Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

Grugar wrote:Prokleti zahović, on res misli da je boga za jajca prijel. Kako cela sodniška organizacija sodi za olimpijo, pa saj vsi vemo, kako je mb. dobil prve tri tekme letos.

Ma on je kot fergouson, sam jamra, kako sodniki sodijo za druge ekipe, a sam ima največji privilegij. Upam, da ga olimpija danes utiša....
no no umir se... na Zahota se lahko buniš...na ekipo pa prosim ne ker so naredil dost....olimpiji pa žal zmanjkalo mal sreče...upam da bosta oba kluba drugo leto v evropi....
BLUE IS THE COLOR
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

jernej1989 wrote: no no umir se... na Zahota se lahko buniš...na ekipo pa prosim ne ker so naredil dost....olimpiji pa žal zmanjkalo mal sreče...upam da bosta oba kluba drugo leto v evropi....
pa sej mi je vseeno za mb. ampak kake tale zaho lapa, je pa tudi preveč... samo čaka, kdaj bo lahko pljunil po olimpiji... pa kaj vraga mu je mile žalega naredil mi še zmeraj ni jasno, ali se jezi nanj samo zaradi tega, ker je boljši
All rights reserved.
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

Grugar wrote: pa sej mi je vseeno za mb. ampak kake tale zaho lapa, je pa tudi preveč... samo čaka, kdaj bo lahko pljunil po olimpiji... pa kaj vraga mu je mile žalega naredil mi še zmeraj ni jasno, ali se jezi nanj samo zaradi tega, ker je boljši
mile od zahota boljši al klub olimpija od maribora? ... mogoče je bil mile na trenutke boljši od njega...ampak pač zaho je legenda slovenskega nogometa bil in bo...glede njegovih izjav pa mi je vseen..pač se je men zajebu takrat ko je mel ono šmarno goro z katancem... drugače pa maribor boljši od olimpije...danes pa se pričakuje poraz maribora. ampak vseen bi raje videl zmago maribora ker sem pač navijač in bivši mladinec maribora.
BLUE IS THE COLOR
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

Ačimovič in Mariborčane podregnil še s tem, da se "mečejo po tleh, simulirajo, na vsak način iščejo prekršek, enajstmetrovko".

tut ačimovič bo začel ;)))... veš kok ekip to dela? ... vse real,barca,chelsea,... je pač sestavni del taktik trenerja in seveda najlažje je priti tako do zadetka :D
BLUE IS THE COLOR
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by urke4 »

Danes vrjamem e eni in edini MARIBOR :cfc01: :cfc01:
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by urke4 »

Danes vrjamem v eni in edini MARIBOR :cfc01: :cfc01:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

Preberite si članek na nogomanii o zadnjih Zahotovih izjavah, haha če je pa tip še bolj lahko kreten potem pa newem ...
Dvignimo roke gor, umru je maribor ;)
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

Zame je Zaho legenda samo še BIL. žal mi je vsakega trenutka, ko sem navijal zanj, npr. ko je igral še za Benfico... S svojimi izjavami samo potrjuje kakšen osel je. Bil sem jezen na Srečka, ko ga je vrgel ven iz mošva, a zdaj vbidim, da je ravnal prav.

Sploh pa nisem rekel, da je mile boljši, samo sprašujem se odkod izvira njegov (neopravičen) gnev do olimpije in mileta. Ima izjave, da mile še ni bil poslovno v glasgowu(ko pa je še le 1. leto v športnem menedžmentu), da mile vrši pritisk na sodnike, ko samo komentira izjave zahota in pove, da upa da sodniki ne bodo vzeli tega resno......

res pa je, da zaho ni bil nikoli športnik velikega kova. Pravi športnik je v prvi vrsti človek in samo pravi športni velikega kova lahko postane takšna oboževena legenda kot je mile npr. v dunajski avstriji...
All rights reserved.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

Mile :

"Upam in verjamem, da jih bo sodnik spregledal in jim ne bo nasedal," je izjavil Ačimovič in Mariborčane podregnil še s tem, da se "mečejo po tleh, simulirajo, na vsak način iščejo prekršek, enajstmetrovko".

Zaho :

"V športnem časopisu sem prebral izjavo športnega direktorja Olimpije, ki pravi, da provociramo, da se mečemo po tleh. Potem je pritisnil še na sodnika, češ naj nam ne naseda. Za nas to ni sprejemljivo. Mile Ačimovič in nepomembna Olimpija sta premajhna, da bi diktirala delo sodniške organizacije. Mile naj v klubu naprej nekaj odloči, potem naj govori. Lahko mu odgovorim, da, če se mečemo po tleh, se mečemo v Glasgowu, Tel Avivu, Olimpija pa se meče po tleh v Kranju, Murski Soboti… V Glasgowu Mile verjetno še zasebno nikoli ni bil."

Kira kontra :ava:
Blue is the colour!
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by simon90 »

zaho je poseben nimaš kej :P ampak posel pa obvlada. sam po zmagi OLIMPIJE dons nima kej stokat čez sodnike brez veze ker bo sodu najbolši slovenski sodnik in sigurno ne bo pristranski tko d je mal bedn s temi izjavami češ da bodo ob prvi sumljivi situaciji igralci maribora odšli z igrišča.(ja vem da s te hoče mal prtiska na sodnika nardit,ampak je predobr sodnik da bi tem obupanim provokacijam s strani zahota nasedal) :)
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by urke4 »

Zaho car nimaš kej :) čeprov mi je biv Ačimovič res najbolši igravc ampak zdej ko je pa postal športni direktor Olimpije mi pa dol maha :cfc03:
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

naj kar bo v dunaju car ;)))... zaho je bol prepoznaven se mi zdi po evropi :P
BLUE IS THE COLOR
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by ESSIEN »

jernej1989 wrote:naj kar bo v dunaju car ;)))... zaho je bol prepoznaven se mi zdi po evropi :P

zaho se zgleduje po Mournihu :D podobn provokator, sam še angleško mora začet govorit da bo še bolj zanimivo :D
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by simon90 »

drugač pa ja taki morjo bit derbiji med olimpijo in mariborom- velik se more pisat in govort o tekmi mal provokacij pa tud ne škoduje nobenmu sam dodatn naboj obema ekipama da. zdej upamo sam še na atraktivno tekmo in na zmago OLIMPIJE!!! :P :juhej: :D
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by damjan1120 »

Zlatko je kreten brez primere. Ne navijam za noben klub razen privoščim Olimpije pa še to samo zaradi tega ker je iz Ljubljana in res upam, da razbijejo Maribor, da se ta kreten spusti na zemljo...
Post Reply