zelo zanimiv tudi vhod na tribuno, klasični ozki angleški tunelčki, ki pa dajo neko svojo romantiko, katere ne dobiš na bolj modernih stadionih.

Sem imel pa še eno priložnost za tekmo in sicer točno ta tekma katero je omenil n1i9k9o6 med Chelseajem in West Hamom. Problem je bil samo ker sem imel karte kupljene potem pa so tekmo zamaknili iz nedelje na pondeljek, jaz pa sem imel že rezervirano letalo za domov :( Tako da sem potem tisto karto prodal enemu boemskemu Mehičanu na Twitterju, ki je potem na zelo lepem mestu na West Standu užival v tistem fantastičnem solo golu Hazarda namesto mene :evil:

Kar se tiče nakupa kart jaz priporočam da si poleti kdorkoli misli jit kupi Season Membership, ki pride tam 20-25 evrov in maš potem možnost za večino tekem vstopit v čakalno vrsto za nakup kart. Po navadi pridejo karte v prodajo v ponedeljek zjutraj (imate podatke na spletni strani kdaj) tam ob 7ih-8ih. Po mojih izkušnjah potem čakaš tam cca 30min-1uro in ko prideš na vrsto izbereš tribuno, vrsto, stol in kupiš karto. Problem je samo če hočeš sedeti skupaj še s kakšnim navijačem, ne moreš izbrati stola zraven. Sam sem tudi sestri kupil Membership pa potem vzel karto na isti tribuni in sva imela srečo da zraven njenega stola ni bilo nobenega in sva lahko sedela skupaj. Problem je tudi za večje derbije ki so klasificirani kot AA, za katere rabiš dovolj loyalty pointsov da sploh prideš v čakalno vrsto. Precej lažje je dobit karte za tekme A in B kategorije za katere ni potrebno toliko "točk zvestobe", se pa te nabirajo za vsako tekmo ki jo obiščeš.

Mam pa izkušnje z obiski tekem tudi preko "črnega trga", recimo obiskal sem nizozemski derbi Ajax vs Feyenoord in kupil (ter močno preplačal) karte na strani Viagogo. Glede na to da za vstop rabiš samo sprintan papir s črtno kodo, ki jo poskeniraš na skenerju pred stadionom ni bilo nobenega problema. Imajo pa recimo v Italiji (Udinese) drugačen postopek, saj rabiš karto kupit pod svojim imenom in ti potem tudi pred stadionom primerjajo karto in tvojo osebno. Tako da pazljivo z nakupi kart na neuradnih straneh, sicer pri Chelseaju na Stamford Bridgeu tudi ni nobenega pregleda osebne, samo karto daš pod skener in si notr :)

Kar se tiče pa domačega fuzbala imam zadnje 5-6 let sezonsko Olimpije tako da sem reden član skoraj vseh domačih tekem na Stožicah (pa tudi marsikaterih gostovanj :D ). Reprezentanco spremljam že skoraj 25 let, tudi v težkih časih ko se mi folk malodane posmehuje da še gledam in hodim na tekme. Ni lahko ampak reprezentanca je moja prva nogometna ljubezen in vsakič dobim nek poseben občutek pred mednarodno tekmo, ki jo igra Slovenija. Imam pa še eno neizpolnjeno željo in sicer spodbujati našo reprezentanco na velikem tekmovanju. Za Nizozemsko in Belgijo sem bil še premajhen, Japonska/Koreja in JAR pa sta bile zame predaleč in predrage, tako da upam da bo naslednje tekmovanje, na katerega verjamem da se bomo uvrstili, vseeno malo bližje.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: xyDebate

Post by blueboy11826 »

Zanimivo didi_drogba pa hvala za info o kartah :D ... ampak smo si pa res različni. Js osebno ne zastopm kako bi navijal za klub iz države, ki mi ni všeč (in njihova reprezentanca). Glede na to, da ima vsak klub povezanost s svojo državo, mi je posledično tut klub antipatičen :D . Spremljam Anglijo in Slovenijo na večini tekem, razen proti kakim San Marinu in podobnim se mi ponavadi ne da
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Super za vse komentarje, škoda da se ne vključi še kdo več :)
Da nadaljujem od BOŠTAJ-a debato, GOAT Messi vs Ronaldo.

Jaz osebno sem vedno imel rajši Ronalda, stvar okusa najbrž. Oba od njiju s plusi, kot z minusi.

Messija nekako ne morem vzljubiti že samo zaradi dejstva ker igra za Barco, simple že v začetku. Njegova tehnika, prosti streli, eleganca na žogi je res out of this world, kar se nogometa tiče se mu lahko samo klanjamo vsi. Druga stvar je kaj se vse okoli njega dogaja izven igrišč. Barca se gradi okoli njega, ljudje so izgubljali službe zaradi njega, odlični igralci niso prišli v reprezentanco ker njemu niso pasali pa bi bila z njimi argentina dosti boljša. Od reprezentance se je vsaj kake 3x upokojil in se vsakič vrnil nazaj. Pa vso to preferiranje s strani sodnikov, medijsko napihovanje "good boy" osebnosti ki to ni in še in še.

Ronaldo na drugi strani me nervira s tem svojim JAZ. Jaz sem CR7, kdo si ti, napihnjen do neba in nazaj ampak roko na srce, to ga je pripeljalo do tam kjer je zdaj. Ni mi všeč ta del, je pa to pač on. Nadut do konca, pri njemu je bila (za razliko od messija) njemu vedno bolj pomembna solo vloga kot skupna ekipa. Zmagovali so tekme pa je uspel po koncu tekme pičkati vse po vrsti, zakaj mu niso podali. Prvo on, potem on, nato on, četrta je mama, potem spet on, naprej ostali...To me pri njem moti. Igral je za United, Real, Juve, sami klubi ki so mi smotani, pa ajde še vseeno to ni Barca :) United se zlo približa sicer...Gledano samo lovorike pa ima Ronaldo več osvojenih lig prvakov, lovorike z reprezentanco in tudi po zlatih žogah sta tam tam (Messi ima vsaj 1 ali 2 preveč ker je bilo glasovanje biased....). Plus, ima igro v vseh aspektih igre (no vsaj imel je), Messi z glavo recimo nevem če je kdaj dal kak gol namerno...
User avatar
demiensatlier
Posts: 635
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: xyDebate

Post by demiensatlier »

No da še js nadaljujem tisto debato o obiskih Chelseaja, v prejšnjem postu sem samo napisal da še nisem obiskal Stamford Bridga, sem pa pozabil omenit da sem bil na tisti tekmi Maribora z mladinci Chelseaja (mislim da je nekdo napisal leta 2008), se pa ne spomnim koliko je bil rezultat, mogoče kdo ve kakšna je bila takrat postava Chelseaja? Bil sem na zahodni tribuni, kjer je ponavadi pogreb in tudi takrat je bil, malo si se vstal in že so starejši gospodi zadaj bili živčni zakaj stojimo in navijamo(takrat pač za Mb ker sem tudi navijač Maribora in ker ni bilo "pravih" igralcev modrih).
Bil sem tudi na tekmi proti Olimpiji v Stožicah, takrat sem strastno navijal za Chelsea na gostujoči tribuni, ker sem pač navijač tako Chelseaja kot Maribora :D Takrat mislim da je Olimpija igrala zelo solidno, Chelsea pa je v tisti sezoni osvojil naslov. Po tekmi se bil res blizu blizu temu da bi dobil podpis od Terryja, bil sem čisto zraven njega in ga tudi slikal in snemal. Lahko tudi kam naložim posnetek če je to mogoče ?? Ali pa tudi drugi če imate kake slike ali posnetke?
Seveda pa sem bil tudi na tekmi Maribor-Chelsea, ko sem videl žreb teh dveh ekip v isti skupini, se mi je zdelo da so to sanje in rekel sem si, da tega pa ne smem zamudit. No potem mi na SB ni ratalo it, sem pa zato bil v Ljudskem vrtu, bil sem na južni tribuni in bil je tako čuden občutek, ker sem bil med Violami, navijal pa za obe ekipi oz. takrat sem probal bit čim bolj nevtralen, nekako se mi je pa takrat zdelo da sem vseeno večji navijač Chelseaja :D tega pa seveda nisem smel na vlko kazat drugač bi ble batine :D no tekma se je končala z 1:1, in kaj mislite, ko smo odhajali iz stadiona so ravno mene (mene!!) uhvatli iz 24ur in mi dali vprašanje, kakšni so občutki po tekmi :roll: :eek: :eek: Ne moreš verjet, od vseh tekem so me ravno tole dobli, edino tekmo v življenju ki sem jo komentiral za neko televizijo ravno tekma mojih 2 ekip ki se mogoč ne bosta nikoli več srečali :D no in js nisem imel pojma ka bi reko, vzadi za kamero se je še kolega norca delal da sem še bol smejal, 3/4 intervjuja potem tak niso pokazali na tv, mislim da sn sam reko da svaka čast Mariboru, to so menda pokazali, nekje bi še tud mogo obstajat posnetek :D
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: xyDebate

Post by n1i9k9o6 »

Spomnim se, da je tisto tekmo Maribor dobil 3:2, postave pa res nevem več... Če pa se prav spomnim, je bil trener Brendan Rodgers, en od igralcev Chelseaja, ki se je takrat štel za velik talent pa Miroslav Stoch, ki je tudi dosegel em gol :)
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: xyDebate

Post by n1i9k9o6 »

Malo offtopic: https://m.nogomania.com/Mobilna-novica/ ... rvana.aspx

Kako komentirate to? Meni se zdi vse skupaj močno pretirano, dandanes je res že vse rasizem
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Smešna objava, ni rasizem, loh se fukajo uni k jih moti, nej se vržejo s čim višjega mostu, ne bo škode, razen na tleh
Post Reply