Slo Reprezentanca

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Slo Reprezentanca

Post by jernej1989 »

skyman333 wrote:http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... ektor.aspx

Vse je pripravljeno za prihod Stojanovića, ki je po mojem mnenju eden redkih "naših" strokovnjakov, ki lahko dostojno zamenja Keka. Čeprav bi bil mogoče že čas, da poiščemo kakega tujega priznanega trenerja konec koncev smo med top30 reprezentanc in bi lahko dobili malo boljšega trenerja od naših, ki bi forsiral naše mlade talente, ki jih ne manjka.
po mojem pa Stojanović ni pravi za selektorja...on je lahko samo v klubih po mojem. Upam pa da sem se zmotil !!! Za tujega selektorja pa mi ne diši...itak prvo kot prvi ni dovolj denarja, drugo pa itak nebi izbral pravih igralcev, ker itak ne pozna slovenskega nogometa, itd. kot maljkovič pri basketu...
BLUE IS THE COLOR
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by zrim92 »

Ravno to bi bilo dobro ne pozna igralcev in, če bi bil pravi trener bi izbiral na podlagi tistega, kar bi videl in ne bi bilo več prostora za razne Korene ipd. Seveda je pa veliko odvisno od trenerja spet drugi, ki ne poznajo lige bi izbirali samo imena v tujini torej se Korena in Novakoviča še nekaj časa ne bi znebili.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: Slo Reprezentanca

Post by simon90 »

po mojem mnenju je on primerna zamenjava za keka. v preteklosti se je izjemno izkazal predvsem v domžalah,s katerimi je bil (če se ne motim) 2 kratni prvak, kasneje

je v celju naredil največ kar je možno ob taki upravi, nato pa je bil pomočnikl katancu v emiratih.

tako da je sedaj čist primeren čas za stopničko više v njegovi karjeri. mojo poddporo absolutno ima in sem prepričan, da bo tudi to vlogo odlično odelal!

DOBRODOŠEL na selektorskem stolčku! :ava:
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Slo Reprezentanca

Post by jernej1989 »

skyman333 wrote:Ravno to bi bilo dobro ne pozna igralcev in, če bi bil pravi trener bi izbiral na podlagi tistega, kar bi videl in ne bi bilo več prostora za razne Korene ipd. Seveda je pa veliko odvisno od trenerja spet drugi, ki ne poznajo lige bi izbirali samo imena v tujini torej se Korena in Novakoviča še nekaj časa ne bi znebili.
sej to sm mislu ja...k itak kar pozna trener iz tujine, pozna Korena, Novo,... in ostale stare borce....mogoče da Iličiča, Bačota, Krhina,...
BLUE IS THE COLOR
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Slo Reprezentanca

Post by jernej1989 »

simon90 wrote:po mojem mnenju je on primerna zamenjava za keka. v preteklosti se je izjemno izkazal predvsem v domžalah,s katerimi je bil (če se ne motim) 2 kratni prvak, kasneje

je v celju naredil največ kar je možno ob taki upravi, nato pa je bil pomočnikl katancu v emiratih.

tako da je sedaj čist primeren čas za stopničko više v njegovi karjeri. mojo poddporo absolutno ima in sem prepričan, da bo tudi to vlogo odlično odelal!

DOBRODOŠEL na selektorskem stolčku! :ava:
eno je bil selektor, drugo pa trener v klubu....tu imaš skos stik z igralci, v reprezentanci pa moraš spremljat vse živo da dobiš prave not ... upam da je to sposoben stojanovič!
BLUE IS THE COLOR
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: Slo Reprezentanca

Post by simon90 »

ja sej jest to vem eno je bit trener drugo selektor, ampak kaj je bil pa kek pred prihodom v reprezentanco ?? (pomočnik in trener v mb pa selektor U16)

Tko da stojanović nima čist nič slabšga renomeja kot pa kek pred prihodom na klop reprezentance.
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Slo Reprezentanca

Post by jernej1989 »

simon90 wrote:ja sej jest to vem eno je bit trener drugo selektor, ampak kaj je bil pa kek pred prihodom v reprezentanco ?? (pomočnik in trener v mb pa selektor U16)

Tko da stojanović nima čist nič slabšga renomeja kot pa kek pred prihodom na klop reprezentance.
ja maš prav...sej bomo vidli kak bo ;) ...upamo vsi na najboljše ;) ...
BLUE IS THE COLOR
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Slo Reprezentanca

Post by Joshua McEachran »

Jst bi bil tudi za kakšnega tujega strokovnjaka.
Najraje bi imel kakšnega italijana da nauči naše fante discipline, to nam najbolj manjka.
Glede tega koga bi dal igrati, pa seveda si noben profesionalni selektor ne privošči
da bi delal postavo brez da bi vse videl igrati.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Slo Reprezentanca

Post by didier »

Kek, hvala ti za vse! Najboljši selektor, kar smo ga imeli. Stojanović bo imel težko delo, upam, da mu bo uspelo & bomo ponovno enotni dihali za reprezentanco.
Blue is the colour!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Slo Reprezentanca

Post by ESSIEN »

Kek, ti si naš Mourinho, nikoli pozabu!

Koliko veselja si nam dal z uvrstitvijo na SP, to zabriše vse slabše predstave v teh kvalifikacijah, še enkrat hvala!!

:ava:
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by davidluiz4 »

stojanović tudi uradno
CHELSEA FC
Image
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by nastja8 »

Še malo reklame za žensko reprezentanco:
V četrtek bo ob 15.00 na HRT 2 prenos kvlaifikacij za žensko evropsko prvenstvo, med Hrvaško in Slovenijo. Igra se v Vrbacu. Če koga zanima, naj si ogleda. Igrata pa 2 moji soigralki, tako da če ne bom imela faksa, grem kr do Vrbaca navijat za naše punce.
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Slo Reprezentanca

Post by loonymcgreat »

a ti si vpoklicana kdaj ?sem videl na eni strani da si parkrat igrala za repko? :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by nastja8 »

U19 sem bla 2 leti. Pač dva kvalifikacijska cikla :D Igrala na kvalifikacijah na dveh tekmah :D Drugače pa kr neki prijateljskih. Pr članski sem bila pa enkrat vpoklicana, proti Portugalski, samo sem bila celo tekmo na klopi :D
Upam, da bom še kdaj no :) Že da treniraš z nekaterimi od teh igralk, je somthing special, lahko ful od tega odneseš. Npr. Mateja Zver je res talent, pa dobra igralka, zdej igra na Islandiji, pa še moja soigralka Lucija Grad, ki je pa zame ena najboljših slovenskih igralk, vsekakor pa najboljša s katerimi sem kdaj igrala. In sem res dost se od nje naučila nogometa, samo na treningih in tekmah za klub :)
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Slo Reprezentanca

Post by urke4 »

Kero pozicijo pa igraš? :) Js sm že od majhnega najbolši v obrambnih vrstah :)
Post Reply