Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

Lahko bi tud Nene ja kupl iz PSG, tud ni slab napadalec...
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Frank_Lampard »

Trivinho wrote:Lahko bi tud Nene ja kupl iz PSG, tud ni slab napadalec...
31 let?
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Trivinho »

in kaj? ni slb napadalec lahko bi dobu 1 sezonsko pogodbo, kaj usi gledate leta važn da človk zna zabijat in igrt...
Inter bo tud kupu unga Rochija iz lazia k je str 35 let.
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by davidluiz4 »

Upam da se agenti BA-ja in CFC dogovorijo o bonusih in da poleg Ba-ja do konca meseca pripeljemo še enega vezista
CHELSEA FC
Image
dore
Posts: 59
Joined: 14 Apr 2011, 12:02

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by dore »

Moje želje sta Ba in Moutinho. Poleti se vračata Lukaku, McEachran in verjetno tudi Essien tako da praktično ne rabimo okrepitev. Le v primeru odhoda A. Cole in Lamparda.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Isco, Taison, Willian, Walcott, Zaha, Schurrle?

Mislim da bomo še pripeljali enega takšnega igralca čeprav ga niti ne rabimo. Willian za mene, bi bil pa zadovoljen z vsemi razen Schurrle mi je overrated.

Kakšen igralec je sploh Isco? Podoben Mati ali bolj hitri tricky winger?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didier »

Ne vem, če nas/jih tukaj veliko spremlja tekme La Lige, sploh pa Malage. Baje je zelo dober, z odkupno klavzulo 21 mio., katero bi naj z novo pogodbo precej dvignili.
Blue is the colour!
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

Napadalca smo rabli, to je samoumevno. Vprašanje kok so pa zej smiselni nakupi ala Isco, še posebej, ker ne vemo kdo bo poleti prevzel ali nadaljeval z vodenjem ekipe. Je namreč igralec, ki v nekem sistemu lahko deluje perfektno (sicer je podoben kot Mata, morda tehnično še na višjem nivoju, ni pa med hitrejšimi ofenzivci), medtem ko lahko v igri na protinapade povsem pogori. To je bilo isto z Mato v lanskem drugem delu sezone, ko je Di Matteo predvsem v Ligi prvakov zapiral igro in strogo igral na protinapade.
Image
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by bork »

Če ne kupimo Isca po tej ceni ki jo ima (21m), nam bo čez 1 leto žal..on bo poleti definitivno zamenjal klub in ne dvomim, da bo imel veliko ponudb. Takega igralca ne moreš spustiti mimo, ker je prihodnost nogometa. Sicer pa imamo za moje pojme samo štiri dobre ofenzivne veziste (Mata, Hazard, Oscar, Moses), Marin za mene ne bo nikoli klasa igralca, ki bi lahko igral v klubu kot je Chelsea. Isco ne bi nič škodil, saj bi lahko razbremenili Mato in Hazarda, Oscar pa bi se lahko pomaknil malo bolj nazaj. Podpiram vsak nakup dobrega igralca! :)
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

Nisem vedel kam naj napišem, pa mi je ta tema delovala kot najbolj primerna. David Moyes bo po koncu letošnje sezone potekla pogodba z Evertonom. Glede na to, da bo Mourinho zagotovo ostal v Madridu (sem prepričan o tem, tudi če ničesar ne osvoji) in da Pepa Guardiolo ne zanima Chelsea, bi Moyesa rad videl na klopi modrih (če seveda ne bo podaljšal pogodbe). Sej ne rečem, Benitez me je presenetil a Moyes je fenomen. Kaj je naredil iz Evertona je res super, sam je pa vprašanje kako bi se znašel pri Chelsea-ju.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

damjan1120 wrote:Nisem vedel kam naj napišem, pa mi je ta tema delovala kot najbolj primerna. David Moyes bo po koncu letošnje sezone potekla pogodba z Evertonom. Glede na to, da bo Mourinho zagotovo ostal v Madridu (sem prepričan o tem, tudi če ničesar ne osvoji) in da Pepa Guardiolo ne zanima Chelsea, bi Moyesa rad videl na klopi modrih (če seveda ne bo podaljšal pogodbe). Sej ne rečem, Benitez me je presenetil a Moyes je fenomen. Kaj je naredil iz Evertona je res super, sam je pa vprašanje kako bi se znašel pri Chelsea-ju.
Verjetno še bolje ker pri Evertonu je imel do zadnjih let na voljo za okrepitve samo poceni ali proste igralce.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

AlexAK wrote: Verjetno še bolje ker pri Evertonu je imel do zadnjih let na voljo za okrepitve samo poceni ali proste igralce.
Mogoče je pa ravno to ključ do uspeha? Iskati moraš mlade in talentirane igralce, ki ne pridejo dejansko samo malo zaslužit in se bahat, za kakšen klub igrajo :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by AlexAK »

Potem ko se pa razvijejo jih pa prodaš in zaslužiš? Si pa rezultatsko v zlati sredini...
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by sigismund »

Sej ravno to pravim, mogoče po tem ko si v Evertonu z precej nižjimi kriteriji kar uspešen, ni rečeno, da boš uspešen še v klubu z MASOVNIMI ambicijami in ti vsak k**** zamaje stolček....Nimam nič proti Moysu, meni je odličen trener, ampak dejmo najdet že enga ki bo pri nas več let no jebela cesta, ne pa da menjamo 2/leto...za Moysa dvomim da bi zdržal dolgo časa, kaj pa vem no :-o Če razumeš, kaj ti želim povedat :)
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

Dej mi povej enega takšnega trenerja :D morda Mourinho, ker njegova želja je, da bi se vrnil na Otok, kjer bi deloval nekaj let in potem postal selektor Portugalske. Klopp iz Dortmunda ne bo še odšel, Guardiolo ne zanima Chelsea, Ferguson bo ostal na klopi Uniteda to pa je tudi vse. Kdo še preostane? Capello je rupa, Hiddink se je totalno izgubil, tistega pajaca Conteja ne potrebujemo. Ostane samo še Rafa Benitez :D ali pa Slaviša Stojanović :lol: :lol:

aja pa seveda Löw ampak on bo selektor do leta 2014...
Post Reply