Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Tapatalk v številkah:
- 27 novih sledilcev samo v februarju!!, od tega 8 na novo registriranih uporabnikov
- 1003 kliki na naš forum v zadnjih 30 dneh
- skupno že prek 500 postov
- število postov na mesec prek aplikacije se je od novega leta potrojilo

TOP! Me veseli, da se je prijelo :)
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

Hvala Grugar.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
All rights reserved.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Si predlagal da se ga da gor, da boš lahko več komentiral, zdaj pa komentiraš manj kot si pred Tapatalkom :D explain yourself :D
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by m4t1c »

ko se mi je Tapatalk updatal, sem opazil da je dodal chat v forume v aplikacijo :D

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

rover wrote:In potem se sprašujete zakaj ni več uporabnikov foruma, dejstvo je, da ker ni pravega admina na forumu si eni uporabniki dovolijo vse. Ko sem bil na morju pa mi folk piše na FB, če je kaj narobe, da nič ne napišem in naj se ne sekiram za glososa in podobne, ki nikoli niso bili na kakšnem sestanku kluba oz ogledu tekme in naj lepo pišem dalje. Se opravičujem, ker to ni povezano s temo.
Hočeš osebno? :) Prav..

Lej rover takole je. Od nekaj več kot 800 uporabnikov samo ti prijavljaš sporočila kot žaljiva in napadalna zoper tebe. Vsak, ki te citira in te poizkuša popravit, ker si se pač ti zmotil te tudi ne "napada".
Koliko tvojih prijav in užaljenih sporočil sem že pojedel si mislim da uporabniki sploh ne znajo predstavljati. In to od tebe, ki si najstarejši na forumu!!
Glosos te je lepo citiral, predložil svoje DRUGAČNO mnenje, ti pa si živčen. Če se ne motim, si ravno sam največkrat poudaril, da se na forumu lahko piše kar kdo misli, zato ga pa tudi imamo. Ampak zgleda se lahko misli samo isto kot misliš ti, drugače je to osebni napad.

Še o tvojem stalnem spotikanju ob moje "ne delo". Pač ne brišem postov, ki niso direktno žaljivi do tebe, ampak samo podajajo drugo mnenje. S tem ni popolnoma nič narobe. Če to vzameš kot "napad", potem si si s svojimi 30 (40??)++ leti kriv sam.

In ne vzemi tega SPET kot svetovna zarota proti tebi, samo res imam čez glavo tvojega pritoževanja čez nesramnostjo drugih in neumornega blatenja mene kot admina. Tudi tebe ne bi ubilo, če bi na vsake toliko časa prebral za seboj kaj napišeš. Včasih res ustreliš kozla, če sem čisto iskren...In ljudje se ob to spotaknejo, SPLOH pa na internetu, get used to it (navadi se, op.p. ;) ).

Veseli me, da kakšnega bralca še vedno razveseliš s svojimi posti. Veliko pišeš, kar je super. Forum bi rabil več takih. Na žalost večinoma ljudem ne znese več toliko viseti na forumu. Če te kdaj kdo citira in ti kaj ni prav, pa to lahko tudi prezreš ali se z njim pomeniš preko ZS. Saj si vendarle najstarejši men nami in s tem (baje) najbolj zrel, vsaj po letih...

Tolko o tem. Lep dan še naprej! :)


m4t1c wrote:ko se mi je Tapatalk updatal, sem opazil da je dodal chat v forume v aplikacijo :D

Res je! Ampak itak chat room-a nihče ne uporablja. :P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

Nič nisem živčen samo ne dovolim si žaljenja drugih uporabnikov in kot vidim ti itak ne delaš svojega dela kot admin. To kako pišem in kaj pišem je moja stvar in itak me bo minilo pisat. Potem bo pa itak forum postal manj obiskovan in bo počasi umrl.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Ja lej an, po tem komentarju sm pa bled :-D
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

Sam sem večkrat želel prijaviti glososa, ko je povsem nekonstruktivno odgovarjal Roverju. Človek skoraj nič ne napiše (tudi jaz ne), ko pa piše, pa se samo norčuje iz Roverja. Prijavil ga nisem, ker se preko Tapatalka za ta forum ne da.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
All rights reserved.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

No Grugar, realno, ti se tudi javis samo takrat ko je koga za hejtat ali kaksna stvar za "spljuvat" :-)
Drugače pa hvala za komentatje, bom bolj pozoren ;-)
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

Grugar wrote:Sam sem večkrat želel prijaviti glososa, ko je povsem nekonstruktivno odgovarjal Roverju. Človek skoraj nič ne napiše (tudi jaz ne), ko pa piše, pa se samo norčuje iz Roverja. Prijavil ga nisem, ker se preko Tapatalka za ta forum ne da.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Ne morem verjet, da se zagovarjm, ampak ok, let's go ...
Od res veliko primerov, ko sem se norčeval iz roverja (ker si model pač zasluži, jebiga), si odreagiral ravno na zapis, ki je bil dejansko daleč od tega. Tudi iz naslednjih zapisov se vidi, da je bilo tisto moje mnenje resno in da ni letelo na avorja posta ampak na vsebino posta.

Kar se pa drobnega tiska v mojem odgovoru tebi tiče, je pa drugo. Ampak si ne bom pustil odvzeti tega, da se spotikam ob neumnosti, ko in če so neumnosti. Rover je sicer to zelo posrečeno intrerpretiral kot da so vsi njegovi zpisi kozlarije, ampak on bo že vedel ane ...

Sprostite se, sigismund je lepo povedal, to je intrenet, ne pustite da vam pokvari dan, ali pa da vam postane najpomembnejša stvar v živjenju :)
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: predlog za forum

Post by Tišipas »

A še komu ne dela Tapatalk? :O "Povezovanje s strežnikom" mi traja v nedogled :sad:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by m4t1c »

nope, men dela kul. Mogoc je kej z tvojim netom narobe :)

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

V prihodnjih dneh bo delovanje foruma moteno.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Forum je bil v zadnjih dneh nekoliko "očiščen", v tem tednu pa predvidevam, da mi ga bo tudi uspelo še nekoliko posodobiti in dodati kakšno fukncijo.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Forum

Post by m4t1c »

Zadnjih par dni konstantno dobivam spodnjo napako:

Image

Admin, dej prosim preveri.
Pojavlja se ob vsaki objavi v katerokoli temo, prav tako se pojavi, ko želim vstopiti v temo o napovedovanju postave in me miti ne spusti not.
Image
Post Reply