Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Forum

Post by demiensatlier »

sigismund wrote:Sem dobil, hvala vsem :) Zdej pa, BMW ali Audi, which one? :lol:
Js bi kr Mercedesa :P
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Forum

Post by glosos »

demiensatlier wrote:
Js bi kr Mercedesa :P
Se strinjam! Privošči si ... ;)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Forum

Post by m4t1c »

sigismund wrote:Sem dobil, hvala vsem :) Zdej pa, BMW ali Audi, which one? Image
Predlagam twingota, podpiraj lokalno industrijo Image

Poslano z mojega ONEPLUS A6013 z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Danes mineva 10. leto kar sem član tega foruma. Najprej kot pionirček še v srednji šoli, sedaj že kakih 8 let admin, urednik in kreator foruma, vodim igro napovedovanja rezultatov že kar nekaj let in še in še. Vmes smo zamenjali podobo foruma (se kdo spomni tiste stare predpotopne podobe? :P), uredili smo Tapatalk, zamenjali vsaj 39 trenerjev, stotim ljudem smo povrnili pozabljeno geslo in še in še...moramo reči, da nam ni dolgčas :)

Najbolj si bom zagotovo zapomnil dva dneva. Dan 19. maj 2012 ki je uradno še vedno najbolj obiskani dan našega foruma z 90+ prijavami z različnimi uporabniškimi imeni, ki so prišli prebirat forum in se veseliti z nami, puščali komentarje, pa čeprav samo za tisti en dan. Lepo je bilo. Trenutno sicer kaže invazijo 150 prijav enkrat marca lani, vendar je šlo za SPAM BOT attack kar ne šteje :)

Drugi pa je današnji dan, ko sem član foruma že 10. leto in hkrati dan, ko je Chelsea odstavil mojega najljubšega igralca Chelseaja s trenerskega stolčka. :) Na novih 10 let!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Forum

Post by sandi94 »

sigismund wrote:Danes mineva 10. leto kar sem član tega foruma. Najprej kot pionirček še v srednji šoli, sedaj že kakih 8 let admin, urednik in kreator foruma, vodim igro napovedovanja rezultatov že kar nekaj let in še in še. Vmes smo zamenjali podobo foruma (se kdo spomni tiste stare predpotopne podobe? :P), uredili smo Tapatalk, zamenjali vsaj 39 trenerjev, stotim ljudem smo povrnili pozabljeno geslo in še in še...moramo reči, da nam ni dolgčas :)

Najbolj si bom zagotovo zapomnil dva dneva. Dan 19. maj 2012 ki je uradno še vedno najbolj obiskani dan našega foruma z 90+ prijavami z različnimi uporabniškimi imeni, ki so prišli prebirat forum in se veseliti z nami, puščali komentarje, pa čeprav samo za tisti en dan. Lepo je bilo. Trenutno sicer kaže invazijo 150 prijav enkrat marca lani, vendar je šlo za SPAM BOT attack kar ne šteje :)

Drugi pa je današnji dan, ko sem član foruma že 10. leto in hkrati dan, ko je Chelsea odstavil mojega najljubšega igralca Chelseaja s trenerskega stolčka. :) Na novih 10 let!
Vsaka čast! Prav pogledat sem šel kdaj sem se jaz prijavil in isto nemorem verjetno da je tudi že 9 let od tega.Sicer vmes neaktiven amapak se skos spremlja :cfc01:
21.06.2021 bo 10 let :D
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Hvala :) Ne spadava ravno med tiste z najdaljšim stažem, pa vseeno dosegamo po večini lepe številke. :) Veseli me da se nas je kar precej obdržalo vsa ta leta.
Aktivno izgleda kot da je forum precej neaktiven, pa niti ni res. Imamo zelo zelo dobro branost, na žalost pa se jih premalo odloča za to da bi tudi sami kaj napisali, kak post/komentar/misel.. :) Definitivno pa je super že to da nas še vedno aktivno bere veliko število ljudi, zato tudi skozi vsa ta leta kar nekaj prostega časa posvetim forumu in vsem stvarem, ki pridejo zraven :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Zdravo vsem :)

Kmalu bo maj in spet bo potrebno podaljšati domeno in pa plačati gostovanje.
Vse ki bi želeli prispevati k obstoju foruma vas naprošam da mi v naslednjih 14 dneh na ZS napišete da bi radi prispevali. Na koncu bom preštel koliko nas je in stroške porazdelil (lani smo plačali vsak 5€). Zelo lepo bi bilo da se nas nabere čim več in podaljšamo za več let, da nam ni treba vsako leto telovaditi. :)

Hvala vsem vnaprej.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Forum

Post by glosos »

sem za
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Forum

Post by michooo »

Tudi name lahko računaš, pošlji podrobnosti po ZS.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Forum

Post by demiensatlier »

Js isto
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: Forum

Post by Tišipas »

Če že vsak dan pridem počekirat, se spodobi, da tudi kaj pristavm zraven. Lahko kr še men podatke na ZS :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Pozdravljeni še enkrat,

danes sem dobil ponudbo, za eno leto podaljšanja domene in gostovanja bi nas prišlo 31€.
Zaenkrat so se za plačilo javili:
sigismund, glosos, michoo, demien, tišipas, BOŠTAJ, niko, Trivinho

Počakal bom še en teden če bi se še kdo javil. Če bi sedajle podaljšali za 1 leto bi prišlo na osebo manj kot 4€, za 2 leti pa na osebo okoli 8€.

Super bi bilo če bi se javil še kdo, da lahko ali zbijemo ceno/osebo ali podaljšamo čas gostovanja+domene na več let. S tem bom z vsakim posebej tudi govoril privat, dobite vsi ki ste se in se še boste javili privat ZS.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Živjo še enkrat, tole je zadnja objava preden pošljem privat sporočila.

Dobil sem ponudbo za 2 leti. Kogar zanima mu lahko pošljem uradni link do objave in utemeljitev ponudnika, naslednje leto se bo podražil tudi cPanel.

Javilo se nas je veliko večje število kot lani. Ogromno je takih ki ne pišejo, pa so se vseeno ponudili prispevati, saj forum radi prebirajo, kar me izredno veseli :) Nekoliko sem razočaran nad nekaterimi rednimi gosti, tudi takimi ki stalno pišejo, pa ne želijo prispevati. Morda je razlog ta, da sem jaz tisti ki pobira denar pa jim je to krivo? Kdo bi vedel razen njih samih :) Prispevki so prostovoljni, hvaležen sem vsem ki ste se javili da bomo še naprej lahko ustvarjali CFC SLO skupnost. Javili so se:

sigismund, glosos, michoo, demien, tišipas, niko, BOŠTAJ, noobz, trivinho, blueboy11826, m4t1c

Ker se nas je nabralo veliko bi lahko pobirali po 7€ in tako podaljšamo domeno in gostovanje za 2 leti :)
Boste obveščeni preko ZS. Hvala.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Privat sporočila so bila včeraj odposlana, nekaj nakazil sem že prejel in vsem od katerih sem dobil nakazilo že poslal nazaj potrditev, večino pa še čakam :) Preverite PM na forumu.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Forum

Post by sigismund »

Za referenco: Gostovanje in domena plačana, veljavnost do 17.05.2023.
Post Reply