Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

Ja kar berem poste je folk strašno navdušen nad njegovim domnevnim prihodom :?:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

nevem no... :?: Mata, Hazard, Moses + Hulk - mislm da je dost :wink:
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Js mam 20 milijonov razlogov, eden glavnih je pa ta da zaradi tega dajemo boljšega igralca na posojo
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

Aja pa še to sem opazil. Kaj Oscarja preprosto pozabljate da ga mamo v ekipi, ker skoraj vsi pišete zgolj Mata in Hazard pa Moses, potem bi pa radi vidli še Schurleja in Hulka?
No, meni osebno je bil letos Oscar od vseh teh Chelseajevih biserov še najslabši, Moses je glede na minutažo igral dobro, Hazard in Mata itak Carja, Oscar pa nevem no...Una dva gola proti Juvetu sta bila v celem letu res edina stvar, ki bi jo res lahko izpostavil in sem si jo zapomnil od vseh njegovih predstav letos, pa je zelo veliko igral...Tip zna potegnit, zna podat, ampak preprosto nisem si ga nekak "zapomnil" ali pa da bi res lahko rekel da je trgal če veste kaj hočem povedat. Ampak je v Chelseaju premalo časa, da bi delal zaključke, sej je še mlad in komaj eno leto pri nas. Ampak to sezono je za moje pojme res vidno dobro odigral davno davno nazaj še v skupinskem delu lige prvakov proti Juvetu. Bom v sledeči sezoni nanj malo bolj pozoren.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Ta deal Schurrle - De Bruyne sploh še ni narejen in lahko pade v vodo, samo Schurrle bo vseno kmalu igralec CFC, zakaj je treba vprašat Adidas. Igralca nam bo kupil Adidas plus bo to neka velika reklama za Adidas v Nemčiji. De bruyne si želi samo eno in to je v BVB pa magari na posojo.

BVB director: “De Bruyne only wants to join Dortmund”

Če ne vesti igralci CFC-ja gredo raje na posojo v kakšen dober klub, kot bi ostali v klubu in čakali na priložnosti.

Zanimivo da smo Matića prodali in sedaj ga hočemu kupiti, to ni dobro pod 50 miljonov ga ne bomo dobili razen če nam ukradejo spet kakšnega mladega igralca in damo zanj še 30 miljonov.

Mourinho wants Serbian midfielder back at Stamford Bridge

Ravno to hoče Roma 15 miljonov + Wallaca.

Napoli hoče za Cavani 63 miljonov, CFC in City dajeta zanj 53,9 miljonov. Če ga ne dobimo smo v boju za Cityejevega Džeka. Samo Dežko se bo verjetno vrnil v Nemčijo BVB.

Borimo se tudi za novega brazilca Paulinha, ki pa je skoraj že v Inter Milanu.
Image
User avatar
astro10
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2007, 22:23

Re: Govorice

Post by astro10 »

Nebi rekel da si ga kdo želi v ekpi, ampak da se bolj kot ne pripravljamo če se bo treba sprijazniti da pride, ker po novicah sodeč deluje da ga nekdo vsiljuje v klub na vsak način in se zna zgoditi da prestopi, če hočemo ali ne
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

sigismund wrote:Aja pa še to sem opazil. Kaj Oscarja preprosto pozabljate da ga mamo v ekipi, ker skoraj vsi pišete zgolj Mata in Hazard pa Moses, potem bi pa radi vidli še Schurleja in Hulka?
No, meni osebno je bil letos Oscar od vseh teh Chelseajevih biserov še najslabši, Moses je glede na minutažo igral dobro, Hazard in Mata itak Carja, Oscar pa nevem no...Una dva gola proti Juvetu sta bila v celem letu res edina stvar, ki bi jo res lahko izpostavil in sem si jo zapomnil od vseh njegovih predstav letos, pa je zelo veliko igral...Tip zna potegnit, zna podat, ampak preprosto nisem si ga nekak "zapomnil" ali pa da bi res lahko rekel da je trgal če veste kaj hočem povedat. Ampak je v Chelseaju premalo časa, da bi delal zaključke, sej je še mlad in komaj eno leto pri nas. Ampak to sezono je za moje pojme res vidno dobro odigral davno davno nazaj še v skupinskem delu lige prvakov proti Juvetu. Bom v sledeči sezoni nanj malo bolj pozoren.
Js bi dal Oscarju še čas, bila je njegova prva sezona v Evropi in je na trenutke pokazal kaj je zmožen. Malo ojača in začenja igrat še kje drugje kot na krilu pa bote vidl da imamo fantastičnega igralca. Tud Mourinho je že nekaj časa nazaj pri Realu rekel da bo trojica Hazard-Mata-Oscar v prihodnosti najboljša trojica :)

Danes se je tud nekaj govorilo da bi znal Mourinho Oscarja uporabljati v pivotu ampak ni bilo nobene prave podlage da bi to kdo potrdil.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Adidas res potrebuje reklamo v Nemčiji :lol: Schürlle je talentiran igralec ampak rajši imam v ekipi De Bruyneja kot pa njega, kljub temu da ne igrata na isti poziciji. Glede Matića pa je bila že napaka, da smo ga dali za Luiza. Letos je eksplodiral pri Benfici. Lahko ga zamenjamo za Mikla in ene 25 milijonov :D Oscar mora igrati na poziciji CAM, kjer že igra Mata. Sam bi ta dva rotiral in tako bi tudi oba bila veliko bolj spočita. Nima Oscar hitrosti za krilo, niti nima predložkov. Za CAM pa je idealen. Dober strel od daleč, dobra tehnika, dober pregled.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Js mislim da ma Oscar od vseh naših trenutno najboljše crosse z desne...zdej bom pa nehu pisat ko se mi zdi da je vsak 2. post moj :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Govorice

Post by sigismund »

AlexAK wrote:Js mislim da ma Oscar od vseh naših trenutno najboljše crosse z desne...zdej bom pa nehu pisat ko se mi zdi da je vsak 2. post moj :D
vsak drugi je pa moj, še vseeno boljše to kot pa da je forum mrtev :wink: tako da ti kar na dan z besedo, še premalo nas je takih
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Azpilicueta? :mrgreen: meni pa Hazard :roll: Ne vem, glede Oscarja se strinjam s sigismund-om. "Napalijo" vas je s tistima dvema zadetkoma proti Juventusu, drugače pa mi ni dokazal, da je vreden 25 milijonov funtov al kok so že dal zanj. Je pa res, da so dan danes cene adijo pamet :-?

glede komentarjev pa res ne bomo :D 3000 v dveh letih :oops:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Men je super da nas je več takih ko pišemo, sam zdel se mi je kot da z vsakim postom spodbijam vaše mnenje, to pa potem ni lušno če je vsak drugi moj :D 25 mil sigurno ni opravičil ampak mislim da jih še bo :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Govorice

Post by loonymcgreat »

Ma meni je pa Oscar super igralec, nekaksen unsung hero kot Mikel. Ima dober pregled nad igro in se malo da se razvije bo, po moje, eden glavnih igralec Chelseaja. Se sedaj je uzitek gledat, kako laufa za enkrat vecjimi igralci in jih ustavlja.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Govorice

Post by RedMiner »

Nevem, Oscar je zelo dober tut v zaustavljanju nasprotnih igralcev, letos je ukradel nešteto žog. Glede na to, da je še ful mlad in za 1. sezono v PL (čist xy filozofija od lige napram brazilski), lahko rečem da obeta še več kot za 25m :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

25m ŠE ni opravičil, sem pa prepričan, da jih bo že v naslednji sezoni. Po moje je vsak cent k so ga dali za njega bil vreden..res je da mogoče ni navduševal, vendar je skoraj na vsaki tekmi ko je igral pokazal kako dobro tehniko ima. Forsiralo se ga je na desnem krilu, kar pač ni njegova primarna pozicija. In desnega wingerja Chelsea še kako rabi. Oscar bi bil potem menjava Mati, lahko pa bi igral tudi na pivotu..sem prepričan, da glede na dolžino sezone, se bo še kako naigral, tudi če pripeljemo Hulka, ki ne bo imel velik vpliv na Oscarjevo minutažo.

EDIT: Namigovanja, da bi se nam naj pridružil Sneijder
Post Reply