La Liga

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: La Liga

Post by sigismund »

Se bom igral da sem BOŠTAJ in bom citiral cel ta roman (drugače lepo spisano) čeprav se bom na koncu bregnil ob samo en stavek :P
damjan1120 wrote:Taki nesmisli mi dvignejo živc pa sm se mogu razpisat :D ne mi pisat unih bedarij, da je predolgo ker me to niti malo ne zanima :wink:

To, da Ronalda nikjer ni pomembnih tekmah, se je spomnila ena budaletina in zdaj to vsi samo ponavljajo in isto velja za to proslavljanje, katero je proslavil bedak Goran Obrez (več o tem malo kasneje). Ne vem kdo se je vpisal med strelce na šestih zaporednih El Clasicih in s tem postavil rekord. Ali pa tudi El Clasico ni pomembna tekma? Mimogrede, ravno Ronaldo je v sezoni 11/12, z zadetkom na Camp Nou, Realu prinesel dolgo pričakovani ligaški naslov. Zabil je v finalu Lige prvakov (to tudi ni pomembna tekma), zabil je v vseh krogih tega tekmovanja (od prve tekme v skupini pa do samega finala), v eni sezoni se je vpisal med strelce proti vsem klubom v La Ligi, v svoji lasti ima 150546498 rekordov...Model je v nepolnih petih sezonah zabil 244 zadetkov in je že ČETRTI najboljši strelec Real Madrida vseh časov! :sljin:

Edina fora je v temu, da ima cela ekipa Reala nekakšno blokado, strah pred Barcelono in se "userejo" na El Clasicu. Drugače je to bilo pod Mourinhom (razen prvega El Clasica), ki jih je napokal s svojim "sovraštvom" do Barce in so nizali dobre rezultate. Samo pri Portugalcu so kiksali na malih tekmah in s tem so tudi izgubili prvenstvo, isto kot npr. letos Chelsea. Razlika je ta, da bo Chelsea letos postal prvak, Realu pač to ni uspelo :D

Lep primer je tudi Ancelotti, ki na klopi Reala sploh še ni dobil velike tekme, če ne računamo Atletica v Copi del Rey in Juventus v Ligi prvakov. To sem omenjal že takrat, ko ste vsi govorili, da si ne želite Real za nasprotnika v četrtfinalu. Ancelotti jih ne zna pripraviti na velike tekme, kot je to počel Mourinho. Problem pri Mouju pa je bil ta, da se je slačilnica, na čelu z Ikerjem, uprla, ker pri Mouju ime ne igra velike vloge in igra tisti igralec, ki je v formi. To pa ni bilo všeč Casillasu in nekaterim preostalim, lažje pa je zamenjati trenerja kot pa nogometašev, povrhu še Špance :roll:

Da se vrnem še temu proslavljanju zadetkov. Ronaldo se veseli vsakega zadetka (tako svojega, kot od soigralcev) ampak, če se ne motim, je v svoji drugi sezoni pri Realu zapravil enajstmetrovko, žoga pa se je odbila do Benzemaja, ki je zabil gol, Ronaldo pa se je razburjal sam nase ker je zgrešil penal. To je vsa ta umetnost ampak Goran Obrez ne bi bil Goran Obrez, če ne bi to takrat stalno omenjal. Glupan pač. Ne bom rekel, da Ronaldo ni egoističen nogometaš ampak, če on ne bi bil egoist, ne bi nikoli postal najboljši nogometaš na svetu :D enako velja tudi za Messija, Ibrahimovića... Pa kljub temu, da je egoist, je še vedno med boljšimi asistenti pri Realu.

Real Madrid je vedno bil klub zvezdnikov, še posebej od prvega mandata Pereza, ki je pripeljal »galacticose«. Real je gospodski klub, za katerega se pričakuje, da bo vsako leto osvajal lovorike in igral lep nogomet. Tako je bilo od vedno. Ipak je govora o enem od dveh največjih klubov na svetu. Ampak prjatu, tudi jaz bi se imel za zvezdnika, če bi igral za Real Madrid :D mimogrede, Real je že 32krat osvojil La Ligo. To je nova cvetka Obreza, ki stalno govori, da Real letos lovi 32. zvezdico. Pri Barceloni se on nikoli ne bo zmotil jebla ga ona. Pa v zadnjih treh sezonah Lige prvakov, so trikrat zaigrali v polfinalu Lige prvakov. Lani so izpadli proti Borussiji za en zadetek, pa še to je vprašanje kako bi se končalo, če Pepe na prvi tekmi ne bi naredil treh napak in trikrat pustil Lewandowskega povsem samega ter če Alonso ne bi naredil neumnega prekrška nad Reusom za enajstmetrovko. No, jaz sem vesel da se je tako končalo, saj se je na klop modrih usedel the special one :D Sezono (11/12) pred tem so izpadli po enajstmetrovkah proti Bayernu in znova je samo Ronaldo kriv, ker je zapravil enajstmetrovko (Ramosa in Kakaja pa noben ne omenja) pa čeprav so do penalov prišli ravno zaradi dveh zadetkov Ronalda na povratni tekmi. V prvi sezoni Mourinha na klopi (10/11) pa so izpadli zaradi neumnega rdečega kartona Pepeja. Po izključitvi je potem Messi dal dva gola, pred tem pa se je skrival v žepu Pepeja. V tisti sezoni je zadetek Ronalda prinesel naslov Realu v Copi del Rey, prvi po 18-ih letih in to proti Barceloni. Ampak to tudi ni pomembna tekma :|

Resnično upam, da Barcelona in Atletico še vsaj dvakrat kiksnita v La Ligi, Real pa naniza same zmage do konca in se titula vrne tam kjer ji je mesto, na Santiago Bernabeu @8)

Zdaj pa komaj čakam kakšen komentar, da začnem navijati za Real :D :)

Začni navijat za Real!! :D :lol:

(Boštaj brez zamere, malo te hecam)
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: La Liga

Post by bork »

Kaj dela od Reala navijač na našem forumu?? :shock:
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: La Liga

Post by glosos »

Damjan, jaz se strinjam z večino napisanega. Z eno izjemo!

Dovolj mam tega, da se o fuzbalu govori kot o svetu dveh polov: Barca-Real. Navijači Barce onanirajo na poraz Reala proti Sevilli, a zgleda ne opazijo, da gledajo Atleticu v hrbet. Iz srca upam, da Atletico osvoji lovoriko letos, ker mi gre na bruhanje ko poslušam navijače enih in drugih, in bi res rad po lanskih polfinalih CL še enkrat doživel, kako je, ko oboji utihnejo za nekaj časa ...

Hala Madrid, Atletico :juhej:

:P
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: La Liga

Post by rover »

Tudi sam bom vesel če Atletico osvoji naslov in utiša Ufalono, ter Real, ki je tako grdo naredil z Mourinhom. Pa še Courtois bo imel nov motiv v Chelseaju enako tudi Costa.

primerjava Neymar v Hazard

[youtube]kpK63E6QoZ4#t=55[/youtube]
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: La Liga

Post by m4t1c »

lol, ti spet sanjaš da je costa že v chelseaju, tako kot si pri falcaotu :D
Image
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: La Liga

Post by glosos »

m4t1c wrote:lol, ti spet sanjaš da je costa že v chelseaju, tako kot si pri falcaotu :D
Glej, on pač našteva dejstva, ti pa si lahko zatiskaš oči pred realnostjo če hočeš ...
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: La Liga

Post by branko1993 »

No letos se pa ne da rečt kuk je ne zanimiva La Liga, skor tuk zanimiva kot EPL :)

Je pa neki za vsak El Clasico sem vedno bolj ponosen da navijam za angleški klub, ker tam vsaj nimamo limonad, trikov pa podobnih izpadov.
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: La Liga

Post by repe »

User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: La Liga

Post by boshko »

JT Captain Leader LEGEND !
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: La Liga

Post by glosos »

Mi smo dobili dva prestopna roka kazni za napake v prestopu Kakute.
Barcelona je dobila dva prestopna roka kazni za napake pri prestopih in registracijah desetih mladih nogometašev :)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: La Liga

Post by m4t1c »

2 roka kazni jih bo kar potolkla - valdes poškodovan, puyol poleti zaključuje, xavi je že star 34..

ko so že glih pri njih, naj jim še pregledajo mutne posle pri dealu za neymarja in povečajo kazen
Image
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: La Liga

Post by michooo »

Vprašanje kako bo potem ko se bodo pritožli. Tudi nam so ukinili kazen. Je pa res, da je že april in preden se bodo pritožli in bo pritožba obravnavana bo preteklo že kr nekaj časa. Mogoče res poletni prestopni rok že zaključen za njih :D.
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: La Liga

Post by glosos »

Res smo se pritožili, in so na umaknili kazen, ampak vseeno nam je odletel en prestopni rok.
In, še enkrat, pri nas šlo za enega igralca, tu pa za deset španskih igralcev, in še veliko tujcev, ki jih vozijo v La Masio ...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: La Liga

Post by sigismund »

Tisti ki so že podpisali bodo lahko prestopili, tako da Barca ne bo brez golmana ker pride Terstegen al kako se že napiše.
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: La Liga

Post by RedMiner »

Ter Stegen.

Sam nevem, v prestopnem roku ne bodo mogl trgovat, njega pa se miso kupl. To mi ni neki logicno drgac...
Post Reply