Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
Post Reply
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by simon90 »

hahaha :D upam da z njim kmalu tudi podpišejo
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by simon90 »

..... če se bo v tujini kej zalomilo je več kot dobrodošel
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by davidluiz4 »

navijači olimpije o stevanovića lahko sam sanjate,ko se bo našel klub iz tujine bo takoj prestopil tja :)
CHELSEA FC
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

Kakšno lepo majico sem dobil danes na krvodajalski akciji :D
Blue is the colour!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by rover »

didier wrote:Kakšno lepo majico sem dobil danes na krvodajalski akciji :D
Lepa gesta.

:ava: :ava: :ava:
Image
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Joshua McEachran wrote:Olimpijini so bli pa prejšen tedn v pediatrični kliniki ;))
Drgač pa ja Maribor je tolk slb da še trenirat noče z njimi hahha
hehe, ok eno je, da se drkamo drug drugega pa to ... da pa rečeš, da je Maribor 'tolk slb', pa samo žališ svoj klub, ki dejansko JE na lestvici za njim :)

svašta :)
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

Newem glede na to da je bilo na zadnji medsebojni tekmi 4:1, nebi našel bolj primerne stvari za primerjavo kvalitete...
Drugače sem pa samo odgovoril na fanatično pisanje o tem da je Dado okrepil Maribor, tam ga dejansko sploh ni bilo ;)
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

Kakšno fanatično pisanje? Bolj žalostno je to, da Dado niti ne razmišlja, da bi ostal v Olimpiji, ampak ga zanima zgolj tujina. Maribor pa se je tako okrepil z Lesjakom.
Blue is the colour!
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

I'd take Radujko any time over Lesjak!?
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Joshua McEachran wrote:Newem glede na to da je bilo na zadnji medsebojni tekmi 4:1, nebi našel bolj primerne stvari za primerjavo kvalitete...
Drugače sem pa samo odgovoril na fanatično pisanje o tem da je Dado okrepil Maribor, tam ga dejansko sploh ni bilo ;)
ena tekma je bolj primerni kriterij za primerjavo kvalitete, kot pa neki generalni uspeh na domačem in mednarodnem prizorišču? :)
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by mozirjan »

Najprej bi se rad opravičil za neprimerne izraze v tem postu....torej:

Faking nehajte se kurčit en čez druga kdo je bolši k itak ne bote faking nikamor pršli...to je isto k se je pogovarjat z barca fanu o polfinalu 2009...dejmo mal kulture pa spoštovanja do mnenja drugih...če se morte menit se mente pa prek zs. Hvala za RAZUMEVANJE IN predvsem UPOŠTEVANJE!!!

Zelena je trava,
zeleni smo mi,
naše tribune pa polne ljudi.
RUDAR! :twisted:
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

Rudar je itak zakon, kolega Uros Roser se je letos prikljucil prvi ekipi ;)
Blue is the colour!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by damjan1120 »

didier wrote:Rudar je itak zakon, kolega Uros Roser se je letos prikljucil prvi ekipi ;)

Pa Matej Podlogar je prišel iz Interblocka =) nova zvezda nogometa :wink:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

Pogi je največji kralj ki trenutno igra v prvi ligi ;))
Kakor kol Maribor to sezono ni pokazal nič več od Olimpije...
Kot sem dejal razlika je penal Anđelkoviča al pa 20 zgrešeni priložnosti Rangersov.
Naj gre Maribor čez skupinski del pa se bomo potem pogovarjal....
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Razlika je, da je Olimpiji (žal) malo zmanjkalo do play-offa. Če bi šla preko Austrije, bi morala še enega nasprotnika premagat za ligo Evropa. Jebiga, Maribor je pač premagal Rangerse, pa če je blo to zarad tega ker so bli Rangersi slabi, je blo pač zato ... Je pa bil Maribor tri leta zapored vedno stopničko dlje, kot letos Olimpija, pa je lani tud Mariboru malo zmanjkalo ...

Glej, jaz sem eden tistih, ki navija za vse slovenske klube, ko igrajo v Evropi. Sem tudi eden tistih, ki je bil ful vesel, ko se je Olimpija vrnila v prvo ligo, in tudi letos, ko se je vrnila Mura. To pa zarad dejstva, ker slovenski nogomet potrebuje ta rivalstva. In ful mi je fajn, da je Olimpija končno spet konkurenčna. Na k.... mi pa gre, da se zdaj vsi delate norca iz kluba, ki je zadnjih 15 let na ramah nosil breme slovenskega klusskega nogometa, ki je premagoval klube kot so PSV, Genk, Lyon, Dinamo Kijev, Villareal, Palermo, Rangers, iztržil remije proti klubom kot so Ajax, Bayer, itd ... Praktično je bil edini klub, ki je v evropskih kvalifikacijah sploh kdaj napredoval, pa še velikokrat je mel veliko smolo (PSV, Dinamo, Palermo ...).

Pol pa tri dni po drugem največjem uspehu slovenskega klubskega nogometa na ligaški tekmi na začetku(!) sezone v gosteh zgubi proti klubu, ki je bil še par sezon nazaj v peti ligi, ki je praktično propadel ... in je že za kurac. To me pa moti ja. Če lahko vsi priznavamo Union Olimpiji, da je pač ata in mama za vso košarko v Sloveniji zadnjih ne vem kolko let, in s tem noben nima problemov, če lahko priznamo Celju PL primat v rokometu, ne vem zakaj je treba poniževat klub, ki ma že leta največjo podporo v svojem mestu, katerega mesto živi za nogomet, in ne žvižga reprezentanci ... Zaradi Zahoviča? Žalostno ...
Post Reply