Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1966
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

James v United? Mnenja?
Marketinsko zelo dobra poteza, ce jim ga uspe pripeljati... kar se pa ostalih stvari tice, pa mislim, da on ne bo resil njihovih tezav. Ze za Mato in Mikija ne vejo tocno, kje bi ju igrali, kaj sele James

Je pa to ok za nas, ker to pomeni da United ni vec v igri za razne Sancheze, Silve itd.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Tud js ne vem kam ga mislijo vklopit v ekipo. Zgledajo kot da bi zbirali preplacane igralce. Me sploh ne skrbi, se toliko bolj jim privoscim, da jim ne gre. Morda je res to celo dobro za chelsea - ne bojo v napoto za koga drugega in De Gea odhaja?

Atsu odhaja v Newcastle za 6.5m, sem pricakoval da se bo cena gibala bolj okrog 10m, pa ima Newcastle neko klavzulo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

V primeru da ga dobijo, edino kar mi je škoda, je njega. Tam mu bo Muri s svojo taktiko, še bolj zjebal samozavest in kreativnost. De Gea bi blo fajn da gre, edini kvaliteten in edini ki jih rešuje med tistimi klovni v njihovi zadnji vrsti.
Itak so jih pa v zadnjih nekaj dneh, povezovali že skoraj z vsakim znanim nogometašem :lol:
Image
User avatar
bork
Posts: 1966
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Griezmann je v enem intervjuju povedal, da je možnost, da odide poleti v United 6/10, kar je ogromno. Praktično edina ovira je Atleticova prepoved kupovanja igralcev in dvomim, da bo odšel če ne najdejo menjave.
Zelo resne namene pa ima United tudi glede nakupa Silve. No če oba dva dobijo....

Bayern se je zelo resno zagrebel za Sancheza.
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

United ima večje probleme v obrambi in na sredini. Oni bi pa še vedno wingerje pa napadalce kupoval...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Bernardo Silva je v Manchestru in bo kot kaze podpisal za City. Milan je pred podpisom s Kessiem in Morato.

Iz Cityja so odsli Sagna, Clichy, Jesus Navas in Caballero, Demichelis se je pa upokojil.

Glavne tarce Chelseaja po tem ostanejo Lukaku, Sanchez (Bayern ne bo placal njegove place), Bernardeschi, Bakayoko, De Vrij. Caballero ne bi bil slaba zastonj izbira za 2. Vratarja

Kaj pa pravite na Sagnaja ali Clichya za rotacijo z Alonsom?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1966
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

AlexAK wrote:Bernardo Silva je v Manchestru in bo kot kaze podpisal za City. Milan je pred podpisom s Kessiem in Morato.

Iz Cityja so odsli Sagna, Clichy, Jesus Navas in Caballero, Demichelis se je pa upokojil.

Glavne tarce Chelseaja po tem ostanejo Lukaku, Sanchez (Bayern ne bo placal njegove place), Bernardeschi, Bakayoko, De Vrij. Caballero ne bi bil slaba zastonj izbira za 2. Vratarja

Kaj pa pravite na Sagnaja ali Clichya za rotacijo z Alonsom?
Bernardo Silva bo res pasal v Pepov sistem. On, Jesus, Gundogan in dva bočna branilca pa bodo imeli strašno ekipo. Seveda, če bosta Jesus in Gundi zdrava :D

Če Milan res podpiše z omenjenima, bom zelo presenečen.. kar ne morem verjeti, da bi United, Arsenal in Chelsea "pustili", da gre Morata v Italijo.

De Vrij se mi zdi zelo slaba izbira. Kot že rečeno, edini CB za katerega navijam je Laporte. Vse ostalo bv kupovat.

Sem proti Sagnaju in Clichyju, ker bi raje dal priložnost kakšnim iz akademije ali pa konkretno nadgradnjo Alonsa - Mendy/Sandro
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Če Sanchez ne gre v Bayern, bi lahko poskusil z njim. Kar se tiče Cityja, dokler ne bojo poštimal obrambe, lahko sanjajo o naslovu.

Morata dvomim da bi šel k Milanu, preveč riskantno za njegovo kariero, Kessie pa bo odlična okrepitev za Milan.

Clichy, Sagna -> ne hvala.
Caballero -> Super izbira za 2. vratarja
glosos
Posts: 812
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Res sem zadovoljen s sestavo ekipe, ampak drugo leto bo Evropa, in okrepitve bomo potrebovali na vseh položajih.

Jaz mislim, da najbolj nujno potrebujemo vezista za rotacijo. Mogoče celo dva.
Če imamo možnost priplejat Bakyoka, moramo to izkoristit, ker je klasa. Ampak v tem primeru bo treba pripeljat še rotacijo (ali menjavo) za Fabregasa.

Vsaj enga CD-ja bomo morali priplejat. Ali vrnitev Danca, ali pa nakup. V kakšnem stanju je pa Manolas? V preteklosti se je že govorilo njem, letos pa ga nisem uspel videt igrat.

V napadalnem delu pa je itak jasno, kje bo fokus ...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

City je glavni kandidat za podpis z Mendyjem in Walkerjem, za moje pojme dvema najboljšima full-backoma na trgu. City bo res (vsaj na papirju) zelo močan.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Včeraj so prišle ven zelo resne novice, da smo v pogovorih z Bakayokom in Tolissom. Oba sta tarči, čeprav bomo morali izbrati med enim ali drugim. Jaz vem, da sem na strani Tolissa. Lyon se pa pogovarja o nakupu Traoreja in posoji Zoumaja. Aurer je v Londonu in je to potrdil.

BTW transfer ban Atletica ostaja, tako da poleti sigurno ne bodo pripeljali igralcev, kar po zadnjih Costinih besedah pomeni, da ostaja. (noče na Kitajsko)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Bakayoko in Tolisso. 2 čist različna igralca, ki pa glih pašeta skup v sistem z 2 vezistoma.

Oba sta zanimivi opciji in bi se splačal poskusit.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

AlexAK wrote:BTW transfer ban Atletica ostaja, tako da poleti sigurno ne bodo pripeljali igralcev, kar po zadnjih Costinih besedah pomeni, da ostaja. (noče na Kitajsko)
Samo to nam še manjka, da bo ded spet trgal v jesensko-zimskem delu, od zimskega prestopnega roka naprej pa jokal in želel spet drugam :) :bruh:
Blue is the colour!
User avatar
bork
Posts: 1966
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Se strinjam s RedMinerjem Tolisso in Bakayoko imata zelo, zelo malo skupnega.
Tolisso je klasični box2box vezist tipa Vidal, Nainggolan, z dobrim pregledom, strelom od daleč, poleg tega pa je zelo soliden tudi v obrambnih nalogah.
Na drugi strani je Bakayoko čisti defenzivni vezist. Superioren kar se tacklov, skokov in prestreženih žog tiče, bolj malo pa ponuja v napadu.
Igralca sta si med sabo komplementarna in bi brez problema igrala v isti ekipi.

Sam bi imel v klubu oba, če pa bi moral zbirat, pa bi se odločil za Tolissa. Igralci z njegovimi kvalitetami so sila redki... zadnja njemu delno podobna igralca pri nas sta bila Essien in Ballack, slednji nekoliko bolj.

Oba dva skupaj bi bila menjava za Matića, ki je daaaaleč od defenzivnega vezista in prav tako daleč od box2box.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Sem se odločil, da delim z vami :) Js si pišem za koga se zanimamo in tud vse preostale bučke (nekaj sem jih sicer izbrisal, recimo Messija, sigurno sem pa kakšnega tudi nenamerno izpustil). Težko je bilo opredeliti katerega igralca bi dal v katero skupino, kako sem jih opredelil je pa povsem moje mnenje glede na situacijo v klubu, trgu... V oklepajih sem napisal še klube, ki se bolj ali manj še zanimajo za tega igralca. Lista se pa seveda iz dneva v dan spreminja.

NAPADALCI

Realistične tarče: Lukaku (Man Utd), Morata (Milan, Man Utd), Sanchez (Bayern, City)

Težko dosegljive tarče: Belotti, Dembele, Mbappe, Icardi, Lacazette, Schick (Juve), Aubameyang (PSG)

Bučke: Martial, Neymar

Ostali: Llorente, Bongonda, Rui Pedro, Andre Silva


NAPADALNI VEZISTI/KRILA

Realistične tarče: Bernardeschi, James Rodriguez (Man Utd, Inter), Berardi, Laxalt

Težko dosegljive tarče: Douglas Costa, Carrasco, Isco

Bučke: Mahrez (Arsenal, Monaco), Adama Traore, Turan, Reus, Lingard, Bale

Ostali: Lemar (Arsenal), Onyekuru (Arsenal), Helder Costa, Perišić (Man Utd), Suso, Felipe Anderson, Benson


VEZISTI

Realistične tarče: Bakayoko, Tolisso (Juventus)

Težko dosegljive tarče:Verratti, Fabinho (Man Utd), Biglia (Milan), Milinković-Savić, Naby Keita

Bučke: N'Zonzi, Barkley, Vidal, Asamoah, William Carvalho (Man City), Nainggolan, Moussa Sissoko, Matuidi, Thiago Maia (Lille), A. Diawara

Ostali: Calhanoglu, Brozović, Koziello, Marchisio, Golovin,


LEVI BOČNI

Realistične tarče:

Težko dosegljive tarče: Alex Sandro, Mendy (Man City), Alaba, Alba, Bertrand

Bučke: Ghoulam, Kolašinac (Arsenal), Shaw, R. Rodriguez (Milan)

Ostali: Jonas Hector, Emerson, Rose


DESNI BOČNI

Realistične tarče:

Težko dosegljive tarče: Semedo (Barca, Man Utd), Sidibe, Conti (Milan), Walker (Man City), Dani Alves

Bučke: Darmian, Soares

Ostali: Candreva, Florenzi, Toljan, Aurier


BRANILCI

Realistične tarče: Van Dijk (Liverpool, Man City), Davinson Sanchez

Težko dosegljive tarče: Lindelof (Man Utd), Bonucci, Rudiger, Koulibaly, Keane (Man Utd), Marquinhos, Romagnoli, de Vrij, Laporte

Bučke: Boateng, Chiellini, Ogbonna, Varane, Pepe

Ostali: Gibson, Manolas, Mawson, Mere


VRATARJI

Realistične tarče: Bettinelli, Areola, Muslera, Reinholds

Težko dosegljive tarče: Butland, Gordon, Stockdale, Ruddy

Bučke: Oblak, Cech, Hart, Diego Lopez, Meret, Donnarumma,

Ostali: Kalinić, Darlow


MLADI IGRALCI

Gustavo Viera (MF), Trent Alexander-Arnold (RB), Toyosi Olusanya (ST), Deishawn Redan (FW), Michael Johnston (FW), Kieran Tierney (LB), Jann-Fiete Arp (FW)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply