Preseason 2023/24

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Preseason 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Tekmo sm gledal, ampak se mi je takoj po tekmi preveč spalo, da bi napisal povzetek tko da pišem zdej haha.
Nasplošno je bil prvi polčas res intenziven, na momente je zgledalk kot da igramo že premier ligo in ne prijateljske tekme, kar je super. Newcastle je res dobro pritiskal, šans ni blo veliko na nobeni strani. V drugem polčasu so vse menjave kar ubile ritm (kar je na prijateljskih tekmah običajno), čeprav smo mel v drugem več šans in kot je napisu RedMiner jih je Pope večkrat rešil.

Kar se posameznikov tiče, daleč najslabša sta bila Cucurella in Sterling, Kepi ne morm rečt da je kriv za gol, ampak top golmani so sposobni tist strel ubranit in me kar malo skrbi, ko Poch pravi da je z njim zadovoljen. Pod svojim nivojim je igral tudi Enzo ampak se je kasneje priključu in lahko zato ni še tisti pravi, pa smo vseeno od njegi vidli par lepih podaj, tko da me to ne skrbi. Casadei je prvi dve tekmi bolje odigral, včeraj bolj tako tako. Mudryk do water breaka neviden, potem pa par dobrih akcij, tud se vidi, da je bolj samozavesten. Izpostavit velja Jacksona in Jamesa, oba super. Sploh Jackson res izstopa, trenutno ne vidim problema, če bo on naša prva špica. Maatsen je tudi dokazal, da gre za super igralca, dal res lep asist. Presenečen sem nad Humphreysom, fant deluje precej mirno na žogi, dobro se postavlja, upam da bo kdaj v peihodnosti dobil šanso v prvi ekipi tudi ko bo šlo za res.
Od menjav bi predvsem pohvalu Chilwella, Gustoja in Santosa.
Overall smo mel dobro preizkušnjo, Newcastle se je res izkazu za trdga nasprotnika in ravno tu rabimo.

Naslednja tekma je na srečo ob bolj normalni uri :)
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Preseason 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Me veseli, da nadaljujemo z zmago, čeprav je še par reči za poštimat. Santos, Chukwuemeka in Jackson so mi nekako najbolj izstopal, pa recimo Hall in Angelo.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Preseason 2023/24

Post by demiensatlier »

Lepo, da smo spet zmagali. Tekme nisem gledal v celoti, upam da je Pochettino mel kaj za videt in da bo izbral pravo ekipo za ligo.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Preseason 2023/24

Post by Chelsea_fan »

n1i9k9o6 wrote: 30 Jul 2023, 22:44 Me veseli, da nadaljujemo z zmago, čeprav je še par reči za poštimat. Santos, Chukwuemeka in Jackson so mi nekako najbolj izstopal, pa recimo Hall in Angelo.
Jutro

ne vem katero tekmo si ti gledal ampak moje videnje je kontra tvojemu :)

Angelo, Casadei ogromno napak kar sem včeraj videl mi pove da še niso ready za premier ligo.

Me pa je navdušil Matseen. Upam, da ga obdržimo in uključimo v ekipo.

ostali, ki bi jih še izpostavil, Nkuku, Jackson, Hall, Silva
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Preseason 2023/24

Post by blueboy11826 »

No sej ni za pričakovat, da bojo mladci vsako tekmo razturili in navduševali. Vseeno ogromno pozitivnih stvari, Fulhamo nismo pustili do šanse in zmagali.
Od teh mladih najbrž sigurno ostaneta Maatsen in Chukwuemeka in vsaj en od Santos/Casadei.
Poškodoval se je Chalobah, ne ve se kako resno je.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Preseason 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Mava različno mnenje, nč narobe :)

Angelo gre na posojo v Strasbourg, Casadei tud vrjetno na posojo samo še uprašanje kam. Sta pa oba na teh tekmah pokazal da mata potencial, rabita pa redno igrat, predn bosta pripravljena za PL.

Se pa strinjam za Maatsna, mislm da je tud Poch dokaj odkrito namigoval na to, da računa na njega, ker lahko igra na več pozicijah.
Post Reply