Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

Grugar wrote:pozabil si na smejkote :D
Zadnje čase je tak "smejko": :cry: ; :)
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

The Blues wrote: Se vidi ja, kako Lebron "blesti" in se zrelo obnaša v ključnih trenutkih v končnici, ko prav tako kot Kobe hoče vse sam nardit. Pa s tem ne mislim samo na lansko končnico. :wink:

Drgač pa kot sem povedal nisem ne za ene ne za druge in se tud ne mislim zdaj prepirat o nekem Lebronu in Kobeju.

Ti si pa čisto zgrešil poanto te debate.
Seveda je moral v Clevelandu vse sam storiti če ni bilo druzga.
Gre pa za taktični dogovor in navodila trenerja ne pa da bi on hotel sam žogo in nebi dal nobenmu drugmu.
Mi smo govorili o obnašanju izven igrišča...
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

Ti pa dam en primer glede njegovega obnašanja izven igrišča. Mogoče si že pozabu na lanskoletno oddajo The Decision. Se ne spomnem kdaj bi kateri igralec sklical posebno oddajo da pove svojo odločitev kam bo šel. Čudno ane, da se je nad to potezo zgražalo večina košarkarskih poznavalcev, navijačev, igralcev.
A potem je tudi taktični dogovor da je lani v finalu v vsaki 4. četrtini mrknu. :wink:
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

In kaj je narobe s tistim komentarjem?

Ker ga očrni ali zakaj?
Saj mu nisem jaz kriv da je delal take neumnosti! Prej bi mislil preden je to naredil.

In kaj če je mrknil saj ni superman... :roll:
Govoriš prav tako, kot bi bil Kobe popoln in ga ščitiš za nekaj kar je naredil.
Sej zaradi mene popljuvaj Jamesa jaz nimam nič od tega ali ga ti hvališ ali pljuvaš vendar če se že pridružuješ našim debatam potem to delaj objektivno in piši dejstva...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

meni je važno to, kar kobe kaže na igrišču in glede tega...no vsi vemo koliko je ura :) enostavno najboljši po jordanu :P :oops: to kar pa on dela v prostem času, pa je to samo njegova stvar :wink:
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

Kot se že povedal nisem ne za Lebrona, ne za Kobeje. In tud ne mislim zagovarjet ne enga ne drugega.
Svoje mnjenje sem pač povedel, ker ste pač imeli debato z damjanom in bolj ko je hotel kaj pozitivnega povedal o Kobeju bolj ste pisal o tem kakšen človek je. O Lebronu pa kot da je bog in batina za Kobeja in vse ostale igralce.

Malo za šalo, malo za res :P
[youtube]WYxQYm3AnIk[/youtube]
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by zrim92 »

Mah kje tut James ni bog i batina...

Drgač pa barney Stinson FTW! xD
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

skyman333 wrote:Mah kje tut James ni bog i batina...

Drgač pa barney Stinson FTW! xD

No sam da se strinjava. :)
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Sam ti še zmeri nisi povedal ničesar kar bi naredil LeBron slabega?
Valda je sklical posebno oddajo če pa se je en mesec v ameriki govorilo samo o tem kam gre.
Povedal je tudi da se je za njih odločil zato ker bo tam najlažje dobil prstan (če).
Tako da mu nihče ne more ničesar zameriti, vsi so se pa zgražali zato ker so ga vsi hoteli
in se je z vsemi pogovarjal potem pa podpisal za Miami in ostali tega niso mogli sprejeti pač da ga niso dobili ane.
Sploh pa Bryant je res odličen igralec morda celo najbolši overall v zadnjih 10letih ampak tudi Tiger Woods
zame ne bo šampion nikoli, razloge sem že naštel ;))
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by michooo »

Potem tudi John Terry zate nikoli ne bo šampion, pa A.Cole. Glede na to da sklepaš bolj kot ne po vedenju izven športnih igrišč.
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by The Blues »

Joshua McEachran wrote:Sam ti še zmeri nisi povedal ničesar kar bi naredil LeBron slabega?
Valda je sklical posebno oddajo če pa se je en mesec v ameriki govorilo samo o tem kam gre.
Povedal je tudi da se je za njih odločil zato ker bo tam najlažje dobil prstan (če).
Tako da mu nihče ne more ničesar zameriti, vsi so se pa zgražali zato ker so ga vsi hoteli
in se je z vsemi pogovarjal potem pa podpisal za Miami in ostali tega niso mogli sprejeti pač da ga niso dobili ane.
Sploh pa Bryant je res odličen igralec morda celo najbolši overall v zadnjih 10letih ampak tudi Tiger Woods
zame ne bo šampion nikoli, razloge sem že naštel ;))
Lej kolikokrat ti še naj povem, da mi pri Lebronu pač ni všeč njegovo obnašanje na tekmi. Kar pa dela izven igrišča me pa ne briga, ker tud ne berem razne trače da bi vedel kaj kdo dela v zasebnem življenju. Tud Terrya ne sovražim zaradi njegovih napak iz zasebnega življenja.

Kje piše da je moral sklicat posebno oddajo, sam zaradi medijskega pritiska. Tud v primeru Carmela je bil cel cirkus, pa ni blo nobene oddaje. Hotel je še večjo medijsko pozornost in to je to. Lahko bi lepo novico objavili na tiskovni konferenci tako kot drugi igralci. In verjem v tem primeru bi imel manj sovražnikov iz nekdanjega kluba, kot pa jih ima sedaj. Se mi zdi da bi tudi tebe prizadelo, če bi bil navijač Clevelanda in ne samo Lebrona. :wink:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Jap zame Terry ne bo nikoli pravi šampion saj naj bi bil vzor mnogim mladim po svetu pa z
raznimi rasističnimi izpadi in porivanjem žene soigralcu ni ravno najboljši vzor.
Ne pomeni da ga nimam nič manj rad ampak pač veliki šampion zame ni.

Torej prosim še enkrat mi povej za en LeBronov izpad NA igrišču?
Pa je malo razlike med LJ pa Melotom se ti ne zdi?
Glede na to da je imel LeBron pred hišo pravo malo vas paparacijev, ga kar razumem.
Melo na drugi strani pa ni bil tako izpostavljen, žal.

Pa me veseli da je rokomet v narastu ampak dokler ne bodo spet 3 na evropskem se ne morejo primerjati s smučanjem, žal.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

Potem ti tudi James ne more biti glede na njegove izpade proti Dirku. :wink: pa, da prizna da poha travo tudi ni nek velik vzor. No seveda je on James :bruh:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by Joshua McEachran »

Izpadi proti Dirku? Ko sta se z Wadeom pošalila da sta poškodovana?
To ni ravno izpad če smo iskreni. To s travo pa si malce narobe napisal.
Priznal je da je občasno kadil travo v srednji šoli, kasneje se ji je za voljo
svoje košarkarske kariere odpovedal. Mal razlike ne ;)
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Košarka(slo.reprezentanca,NBA,...)

Post by damjan1120 »

Ja a jo je kadil ali pa ne? Ne vem ravno kakšen izgled to daje...Sicer mi pa mi je čisto vseeno kaj on počne v prostem času in to sem že večkrat napisal. zaradi mene lahko kadi vsak dan :wink:
Post Reply