Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
Post Reply
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

NBA ima spet lockout - http://www.nba.com/

:(
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

AlexAK wrote:NBA ima spet lockout - http://www.nba.com/

:(
Sam sem kar vesel te novice....
All rights reserved.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Grugar wrote: Sam sem kar vesel te novice....
A mi lahko zaupaš zakaj, sej če nočeš ti ni treba spremljat :) al maš kakšne druge razloge?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

AlexAK wrote: A mi lahko zaupaš zakaj, sej če nočeš ti ni treba spremljat :) al maš kakšne druge razloge?

Škoda da je lockout, dam pa lastnikom prav da ne popuščajo tem zvezdnikom.
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Profesor »

Lastniki so sami krivi. Zakaj pa so jih razvajali s takšnimi pogodbami? Osel gre očitno v ZDA večkrat na led:)
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

To je brez veze neki spreminjat na vrat na nos.
Sam sem mnenja da gre zgolj za neko ustrahovanje igralcev kao da bi pristajali na nižje plače...
Ker če ne bo sezone bo to prava in ne mala katastrofa, v katerem bo različno število organizacij zgubilo ogromne količine denarja...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Sej tko ni rečeno da bo lockout. Zaenkrat je, ampak enkrat se spomnim da je bil tudi razglašen pa so se septembra zmenili tko da je sam kamp odpadel.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

Ja to je res sam glede na to, da so letos res daleč od dogovora in nobena stran ne popusti bi res lahko prišlo do popolnega lock-outa.... Igralci imajo tako še nekaj mesecev fore preden dobijo plače za naslednjo sezono in se jim jebe lastniki bodo pa tud prišparal... Sponzorji bojo več ali manj ostali samo verjetno ne bodo dali denarja za to sezono, ko bo lock-out. Tako, da se bodo letos res težko zmenili
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

AlexAK wrote: A mi lahko zaupaš zakaj, sej če nočeš ti ni treba spremljat :) al maš kakšne druge razloge?
Liga NBA se mi zdi dokaj nezanimiva. To je k**** od basketa-govora je o rednem delu. Zanimivo nastane še le v playoffu. Ker sem zagovornik evropske trde obrambne košarke, kjer se iskri med igralci, ne pa neki run and gun stil, upam, da Evropa to izkoristi in pokaže Američanom, kaj je basket in da jih po kakovosti ulovi(mislim igralci so še zmeraj boljši v NBA). Drugega kot Evrolige itak ne bojo mogli na začetku gledat, če bo lockout. Sem pa mnenja, da se bo vsaj del sezone odigral....
All rights reserved.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by glosos »

jha, Američani ne bojo gledali Evrolige, ni šans. razlogov je miljon ... prvič, časovni zamik, drugič, ne poznajo igralcev, tretjič, naj reče kdo kar hoče, evropejci ne znamo pripravit atraktivnega prenosa tekme in prodat celotne zadeve ... potem, ni tolko dinamična liga, ker se igra tekme enkrat na teden ali pa na dva tedna, venina tekem se igra hkrati ... američani tega ne razumejo, ker jim ni jasno da ekipe igrajo neke domače lige s slabšimi nasprotniki. američanim tudi ni jasno kje je letos tista ekipa ki je lani premagala enga favorita, letos pa je ji nikjer ... Evroliga že zaradi svojega formata in zasnove ne more tekmovati z ligo NBA, pa tudi dvomim da je to njen cilj ...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Grugar wrote:Liga NBA se mi zdi dokaj nezanimiva. To je k**** od basketa-govora je o rednem delu. Zanimivo nastane še le v playoffu. Ker sem zagovornik evropske trde obrambne košarke, kjer se iskri med igralci, ne pa neki run and gun stil, upam, da Evropa to izkoristi in pokaže Američanom, kaj je basket in da jih po kakovosti ulovi(mislim igralci so še zmeraj boljši v NBA). Drugega kot Evrolige itak ne bojo mogli na začetku gledat, če bo lockout. Sem pa mnenja, da se bo vsaj del sezone odigral....
Evropa ne bo nikoli ulovila NBA-ja in če ti ni zanimivo gledat NBA potem pač spremljaj Euroligo, NLB in Pokal Špar ne pa upat da bo lockout zato ker maš raje tekme z 140 koši kjer 220cm visoki centri pod košem polagajo žoge.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

AlexAK wrote: Evropa ne bo nikoli ulovila NBA-ja in če ti ni zanimivo gledat NBA potem pač spremljaj Euroligo, NLB in Pokal Špar ne pa upat da bo lockout zato ker maš raje tekme z 140 koši kjer 220cm visoki centri pod košem polagajo žoge.
V Evroligi se igra kvalitetnejši basket to je dejstvo, ki ga lahko izreče nekdo, ki se je kadarkoli ukvarjal resnejše s košarko. Basket brez obrambe ni basket. Šov, ki je v NBA, je pa zanimiv samo za ovce. Če želiš gledati atraktivne poteze si raje kakšne street posnetke oglej. Ta del komentarja se nanaša na redni del, ki vsekakor ni zanimiv

Playoff je pa zgodba zase, še zmeraj mi je pa F4 Evrolige atraktivnejši.

Sploh pa zgleda nisi dojel bistva. Na račun neigranja v NBA, bo Evropa pridobila oz. bo NBA nazadoval. Kakor hočeš razlika bo manjša. In tega dejstva sem vesel.... :wink: :wink:
All rights reserved.
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Hhahahahaha kvalitetnejša košarka ja. Zato pa vrjetno vsi dobri igralci igrajo v Eurloligi?
Dej no najbolše ekipe v evro ligi slonijo na nekih igralcih ki so nekoč igrali po collegeih pa so bili preslabi za NBA.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

Joshua McEachran wrote:Hhahahahaha kvalitetnejša košarka ja. Zato pa vrjetno vsi dobri igralci igrajo v Eurloligi?
Dej no najbolše ekipe v evro ligi slonijo na nekih igralcih ki so nekoč igrali po collegeih pa so bili preslabi za NBA.
Seveda je kvaliteta košarka se med strokovnjaki, trenerji pogujuje s kvaliteto obrambe. Obrambe pa praktično ni v NBA :wink: :wink: Za začetek se pogovori s kakšnim slovenskim trenerjem in te bo mogoče prepričal....

Sicer bom pa težko prepričal v to kakšnega nogometaša. Sej NBA je šov pa je atraktiven ampak to ni to. :wink: :wink:


Sploh so Američani, ki grejo v NBA so mlajši napram neameričanom. razvoj je pri športnikih zelo različen. npr. Drogba je dokaj pozno prišel do vrhunca svoje kariere, medtem ko je Torres že pri 17 letih debitiral v španski ligi... In če pri 20-ih letih nisi med najboljšimi v generaciji pač nisi izbran...
All rights reserved.
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Frank_Lampard »

Joj Grugar ne "seri" :D .NBA je najbojša košarkarska liga na svetu.Naštej mi par igralcev v evropskih ligah,ki izstpajo po zelo dobri igri(seveda se mora to poznati tudi na statistiki)?
Post Reply