La Liga

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: La Liga

Post by ESSIEN »

Joj zdaj gledam spored in glej ga zlomka...ob 23h dajo ta klinčev superpokal...hjao nč grem kavo spit, zanč je bla dobra tekma, upam da bo dns tut, pa zmaga reala s nekaj proti nič da tem žuškom, še posebej pa šešku fabregašu pokažejo kdo je glavni v španiji=Morunho.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: La Liga

Post by Reichenburg »

ESSIEN wrote:Joj zdaj gledam spored in glej ga zlomka...ob 23h dajo ta klinčev superpokal...hjao nč grem kavo spit, zanč je bla dobra tekma, upam da bo dns tut, pa zmaga reala s nekaj proti nič da tem žuškom, še posebej pa šešku fabregašu pokažejo kdo je glavni v španiji=Morunho.
An ni tko da ti nč Španskega ne prebavljaš?
Mogoče dvoličnež da mu ni para? :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: La Liga

Post by damjan1120 »

kok bi dou, da real dobi to lovoriko...kok bi se jim smeju še posebi bi se smeju kolegu k je vplaču 122€ na zmago barce =) zjoku bi se od smeha =)
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: La Liga

Post by damjan1120 »

kaj si mislim o današnji tekmi?

************* ************** *************** ***************** ********* ******* ***********...to so moje besede...na tvju bi to izgledalo kot pisk...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: La Liga

Post by didier »

Barca s prvo lovoriko v tej sezoni. Na koncu tekme spet par rdečih kartonov, SVINJSKI štart Marcela nad Fabregasom, Mou je vlekel za uho, dobil focn, itd. Zdaj samo še čakam, da bodo na naslednjem El Clasicu nekateri z igrišča odpeljani direkt v bolnico :-? Pod Mou-jem je/bo bitka titanov postala prava vojna na igrišču. Res ne privoščim Barci, ampak take svinjarije (s strani Reala) pa mi dvignejo pritisk :shoot:

[youtube]uUgOuzWvDfE&feature=player_embedded[/youtube]
Blue is the colour!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: La Liga

Post by ESSIEN »

Evo, med polčasom sem zaspal in nism gledou druzga polčasa...vse kar bom reku je to, da te ciganske tekme se naj nehajo, ker nima nobenega smisla več, ali pa naj se začnejo zgledovati po angležih, kaj če bi se vsaka tekma chelseaja in uniteda končala s takimi kozlarijami...mah brezveze to je ciganija, klasično špansko pač.
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: La Liga

Post by branko1993 »

Image
User avatar
ndm
Posts: 62
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: La Liga

Post by ndm »

Nisem gledav tekme do konca pa mislim da je tut bolše da je nism. Takšne tekme počasi uničujejo nogomet.Tile Španci so katastrofa.En el classico se ne more normalno odigrat, brez kakršnegakoli pretepe in podobnih piz*****. Vse to je šlo predaleč, za en faking superpokal se takole zajebavajo ka bo šele ko bo v igri kakšna liga prvakov.
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: La Liga

Post by The Blues »

Besede Fabregasa pa tud vse povedo. Nad prekrškom Marcela (ki jih vsekakor ne podpiram), se pri Barceloni vsi zgražajo, sam Fabragas pa je rekel da ni blo nič posebnega, da se pač dogajajo takšne stvari v nogometu.
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: La Liga

Post by rck2own »

tu se vidi razlika med PL in Ligo BBVA. Me zanima kako bi Barcelona odigrala sezono v Angleški ligi, še posebno proti kakšen Stoku :x Enako velja za vse Španske ekipe.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: La Liga

Post by damjan1120 »

rck2own wrote:tu se vidi razlika med PL in Ligo BBVA. Me zanima kako bi Barcelona odigrala sezono v Angleški ligi, še posebno proti kakšen Stoku :x Enako velja za vse Španske ekipe.

vprašaj uefalonce kaj bi ti odgovorili...da bi barca bila prva, drugače bi igrala, bolj bi simulirala in podobne bedarije...en sam prekršek kot je bil na cechom ko so stalno delali prekršek nad njim pri kotu pa bi valdes 10x bil na tleh...in enak ovelja za prekrške nad torresom...
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: La Liga

Post by branko1993 »

Oni se preveč mehkužni za Premier League :D

Prou fajni mi je ku se kregajo tej realovci pa barcelonarji... kdo je najboljši na svet messi al ronaldo.

Mi pa lepo uživamo ob gledanju res kakovstnega , ! DISCIPLINIRANEGA !, lepega nogometa... kjer več klubov enakovrednih drug drugem :)

Barclays Premier League ! = The Best ! :)
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: La Liga

Post by davidluiz4 »

Ali imajo na El Clasico nekaj minut rezerviranih za pretepe in podobne stvari. :)
CHELSEA FC
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: La Liga

Post by damjan1120 »

Ozil: "I only started to fight with David Villa when he made fun of my Religion (Islam)"


Say no to racism pa te fore ne veljajo za uefalonce...že biskvit je Marcela žalil pa še njega so včeraj navijači pa a bo uefalona dobila kazen? bo moj drek..
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: La Liga

Post by rover »

To že ni več smešno ok tekma je tekma kar se pa pol dodaja pa ni več športno.
Upam da tega ne bom videl na tekmah Chelsea podvodstvom AVB -ja.
Image
Post Reply