Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by damjan1120 »

Reichenburg wrote:Škotski Old Firm pripadel Rangersom 4-2 nad Celticom :ava:
:ava:
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by damjan1120 »

Včeraj je bil odigran derbi v Ligue 1 in sicer med PSG-jem in Lyonom, ki so ga dobili domači s 2:0. Ponovno je bil med strelci Pastore, enega pa je dodal še Jallen. Pastore dokazuje, da je vrhunski nogometaš in, da ni muha enodnevnica kot so nekateri napovedovali. Zabil je 5 golov. PSG je vodilni na lestvici.
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by didi_drogba »

Še zmer mi je žal da nismo kupili poleti Pastoreja ampak mislim da je uprava naredila prav ko se ni pustila izsiljevati Palermu, ker 42€ mil je zanga preveč vsaj zame. Drugače pa škoda ker je Lyon izgubil, ampak mislim da se bojo hitro pobrali in da Francosko prvenstvo še zelo zanimivo, glavna favorita pa sta sigurno prav PSG in pa Lyon.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by zrim92 »

Matavž pa spet tresu za končno zmago PSVja nad NECom z 2:0.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by balla10 »

skyman333 wrote:Matavž pa spet tresu za končno zmago PSVja nad NECom z 2:0.
in to kakšnega :) :ava:
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by damjan1120 »

Matavž zabil za 1:1 proti Vitesseju...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by damjan1120 »

FC Utrecht 6 - 4 Ajax Amsterdam
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by damjan1120 »

Čudno, da nobeden ni napisal. V nedeljo se je odigral finale MLS lige (ZDA). Pomerila sta se LA Galaxy in Houston Dynamo. Slavil je LA z golom Donovana po podaji Keane-a kateremu je podal David Beckham. Kljub temu, da je Becks legenda Uniteda, je on meni kralj in mu privoščim tale naslov.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by didier »

Tudi sam mu privoščim naslov. Zaradi njega (oz. "tistega" njegovega gola) sem v bistvu začel spremljati PL (kolikor se jo je sredi 90' pač dalo spremljati :) )
Blue is the colour!
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by Joshua McEachran »

Galaxy je ubistvu pometel z Dynamom. Razveljavili so jim še en povsem regularen gol
Keanea spet po podaji Beckhama, ki je na igrišču briljiral. Vendar kot kaže se vrača v evropo,
saj se mu je iztekla pogodba, upam da ne bo to imelo slabih posledic za MLS, ki je v DBjevi dobi
ogromno pridobila na popularnosti.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by rover »

Beckham se vrača v Evropo točneje v PSG, želja LA Galaxy je Frank Lampard, upam da se to ne zgodi.
Last edited by rover on 23 Nov 2011, 08:57, edited 3 times in total.
Image
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by nastja8 »

S tem da je Beckham igral poškodovan. Donovan je rekel, da je praktično Beckham igral samo z eno nogo pa je kljub vsemu briljiral...
Pač ma to "smolo" da je zaradi svojega videza bil celotno kariero marketiško izjemno zanimiv za vse sponzorje, tako da večina "poznavalcev" v njemu vidi predvsem manekena in povprečnega nogometaša, čeprav to ni res. Je vsekakor eden najboljši angleških nogometašev zadnjih 20, če ne še več let. To kako "povprečen" nogometaš je, pove že dejstvo da je na drugem mestu po številu nastopov za angleško reprezentanco...men je bil zmeri in mi zmeri bo eden najboljših in najljubših igralcev, definitivno pa najljubši igralec od tistih, ki niso nikoli oblekli dresa Chelsea :)
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by loonymcgreat »

Ma mislim da je Beckham kar lepo spoštovan v svetu nogometa. Itak vedno se najdejo idioti, ki zaradi videza in načina življenja sovražijo take igralce ( tako kot je sedaj z ronaldom), ampak kdor ve malo več o nogometu ve da je beckham izjemen nogometaš. On je meni največja legenda, pač otroški idol in vedno sem ga z zanimanjem spremljal. Tudi njegovo biografijo mam in je res super :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by damjan1120 »

Sem se že bal, da bodo vsi ti komentarji sovražno nastrojeni glede na to, da sem napisal da mi je kralj pa sem pozitivno presenečen :)
Sam sem njegovo biografijo prebral že trikrat in je res zanimiva :) pač Becks je legenda :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Ostale lige (Ligue 1, Eredivisie, Liga Sagres...)

Post by rover »

rover wrote:Beckham se vrača v Evropo točneje v PSG, želja LA Galaxy je Frank Lampard, upam da se to ne zgodi.

Frank Lampard je povedal, da ostaja v Chelseau tudi leta 2013 in si želi novo pogodbo, ter da bo vstal v klubu dokler si ga bodo želeli - skysports

Lamparda rabimo za težke tekme in še letos je zabil 7 golov, vsi vemo zakaj je tako navezan na klub spomnite se kako mu je klub pomagal ko mu je umrla mama.
Image
Post Reply