Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

Aja jst bi še neki povedu, sem ful Chelsea Fan pa vse, in tle redno sledim in obožujem klub in ful tko podpiram vaše delo in vse... in se pol človek vpraša zakaj pa nisem član vašega navijaškega kluba ??

Razlogi:
-doma iz Sevnice, študiram v Slovenj Gradcu
-časa mam NIČ, res nič, občasno vikende delam
-pa tut finančno mi ne znese da se peljem na razne sestanke in piknike žal

Upam da pa bom kdaj v prihodnosti postal član in imel več cajta za to, ker vas res ful podpiram, kr se mi zdi da ste ful poštena in uredu ekipa!
Image
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

nastja8 wrote:En predlog. A se da naštimat, da ko klikneš na link, da se avtomatsko odpre v noven zavihku. Vem, da se to da rešit tako, da kliknem na kolešček pri miški, ampak sem na večini forumov navajena, da le kliknem na link in tako tud tuki avtomatsko klikam z levim klikom ;)
klikni na link s tipko za scrollat,

edit
ups nisem bral podrobno :oops:
All rights reserved.
glosos
Posts: 811
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

Grugar wrote: klikni na link s tipko za scrollat,

edit
ups nisem bral podrobno :oops:
+ mislim, da se na laptopu tega ne da rešit
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

branko1993 wrote:Aja jst bi še neki povedu, sem ful Chelsea Fan pa vse, in tle redno sledim in obožujem klub in ful tko podpiram vaše delo in vse... in se pol človek vpraša zakaj pa nisem član vašega navijaškega kluba ??

Razlogi:
-doma iz Sevnice, študiram v Slovenj Gradcu
-časa mam NIČ, res nič, občasno vikende delam
-pa tut finančno mi ne znese da se peljem na razne sestanke in piknike žal

Upam da pa bom kdaj v prihodnosti postal član in imel več cajta za to, ker vas res ful podpiram, kr se mi zdi da ste ful poštena in uredu ekipa!
Vse se da če se hoče

- doma sem iz Bohinja, ker sem še vedno brez avta moram pač dobit najboljšo varianto z javnim prevozom oz če me kdo pobere v kranju ali Ljubljani.
- čas je relativna stvar ob službi, gasilcih , družini (žena + 3 otroci (10, 6 in 3 leta)) , delo doma (starši imajo kmetijo)
- denar je spet relativna zadeva

Tako, da ne jokaj da se neda :wink:
Image
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

No potem pa res ene velike čestitke da vse sfolgaš, skoraj za "ne vrjeti" se vse skupaj sliši, ampak okej, svaka čast (vsaka čast) res ;)
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Lahko greš z miško na link, stisneš namesto levi desni klik in potem izbereš - "open in a new tab" al kakorkoli so to že naši prevedli :)

Bom pa pogledal, kaj se da nares, da ni tega nepotrebnega telovadenja z miško ;)
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by damjan1120 »

Odpri povezavo v novem zavihku (isto se da na prenosniku) :) grobar ne deli se Angleža, k ti maš isto slovenščino naštimano :D :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

"Open link in new tab" mi piše, draga moja delija :D
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: predlog za forum

Post by Profesor »

Branko:

Nikjer ne piše, da če nisi član, nisi navijač. Vem, da so ovire pri obiskovanju naših aktivnosti ampak se da vse rešit. Sej člani ne hodjo skos na srečanja. Razumljivo. Eni večkrat, drugi ne. Nekateri so plačali že 2x članarino in jih še nikjer nisem videl. Ampak na kakšna srečanja, ki so že v naprej dolgo določena (piknik, turnir) pa pridejo iz vseh koncev Slovenije. Poglej recimo Roverja: Dec pride na nedeljo iz Bohinskega konca z busom v LJ, nato na drug bus do Domžal. Vsaka čast! Potem je tu še primorc, štajerci...itd. Pohvale vsem!
Iz tvojih koncev je nekaj članov in se brez problema zmenite, da pridete skupaj.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: predlog za forum

Post by nastja8 »

Vem da vse to se da. Samo kot sm rekla, sem z drugih forumov vajena samo kliknt pa mi u nov tab odpre, pa sm pač mislna, da bi še tuki to naštimal, če se pač da :P
P.S. kva že morm narest da se mi ime zeleno obarva? ;)
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
astro10
Posts: 84
Joined: 26 Nov 2007, 22:23

Re: predlog za forum

Post by astro10 »

To bo potem bolj stvar nastavitev v brskalniku kot pa foruma
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

Ko pošljem ZS bilokateremu uporabniku tega foruma mi avtomatsko izbere še to, da ta ZS pošlje še vsem članom skupine Člani navijaškega kluba. In to lahko izbrišeš samo če klikneš predogled in tam klikneš X pred ime te skupine pri prejemnikih. Se da to popravt?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Probaj zdaj.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

fixed :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: predlog za forum

Post by stass »

sigismund wrote:Lahko greš z miško na link, stisneš namesto levi desni klik in potem izbereš - "open in a new tab" al kakorkoli so to že naši prevedli :)

Bom pa pogledal, kaj se da nares, da ni tega nepotrebnega telovadenja z miško ;)
CTRL + klik ;)
We've waited so long, but we'd wait forever ...
Post Reply