xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: xyDebate

Post by davidluiz4 »

ESSIEN ti ki bol poznaš dr.Stareta a on je umetnik ali ne :?:
CHELSEA FC
Image
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: xyDebate

Post by Joshua McEachran »

Ja odvisno kako hudo je vnetje, sam ti predlagam da obiščeš zdravnika, ki ti bo najverjetneje predpisal
antibiotike proti vnetju.
To bo tvoje okrevanje drastično skrajšalo, drugače pa tam 3 tedne...
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

Sicer je dns bolečina že precej manjša in pri hoji me ne ovira več, tako da upam, da do Londona bo že vse ok :)
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: xyDebate

Post by balla10 »

ESSIEN wrote:ej sam neki me zanima...če je kdo že imel kako tako poškodbo...

gre samo za moje domneve, nism dohtar, zato zgolj sumim...na šihtu sm se mogu s nogama nekam na vso moč upirati in pri tem sta trpeli obe koleni, enkrat pa mi je v desnem samo "klikilo" in začutil sem močno bolečino v desni strani desnega kolena. bolečina je vsak dan hujša, nogo lahko skrčim do polovice, stegnem jo brez težav. ko hodim malo šepam, če poskušam teči, se hitro ustavi in začnem skakljati po levi nogi. h dohtarju nism šel, ker nebi rad zarad tega ostal brez londona čez slabih 14 dni..sumim, da sem si natrgal desno kolensko vez al neki takega(pojma nimam če taka vez sploh obstaja hahaha :D )...uglavnem kaj narest? bolečina se je danes čez dan razširila še 10-15cm dol v mečno mišico in 10cm gor v stegensko mišico :cry:
A si se na obe koleni upiral enakomerno ali si imel na desni nogi večjo težo? Če si slišal pok, je lahko prišlo do počenja meniskusa (ampak bi v tem primeru tudi težko iztegnil nogo do konca, do 0°), najverjetneje pa je prišlo do rahlega okrušenja hrustanca, kateri del ti je potem po vsej verjetnosti škrtal po kolenu in preprečeval da bi nogo lahko pokrčil. To se s časoma samo sprosti. Če je bolečina huda si vzameš protibolečinsko tableto, drugače pa si na koleno daješ hladne obkladke, ampak pazi, da ne boš dajal ledu na golo kožo!!! Če imaš pogosteje kakšne poškodbe sklepov (kolenski) ti priporočam kapsule glukozamin in vožnjo kolesa, da poskrbiš da bo hrustanes dobro prehranjen in prekrvavljen. Do odhoda v London bo že vse OK :)
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: xyDebate

Post by Profesor »

Slovensko podjetje sodeluje c CFC http://www.tmg.si/novice/sodelovanje-s-chelsea-fc
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: xyDebate

Post by branko1993 »

Profesor wrote:Slovensko podjetje sodeluje c CFC http://www.tmg.si/novice/sodelovanje-s-chelsea-fc
ou nisem vedu da je že tle objavljen.. kr sm glih malprle objavu v sekciji Novice.. sem mislu da bolj tja paše.. glede na to da ma veze s klubom
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

haha branko kaj maš to za en podpis :D

Image
:P
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: xyDebate

Post by branko1993 »

heh ? zakaj naj bi bila pa gay ?
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

to mi deluje tak podpis za eno žensko na cosmopolitan forumu, moje mnenje :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: xyDebate

Post by branko1993 »

haha.. hja mogoče.. drugače pa nekakšen motivacijski izrek.. zej če si kdaj hodu ali pa hodiš v fitnes.. potem veš ali pa neveš da je za zdravo in lepo telo potrebno urediti prehrano tako da je 60% v prehrani in 40% v vajah :P

no si bom zamenju slikco ;)

EDIT: Sm zamenju zdej, najbrž ti je zgledal gay ker je blo sadje zadaj,

sploh pa kaj če je bilo gay a aa A A? ?? slučajno ne maraš gay ljudi??? Nestrpen aaa ??

Sej se hecam hehe :D:D
Image
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: xyDebate

Post by balla10 »

Profesor wrote:Slovensko podjetje sodeluje c CFC http://www.tmg.si/novice/sodelovanje-s-chelsea-fc
V Chelseaju je zaposlen tudi en slovenski fizioterapevt, ki dela s prvo ekipo. :) Drugače pa dobra zadeva tole primerjalno merjenje mišične moči "nasprotnih" si mišic.
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: xyDebate

Post by branko1993 »

[youtube]Y4MnpzG5Sqc[/youtube]

EDIT: Hvala Damjan ;)
Last edited by branko1993 on 08 Mar 2012, 18:59, edited 1 time in total.
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by damjan1120 »

branko1993 wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y4MnpzG5 ... ture=share[/youtube]
Ko daješ linke z youtuba, klikni pod videom skupna raba in kopiraj tisti del od / (poševnice) naprej. Potem pa tukaj izberi youtube in daš tisto notri, ker sedaj si objavil prazen post :wink: upam, da si razumel :roll:
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: xyDebate

Post by branko1993 »

Sem razumel in popravil, hvala ! ;)
Image
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: xyDebate

Post by urke4 »

Prišli smo že čez 50.000 postov :ava:
Post Reply