Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Js samo Chelsea...sem iz Trbovelj in pri Rudarju vsi mislijo da so bog in batina, že od nekdaj...ko sm teku okrog po štadijonu sem bil vedno kreten ker jim nisem med tekom hodil po žoge ko so jih natepavali 30m za gol. Medtem ko so se oni lagano sprehajali čez celo progo. Pa 1000 evrov in umetna trava za 3. ligo s pivom in cigaretom v roki, odnosom kot delavci na gradbišču, vežde se mi zamal zdi...upam da je zdej kej bolš no, nisem več v Trbovljah že kar neki časa

Ni fora v tem da so 3. liga, odnos je katastrofalen (vsaj bil)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by sigismund »

Ko mi bo klub v 1. gorenjski ligi dal toliko navdušenja, veselja do spremljanja in zanimivosti kot mi ga ponudi Chelsea, potem bom pa tudi sam hodil na tekme tamle na igrišče :) Trenutno pa je vse skupaj samo eno brezvezno nepovezano nabijanje žoge na na pol razriti njivi, kjer vsak ki ima 5 minut časa pride v ekipo :) Včasih imajo celo problem, da se jih 11 nabere, ker je folk še pijan od vikenda ;)
Spremljam sicer Maribor, bil sem na tekmi Triglav - Maribor in nekaj tekmah Olimpija - Maribor in Koper - Maribor, pa tudi ni bil nek presežek.
Nuff said.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

si si pa izbral klub, ki v zadnjih letih slovi po atraktivni igri... :D :D sploh pa zmaga olimpije nad mariborom, verjamem, da tudi obratno, prinese dosti veselja in zanimivosti, sploh pa če si prisoten na tekmi. že sam zadetek v njihovi mreži je dovolj :D sicer je pol malo grenkobe, če izenačijo, ampak vseeno

pač sej vas razumem, da nimate vsi te sreče, da bi bili ljubljančani, pa bi imeli v mestu košarko, nogomet, hokej, odbojko,..

Ampak vseeno je dosti večji užitek, če si s klubom lahko dejansko v stiku, hodiš na tekme, gostovanja, srečuješ igralce,... kot pa da preko tv-ja spremljaš tekme... sploh pa filing, ko si v dvorani/stadionu, naredi tekmo dosti bolj gledljivo... pa tudi tekme od nk olimpije so čiste gledljive; sem šel zadnjič še mladinsko proti mariboru gledat, pa je blo čist fajn, pa še zmagali so 3:1 :D :D

v ljubezni do lokalnega kluba je še kaj več kot pa ljubezen do športa :wink:


ok. ne poznam situacije pri nižjeligaših, tako da ne mislim komentirat glede odnosa, verjamem pa da vas s takim odnosom mine spremljanje... igralci pridejo in grejo, klub pa je en sam...
All rights reserved.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Grugar wrote:
ok. ne poznam situacije pri nižjeligaših, tako da ne mislim komentirat glede odnosa, verjamem pa da vas s takim odnosom mine spremljanje... igralci pridejo in grejo, klub pa je en sam...
Problem je ker ambiciozni in resni fantje grejo, tisti, ki bi jih bilo treba pa nagnat pa ostajajo. Sem imel ''ponudbo'' za kondicijsko treniranje teh fantov, pa sem zavrnil zaradi odnosa. Ponavadi trije delajo, ostali pa ovirajo te tri. In mi je hudo za take ker je težko delat, sploh pa ker imajo pogoje a jih ne znajo/nočejo izkoristit.

Ne bom pa neki govoril ker v zadnjih dveh letih skoraj nisem slišal o Rudarju in ne poznam situacije. Lahko da je kaj bolje, pogoje vem da imajo in to ne za 3. ligo ampak najmanj drugo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by sigismund »

Grugar wrote:pač sej vas razumem, da nimate vsi te sreče, da bi bili ljubljančani, pa bi imeli v mestu košarko, nogomet, hokej, odbojko,..
Ses mal ti pošalu ane :D Nimam sreče, ker nisem iz ljubljane? Ta ga zmaga :lol:
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

Sigi!

Po ene strani se prituzujes, da je nivo igre slab, po drugi pa ne bi zivel nekje, kjer je sport na nivoju za slo razmere. Daj odloci se ;)

Ljubljano sem dal pa samo za primer, saj imas v lj prakticno vse sporte ni visoki ravni.
All rights reserved.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by urke4 »

:cfc01: NK Železniki :cfc01:
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by didier »

Za koga - za Maribor! :D
Blue is the colour!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by sandi94 »

Za koga? :lol: za KMN Gomilica @8)
Image
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by didi_drogba »

[youtube]oNaqLMAlIKU[/youtube]

Kera banana LeBrona :sljin: :ava:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

:ava: :ava: :ava: :ava: :ava:
All rights reserved.
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

A dans pa ne bo nihče omenjal Miamija :P
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Grugar »

:P
All rights reserved.
User avatar
RedMiner
Posts: 1110
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by RedMiner »

miami vstal od mrtvih :D
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by AlexAK »

Prva tekma finala, ki sem jo izpustil v živo, pa verjetno najbolj zanimiva glede na to da so bili podaljški, ne? :roll:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply