Ameriški nogomet

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
Post Reply
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Ameriški nogomet

Post by john terry »

Jutri bo zadnji( 17.) krog rednega dela nfl. V konferenci nfc se bosta za zadnje prosto mesto, ki vodi v playoffe udarila NY Giants in Dallas Cowboys, oba imata 8 zmag in 7 porazov. V konferenci nfc pa imajo možnost za playoffe če Cinncinati, Denver, Tennese, Oakland in NY Jets, bolje pa trenutno kaže bengalsom in broncosom. Tukaj so še ostale tekme, če bo kdo gledal:

Washington : Philadelphia 19:00
Detroit : Green Bay 19.00
NY Jets : Miami 19:00
Carolina : New Orleans 19:00
San Francisco : Saint Louis 19:00
Chicago : Minnesota 19:00
Tennese : Houston 19:00
Indiannapolis : Jacksonville 19:00
Buffalo : New England 19:00
Pittsburgh : Cleveland 22:15
Kansas City : Denver 22:15
Baltimore : Cinncinati 22:15
Seattle : Arizona 22:15
Tampa Bay : Atlanta 22:15
San Diego : Oakland 22:15
Dallas : NY Giants 4:20 :sljin: Tole bo zagotovo tekma dneva, sam upam na zmago kavbojev.
V playoffih bom navijal za steelerse, glavni favoriti za SB pa so po mojem GB packersi, ki imajo razliko v zmagah 14:1. :ava: Dejte še ostali, ki gledate povedat, za koga navijate, pa kdo mislite, da je glavni favorit za zmago. Sm še pod to temo napisal , če bo kdo tuki gledal. :D
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Ameriški nogomet

Post by VIP »

Kwa zdej, a noben ne gleda CEFL BOWL med Beograd Vokuvi ter Ljubljana Silverhawks? :P

Naši vodijo z lepo prednostjo 34:6 in to v Beogradu, do sedaj neosvoljivi trdnjavi.

Slovenski navijači glasni, le njihovo navijanje mi ni razumljivo. Lets go Silver lets go, pa defense,defense, pol pa v isem hipu kdor ne skače ni slovenc. Saj vem, da je to ameriški fuzbal, samo ne rabi se po ameriško navijat. :D
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Ameriški nogomet

Post by VIP »

Silverhawksi prvaki. :juhej:
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Ameriški nogomet

Post by glosos »

Image

Image

Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Ameriški nogomet

Post by zrim92 »

čestitke :ava:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Ameriški nogomet

Post by repe »

zrim92 wrote:čestitke :ava:
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Ameriški nogomet

Post by The Blues »

zrim92 wrote:čestitke :ava:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ameriški nogomet

Post by sigismund »

Včeraj je bil Super Bowl odličen, lep povratek San Francisca, samo škoda ker na koncu niso zmagali...Baltimorju je treba čestitat, preprosto so lepo izkoriščali tiste hude napake San Francisca v prvem polčasu....Hud dvoboj med obema QB Flaccom in Kaepernickom.

Drugače je bil pa MVP včeraj električar :cfc02:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ameriški nogomet

Post by m4t1c »

najdaljši SB v zgodovini :D do 5h sm mogu bedet, ampak se je splačalo :) škoda za 49erse da ni ratal comeback
in celo HT show, ki je bil nekak za gledat in poslušat, ne pa neki black eyed peas pa nicki minaj in ostale bedarije..
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Ameriški nogomet

Post by sigismund »

Half time show sem jaz gledal, imel sem pa na mute :D Razkazovala je tiste tačke tam na odru, ampak v živo je pela pa katastrofalno :D Pričakoval sem spet kakšno odmevno blamažo z uvodno himno, pa bo treba očitno počakati še minimalno eno leto :D

Drugače pa razburljivo finale, sam sicer že nekaj časa stiskam pesti (nisem sicer neki die hard fan) in spremljam San Diego Chargerse, ki pa so na mojo smolo bolj k***c :D Sem pa zato toliko bolj spremljal celo sezono San Francisco, ki so mi že par let "drugo moštvo" :D
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: Ameriški nogomet

Post by didi_drogba »

A misl Šport TV kj prenašat NFL letos al ne ?? Danes je začetek sezone pa niti besedice o tem da se bo začela liga, kaj šele kakšen prenos ... tudi v nedeljo vidim da ni nič planiranega :evil: . Res je Šport TV povsem padel v primerjavi z Sportklubom in razočara praktično vsak mesec. Najprej nimajo Serie A, zdej še NFL neki mučkajo, baseballa že zdavnej ni več, ostane jim samo še francoska liga, neki motokrosi pa NHL, to je pa počas že to :bruh:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ameriški nogomet

Post by m4t1c »

itak da je prenos Š1 100%, za danes vem da je

EDIT: wtf?! še učer sm gledu spored in je bla tekma na sporedu, zdej pa ni več :?:
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Ameriški nogomet

Post by repe »

Pomoje zarad basketa neki mutijo. Nasledno nedelo je NFL na sporedu, monday night football tud. Serie a enako.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Ameriški nogomet

Post by m4t1c »

upam da je res to, ker isto je blo napisan za ta vikend, pol je pa zginl.
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Ameriški nogomet

Post by RedMiner »

kdo še gleda ta šport... toj pa res dougcajt :D
Post Reply