Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
michooo
Posts: 641
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: predlog za forum

Post by michooo »

sigismund wrote:No naj bo tole sedaj jasno:

- Uporabna sočnih izrazov na forumu je dovoljena, ampak omejena. Vsakogar, ki bo pretiraval, bom prvič opozoril samo preko ZS,

- drugič izdam forumsko opozorilo,

- tretjič omejim uporabo oz. bannam.

Absolutno pa je prepovedana žalitev ostalih uporabnikov. Če si imate kaj za povedati, to storite prek ZS.
Se j*** **, al pa f*** ipd. smatra za kletvice? Ker mamo uporabnike, ki so zelo vešči pri uporabljanju teh fraz in hkrati tudi zelo nadležni.
Last edited by michooo on 24 Aug 2013, 17:13, edited 1 time in total.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Da.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

No takole, na vašo željo in željo prezidenta bomo od sedaj takole ločevali ljudi:

1) Temno rdeča: Administrator
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Dobili smo kar nekaj prošenj, če bi lahko začeli ločevati uporabnike glede na njihov status, ker je na forumu večina takih, ki forum zgolj uporabljajo, nimajo pa nikakršne veze s klubom Chelsea FC Slovenija itd.
Zaradi tega se bo uvedlo ločevanje uporabnikov na 3 skupine:

1) Temno rdeča: Administratorji
2) Zelena: Člani navijaškega kluba Chelsea FC Slovenija in TB members
3) Modra: Ostali uporabniki


Pa še ena opazka. Še koga moti, da se citira tiste res dolge poste? :?: Mene ne moti, če se citira kakšen kratek odsek ali pa cel odstavek, ampak da se pa citira cel post, ki ima po možnosti še kakšno sliko in pa vključen YouTube posnetek, to je pa nadležno :)
Bi predlagal, da se teh zadev z dolgimi citati malo odvadite. :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

sigismund wrote:No takole, na vašo željo in željo el prezidenta bomo od sedaj takole ločevali ljudi:

1) Temno rdeča: Administrator
2) Zelena: Člani navijaškega kluba Chelsea FC Slovenija in TB members
3) Modra: Ostali uporabniki
Vse lepo in prav le terminologija v tvojem postu mi je malce smešna, ker dobiš občutek kot da smo v Nemčiji leta 1942 :lol:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Haha! Saj vem :D Še malo pa vam bom Davidovo zvezdo začel v avatarje lepit ;)
glosos
Posts: 811
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

sigismund wrote: ker je na forumu večina takih, ki forum zgolj uporabljajo, nimajo pa nikakršne veze s klubom Chelsea FC Slovenija itd.
Potrebno se je zavedati, da se je 'večina uporabnikov' na forum prijavila, ko kluba Chelsea Suporters Slovenija še ni bilo. Prijavili smo se pač na forum o Chelsea FC v slovenščini. In niti se ne spomnim, da bi to kdaj postal forum tega društva.

Zato se meni ne zdi primerno to ločevanje, pa še, kot sem že izrazl, menim da bo še bolj odvrnilo naključne bralce od aktivnega sodelovanja.
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

Hahaha tak grozno se sliši "ločevanje uporabnikov", ste vi pol kot beli ovratniki :D
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

To se pa zmeni s predsednikom, jaz samo ubogam :D
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

Tut v Nürnbergu so vsi tako rekli ( če se spet vrnemu k tematiki 2. svetovne vojne ) :lol:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by damjan1120 »

Mah kaj te motijo te barve mi res ni jasno. Naj se vidi kdo je član tega društva in kdo ne. Tako je na vseh forumih + lažje se dela evidenca (npr. koliko ima društvo članov in podobno). Meni je praktično vseeno, lahko mi nick obarvaš v rozo, itak nobeden ne bo opazil :)
glosos
Posts: 811
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

Če si mislil mene, ne motijo me barve, tud mene lahko obarvate roza :)

Moti pa me ustvarjanje nekega ločevanja na podlagi članstva v društvu, na katerega (ločevanje) člani foruma niso pristali ko so se pridružili forumu.

Ker z lahkoto pa postavimo obrnjeno vprašanje: zakaj pa bi koga motilo, da je na forumu "večina takih, ki forum zgolj uporabljajo, nimajo pa nikakršne veze s klubom Chelsea FC Slovenija"?
User avatar
astro10
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2007, 22:23

Re: predlog za forum

Post by astro10 »

michooo wrote: Se j*** **, al pa f*** ipd. smatra za kletvice? Ker mamo uporabnike, ki so zelo vešči pri uporabljanju teh fraz in hkrati tudi zelo nadležni.
Kaj pa če bi odstranili uporabnike, ki zaradi izražanja oz. kakršnegakoli že neprimernega obnašanja motijo večino uporabnikov ? Verjetno ni z večino foruma nekaj narobe. Če pa ja potem pa tako bolje za tiste, ki motijo večino, da ne zapravljajo svojega časa tukaj :)
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

Jst bi lila barvo!
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1383
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

Re: predlog za forum

Post by Trivinho »

Kaj pa predlog da se nardi recimo Chat room, da recimo med tekmo pišemo potek igre in razna mnenja o igri.
Da se ne piše v temi primer (PL) Man. UnitedChelsea ; Ponedeljek, 26.8.2013 ob 21:00h za usako malenkost, goool pol zbadanje igralcev in nevem kaj, da bi tema bila samo za analizo tekme po koncu tekme, in ne filanje strani po nepotrebnem in nabijanje postov.
samo moj predlog
Post Reply