Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by stass »

E. Lorbek je ena pičkica, oprosti, z vsem spoštovanjem, ampak tako se ne dela, 8-letni mulc bi se bolje zase postavil ko E.L.. Bojda ga je Maljkovič kar prekinil, ko je začel navajti vzroke, hehe, legenda.

Ravno berem avtobiografijo Petra Vilfana, takrat je bila prisotna še tista romantika in ljubezen do košarke oz. športa, danes to postaja samo še en velik biznis. Za reprezentanco je bilo čast igrati, trenirali so 2x ali celo 3x več od teh preplačancev, nihče se ni pritoževal, na treninge so hodili poškodovani in z bolečinami, nobenih protibolečinskih injekcij. Takrat si v času priprav za velika tekmovanja sploh niso upali povedati, da imajo poškodbo, ker so mislili, da bo potem za njih prvenstvo izgubljeno (saj verjetno bi bilo res). A dandanes bereš take po medijih, da ti postane slabo - Udrih ne more, ker se pripravlja na poroko, Lorbek ima kao ponudbo iz Amerike itd. Preberite si knjigo o Vilfanu, je zelo lahko berljiva (če dosti berete, jo boste na plaži zagotovo v dveh dneh pojedli :-), ne bo vam žal!
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

Ma dej k berem vzroke zakaj ne bodo igral me kr srat prime! To gre tudi meni zelo na živce in čeprav so to vsi odlični košarkaši Lorbek, Udrih, Vujačič, Brezec jih sam ne bi nikoli več poklical v reprezentanco! Kdor enkrat noče si nikoli ne zasluži igrat za repko.
Bomo pa vsaj kakšne nove mlade košarkaše vidli in bolje spoznali...
Mi je pa všeč, ko sem prebral to ja da je Maljkovič prekinil, ko je začel naštevati vzroke. Če nisi poškodovan nimaš nobene ovire, da ne bi mogel zastopati Slovenije.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Reichenburg »

ja ja ata Lorbek je ponovno 1. akter kot pri vsaki svinjariji v Slo košarki, ker se lepi denarci vrtijo.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by stass »

[youtube]ffjo0cTeLyg[/youtube]
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Reichenburg »

Sicer so mi totalno antipatičen narod ampak kar je pa tale povedu bi si lahko vsi za vzgled vzeli :ava:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Lorbekov fotr je premočn loby da bi blo kakor koli drugače.
Danes sem stregel Nesteroviča pa Brezca, vse kar lahko rečem je samo da sta LEGENDE!!
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by didier »

A to si ugotovil danes, ko sta ti pustila 2 evra napitnine? :D
Blue is the colour!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

Rašo je legenda =) boter mojega frenda tako, da poznam =) res bi si mislu, da bi bil vzvišen glede na to, da je znan pa kok denarja ma, sam je pa čist preprost človk =)
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

damjan1120 wrote:Rašo je legenda =) boter mojega frenda tako, da poznam =) res bi si mislu, da bi bil vzvišen glede na to, da je znan pa kok denarja ma, sam je pa čist preprost človk =)
Zakaj misliš da je Rašo toliko cenjen pri košarkarskih navdušencih, ker usi vejo, da je bil srce in motor ekipe ter pravi kapetan in preprost človek!
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Taka šaljivca sta, preprosta človeka navkljub ogromnemu denarju, tega je malo ;)
User avatar
ndm
Posts: 62
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by ndm »

Erazem Lorbek si je premisliv, igrav bo na prvenstvu v Litvi :juhej:
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Reichenburg »

Ma ko ga j... , toliko laži kot jih je natrosil zakaj naj nebi igral si svetega državnega dresa tudi ne zaluži :evil:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Tole kar se dogaja pri košarki je neverjetno...lansko leto sem bil v Turčiji na SP z seveda glavno željo da bom vidu naše igrat proti ameriškemu dream teamu. Ko sem kupil karte so še vsi zagotavljali da bodo igrali (James, Howard, Bryant, Wade etc) in potem je igrala praktično pol druge in tretja ekipa...sej so bli še vedno odlični igralci z Durantom in Roseom (MVP) na čelu ampak sem bil ful razočaran nad njihovim odnosom ki se je spet pokazal za preveč zvezdniškega. No tega pa v nogometu ni in to najbolj spoštujem.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

AlexAK wrote:Tole kar se dogaja pri košarki je neverjetno...lansko leto sem bil v Turčiji na SP z seveda glavno željo da bom vidu naše igrat proti ameriškemu dream teamu. Ko sem kupil karte so še vsi zagotavljali da bodo igrali (James, Howard, Bryant, Wade etc) in potem je igrala praktično pol druge in tretja ekipa...sej so bli še vedno odlični igralci z Durantom in Roseom (MVP) na čelu ampak sem bil ful razočaran nad njihovim odnosom ki se je spet pokazal za preveč zvezdniškega. No tega pa v nogometu ni in to najbolj spoštujem.
ZDA ma pa spet drugačno politiko v svoji repki par let nazaj so pa mogl usi bit, ker so podpisal pogodbe da bodo v repki določeno št. let. Pri ZDA ni tako, kot v evropi, če bodo rabili najboljše bodo te zagotovo igrali, če mislijo, da ne rabijo bo igrala druga ali celo tretja postava, ker so tudi te toliko boljši, da lahko premagujejo vse druge repke...

Za Lorbka mi je zdj usen ker je nazaj prišel le zaradi pritiska javnosti.
Edin, ki ga nekoliko razumem je B.Udrih pač poroka gotovo bi to vsakemu pomenilo največ se bo pa vidl v naslednje kaj je z Udrihom in ali bo igral...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by stass »

Mah, škoda, da so ga sploh sprejeli v reprezentanco. Otročiček Erazem, nikoli več ne boš heroj!
skyman333 wrote: Edin, ki ga nekoliko razumem je B.Udrih pač poroka gotovo bi to vsakemu pomenilo največ se bo pa vidl v naslednje kaj je z Udrihom in ali bo igral...
Ti to resno? To se sliši tako, kot da bi poroka trajala najmanj pol leta. Razumel bi edino tistega, ki bi rekel nekaj v stilu: "Oprostite, ampak špilat vsako leto za reprezentanco je res brezveze in se mi gladko jebe za vse skupi."

Dušan Hauptman: "Moje mnenje je takšno kot vsa zadnja leta, ko razni 'mojstri' košarke pred največjimi tekmovanji odpovedujejo nastope. To je neopravičljivo in nedopustno. Zame je edini opravičljivi razlog, da odpoveš igranje za reprezentanco, le poškodba. Vse drugo preprosto obsojam."

Peter Vilfan, komentar ob odpovedi Erazma Lorbka tik pred zdajci: Kar se mene tiče, je to čista, navadna strahopetnost. V slovenski reprezentanci moških imajo v zadnjih letih vrhunske pogoje za trening, bivanje in potovanje. Sedaj so dobili še vrhunskega selektorja in dejstvo je, da izgovorov praktično ni več, da je javnost upravičeno pričakovala, da ne bom rekel kar zahtevala, tudi vrhunski rezultat. In ker večina igralcev, ki so odpovedali nastop, še zdaleč niso taki zvezdniki oz. taki vrhunski igralci, kot si verjetno sami domišljajo, so preprosto sledile te odpovedi.
We've waited so long, but we'd wait forever ...
Post Reply