CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 578
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Tole zadnjo Bork pa podpišem.

Prepričan sem, da bi z obema bili bistveno višje kot sedaj.

Upam, da zdaj ko se bo dosti igralcev vrnilo v ekipo pokažemo nek drug obraz in neko večjo željo.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
chelsea boy
Posts: 441
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Meni pa se iskreno ne zdi, da bi bili dosti višje. Smo tudi na koncu prestopnega roka napovedovali, da se bomo lahko celo borili za kaj, sploh ko smo dobili Caiceda in Lavio, pa je na igrišču ista katastrofa kot lani. Mogoče si ustvarimo kakšno šanso več, tu se pa tudi konča.

Upam da nam res manjka samo uigranost, ampak glede na to da ni iz tekme v tekmo niti malo napredka in da vsako tekmo igramo slabše kot prejšno, nisem ravno optimist za naslednjih nekaj tednov/mesecev. Prvi krog smo nadigrali Liverpool, ki pa je od takrat naprej zmagal vse tekme, pa so imeli tudi težji razpored, povsem novo vezno linijo, plus nekaj tekem prepovedi Van Dijka.

Se mi zdi, da imamo tudi malo sreče, da imajo angleški mediji spoštovanje do Pocha. Če bi imeli koga nepriljubljenega, bi ga že križali za tak uvod v sezono.

Upam da Nkunku naredi razliko, ko se vrne, ampak me malo skrbi, da bo do takrat večino že izgubljeno.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Po novih poročanjih naj bi bil Lavia odsoten še dlje od prvih predvidevanj, Caicedo še vedno ne trenira čeprav so po prejšnjem krogu rekli da zgolj preventivno počiva in bo do Ville nazaj, po prvotnem planu bi James že moral biti nazaj in baje tudi še vedno ni pripravljen za igro, itd. In baje je Badiashille tudi podaljšal okrevanje, da se je včeraj na treningu spet nekaj zgodilo...

Včasih če so rekli 3-4 weeks je to pomenilo 3-4 weeks, pri nas pomeni to 2 months in to se je zgodilo večkrat v zadnjih letih kot kadarkoli prej. Samo iz teh podatkov se da sklepat da ali ne znajo oceniti resnosti poškodb ali pa nam straight up lažejo iz nekega razloga. Karkoli že je resnica je evidentno da ne gre več za naključja, enostavno je nekaj narobe pri nas in to bo treba nasloviti ker na tej točki prevsega vse meje. Ostali klubi imajo težave s poškodbami vendar noben niti približno v takem obsegu kot mi. Iskali smo pozitive za letošnjo sezono v tem da bo regeneracija top ker igramo enkrat na teden, pa je v bistvu slabše kot prejšnja leta. A je zdravniška služba še vedno tista ki je delovala prej v Hollywoodu z zvezdniki?

Medtem so odkar so zapustili klub naši "stekleni" fantje igrali: RLC 362 minut, Pulišič 326 minut, Kante 602 minuti, Ziyech 110 minut (igral šele 2 tekmi za Turke). Lahko se zgovarjamo na razliko v ligi ker pač ne igrajo več v PL, ampak to je že iskanje razlage zavoljo iskanja razlage, preveč je primerov da bi šlo še vedno za naključje.
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Tudi Kante kr lepo zdravo igra za arabce, cudezno vsi zdravi ko igrajo za druge klube, pri nam pa bolniska :)
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by bojan3 »

Ma kdo kaksen link za nedeljsko tekmo, ker na TV je ne bo pri nas
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 578
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

kako je ne bo? na rezultati.com ki so kar tocni pise da no na areni.. skoraj preprican sm da bo :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by bojan3 »

Ja na sporedu ni tekme. Na nobenm programu. Je bla pa vceraj. So se ocitno zmotil. Zdejnpa ne vem ce bodo italijansko ligo prestavl, glede na to da majo istocasno ze 3 tekme PL
User avatar
blueboy11826
Posts: 1095
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 14 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Ni prenosa ne, ob 3eh so vse ostale 3 tekme v PL in 2 italjanske. Brighton - Bournemouth, Atalanta - Cagliari in Udinese - Fiornetina ima trenutno vse prednost pred našo žalostjo :D
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Mislim da je bla naša tekma prestavljena iz sobote 16:00 na nedeljo 15:00, mogoče zato vsa zmeda s prenosi?
Jst mam shranjenih par linkov ki so ponavadi delali, nisem pa že dolgo rabil iskati linkov, objavim pol če še delajo.
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Zagotovo delujoči streami se nahajajo na:
cricfree.sc
User avatar
blue222
Posts: 761
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blue222 »

Hojla. Sam sem letos pogledal samo 15 min tekme proti Poolu. Bi mi mogoče kdo obrazložil kako poteka igra, kašna je sploh naša taktična zamisel? Po statistiki videno je naša trenutna prva postava:
Sanchez, Colwill, Silva, Disasi, Chilwell, Enzo, Gallagher, Caicedo, Gusto, Sterling in Jackson v sistemu 352. Zelo mi je čudno, ker smo poleti igrali v drugem sistemu mislim, da 4231. V tem sistemu Colwill nekako igra levega bočnega in se obramba menja iz 3 na 2 centralna branilca, Chilwell pa igra zelo visoko bolj kot nek winger na wingback položaju, kdo je zadnji vezni?
User avatar
blue222
Posts: 761
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blue222 »

Sam osebno bi dal ven enega centralnega branilca in noter še enega Wingerja.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

livetv.sx

Dela že mnogo let, shranite si nekam.
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Spet dokaj slabo vse skup z nekaterimi prebliski. Preveč čaramo oz.kompliciramo v zadnji tretjini, sploh tu mislim na Sterlinga in Jacksona, ki zamujata s podajami in hitro je potem ofsajd. Mudryk na trenutke solidno ampak še ni to to. Za pohvalit je edino golman z 2 krasnima obrambama. Treba bo naredit kak korak naprej ker mi Aston Villa deluje premagljiva.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

A to je rdeč? Je če si Chelsea, gladko je najprej odnesu žogo.
Post Reply