Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

In kaj v Dobu bi pa bilo veliko bolje? ha ha ha
Če je Triglav finančno sposoben igrati v prvi ligi, zakaj pa ne??
Če se sprijazneš al pa ne je to najbolša rešitev za slovenski nogomet, s tem da so zgubljali po 8:0 ipd pa res
nebi vedel kaj si hotel povedat, United Roma je bilo tudi 7:0 a to pomeni da si ne zaslužijo igrati v ligi prvakov?
Naštevaš neke stvari ki sploh niso pomembne, ubistvu si kot razlog navedel zgolj to da si na tekmi sedel drugje kot
si plačal. Hmmm če bi dobil $ za vsakič ko se mi je to zgodilo...
Tudi na tvojem opevanem ljudskem vrtu ;)
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Joshua McEachran wrote:In kaj v Dobu bi pa bilo veliko bolje? ha ha ha
Če je Triglav finančno sposoben igrati v prvi ligi, zakaj pa ne??
Če se sprijazneš al pa ne je to najbolša rešitev za slovenski nogomet, s tem da so zgubljali po 8:0 ipd pa res
nebi vedel kaj si hotel povedat, United Roma je bilo tudi 7:0 a to pomeni da si ne zaslužijo igrati v ligi prvakov?
Naštevaš neke stvari ki sploh niso pomembne, ubistvu si kot razlog navedel zgolj to da si na tekmi sedel drugje kot
si plačal. Hmmm če bi dobil $ za vsakič ko se mi je to zgodilo...
Tudi na tvojem opevanem ljudskem vrtu ;)
Sem napisal, da tudi Dob ni za 1.ligo. Beri bolje.
Nisi dobil sedeža v LV, ki ti je "pripadal". No, ta zgodba me pa res zanima. Podeli jo z mano prosim. Če si kateri klub zasluži ali ne, je itak subjektivno mnenje. Razlogi kateri sem jih naštel prav tako, moje doživetje in mnenje. Če izpolnjuje kriterije so legalno lahko v 1.ligi, seveda.
Fajn je imeti take klube v Sloveniji, kateri izpolnjujejo pogoje. Kar pa ne pomeni, da jaz zaradi tega ne mislim, da si Triglav ne zasluži po mojem mnenju da igra v 1.snl samo zaradi teh pogojev.

A obstajajo sploh neki "razpisani razlogi", zakaj nek klub sodi v 1.ligo ali ne? Ne govorim o pogojih NZS. Če tebi neki moji razlogi niso pomembni je tvoja stvar. Meni so ti razlogi pomembni. Najbolj pa mizeren obisk.
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

Če ti je problem mizeren obisk potem tudi Olimpija ni za v prvo ligo?
Potem pa začni z moje mnenje je:
Zgodba iz LV je pa bila na tekmi Maribor Chelsea rezerve, kjer sm biu še nahrulen s strani nekega
fatfucka ker sm biu v CFC dresu. No ni dolgo hrulil ;)
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Povej bolj podrobno kdo je ta fatfuck? Varnostnik? Ali ti je navaden gledalec težil? Na kateri tribuni si bil? V Mariboru je rezervirano za gostujoče gledalce.
Enkrat sem celo sam bil oblečen v dres Chelseaja na eni izmed tekem Maribora v LV (ne proti Chelseaju).
Kar se pa tiče tega, da nekdo gre na tekmi Maribor-Chelsea oblečt dres Chelseaja in gre navijat za njih in to Slovenec (če tudi ni za Maribor)..... no, ne bom povedal do konca. Vsak ima pravico delat kaj mu paše. Prav tako, ko je bila prijateljska tekma Slovenija-Belgija pa je nekdo iz tega foruma imel transparent, mislim, da za Lukakuja. To pa se mi zdi še 100 krat bolj, kar si mislim za tisti tvoje primer, ampak ne bom povedal kaj. Pač vsak ima pravico, če mu to paše.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Reichenburg »

Jah iz 5000 ljudi so ravno tebe spet oblajal v MB ker si mel Chelsea dres, možno je da se najde kak tak a malo verjetno. Sam sem videl na tekmah Maribora že folk v dresih Liverpoola, sam sem bil pozimi v Chelsea kapci med violami pa tudi ni noben težil tko da :-o
No Surrender 388 KTBFFH!!!
glosos
Posts: 802
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 18 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Joshua McEachran wrote:In kaj v Dobu bi pa bilo veliko bolje? ha ha ha
Če je Triglav finančno sposoben igrati v prvi ligi, zakaj pa ne??
Če se sprijazneš al pa ne je to najbolša rešitev za slovenski nogomet, s tem da so zgubljali po 8:0 ipd pa res
nebi vedel kaj si hotel povedat, United Roma je bilo tudi 7:0 a to pomeni da si ne zaslužijo igrati v ligi prvakov?
Naštevaš neke stvari ki sploh niso pomembne, ubistvu si kot razlog navedel zgolj to da si na tekmi sedel drugje kot
si plačal. Hmmm če bi dobil $ za vsakič ko se mi je to zgodilo...
Tudi na tvojem opevanem ljudskem vrtu ;)
ne, si pa sramoto delajo v Evropi :) Maribor pa Roma :)
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

hahahhaa poglej VIP privč: tole je navijaški forum Chelsea fc, torej mislim da je jasno da bom šel na tekmo maribor chelsea v chelsea odpravi ;)
Drugič: če bi maribor igrou u finalu lige prvakov z barco bi usen navijal za barco ;)
Tist za Lukakuja ne rečem, ampak sam bi raje videl da če se že hočte odcept da bi vam to uspelo ;)

@:Glosos a Maribor si pa ni z 1 točko?
glosos
Posts: 802
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 18 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

nočem se vmešavat, ampak (žal) sem se že ... :)
Torej, na tekmi ni važno, če je to Chelsea forum. Jaz sem mel Chelsea dres pa šal od Maribora, tak da te razumem. Če pa pričakuješ da na domačem stadionu navijači ne bojo glasni, ko maš oblečen dres od nasprotnika, je pa to tvoj problem, ne njegov :)

P.S. da ne boš tolko pameten, mi vsi skupaj, Slovenija, smo obrambo odcepitve začeli v Mariboru. Ljubljana ni nič bolj Slovenija, kot Maribor ...
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Joshua McEachran »

Sej to bode da nisem bil edini pa me je un nekak slučajno našel. Drgač pa ne gre za neko rivalstvo
in brezvezno dretje vsaj po moje nima mesta na taki tekmi.
Drugače pa poznam zgodovino veš, ponos na generala Majstra.
Samo ker imate mariborčani take komplekse da ste zatirani in ker se SAMI želi odcepiti (morde se ne pridružuješ temu mnjenu)
pa pravim da nebi imel nič proti ;)
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by zrim92 »

Joshua McEachran wrote:Sej to bode da nisem bil edini pa me je un nekak slučajno našel. Drgač pa ne gre za neko rivalstvo
in brezvezno dretje vsaj po moje nima mesta na taki tekmi.
Drugače pa poznam zgodovino veš, ponos na generala Majstra.
Samo ker imate mariborčani take komplekse da ste zatirani in ker se SAMI želi odcepiti (morde se ne pridružuješ temu mnjenu)
pa pravim da nebi imel nič proti ;)
Alo alo lih toliko pacientov je v MB kot v LJ, CE, KR in drugje tako da nwm zakaj se spet nekaj kregate...
Eno je rivalstvo na tekmah in med kluboma drugo pa med kraji. Konec koncev smo vsi SLOVENCI!


PS: Pa Mariborčanke so tut čist vredu, sam če trezno najdeš :lol:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Joshua McEachran wrote:hahahhaa poglej VIP privč: tole je navijaški forum Chelsea fc, torej mislim da je jasno da bom šel na tekmo maribor chelsea v chelsea odpravi ;)
Drugič: če bi maribor igrou u finalu lige prvakov z barco bi usen navijal za barco ;)
Tist za Lukakuja ne rečem, ampak sam bi raje videl da če se že hočte odcept da bi vam to uspelo ;)

@:Glosos a Maribor si pa ni z 1 točko?
Saj, glej, vsak ma svoje in vsak dela po svoje.
Nisem Mariborčan, sem Ptujčan. Moj klub je Drava. Ampak grem v Maribor na tekme 1.lige, odkar Drava več ni v 1.ligi, ampak je v Štajerski ligi, v bistvu sedaj v 1.ptujski superligi, ker so vsi ptujski klubi izstopili iz Štajerske lige. To ne pomeni, da ne hodim na tekme Drave ali da sem sedaj za Maribor. Grem pa na njegove tekme, ker me 1.liga ne zanima nič manj kot prej, ko je bila v 1.ligi Drava. Moja kolega s katerima vedno hodimo na tekme sta za Maribor in to je to. Zagotovo tudi pojem pesmi Maribora na tekmah, kadar igra v Evropi, proti tujcem in proti Olimpiji.
Mogoče tudi zaradi tega drugače gledam na nasprotnike Maribora, kot tisti, ki so z Mariborom gor rasli. Ja, valda, da se zajebavamo pa pojemo proti Olimpiji, ampak ko ta igra v Evropi, sem zagotovo za Olimpijo, ker je to slovenski klub. Pač tak sem. Tudi letos bom za Olimpijo,Muro,Celje, ko bodo igrali v kvalifikacijah za Ligo Evropa in jim želim, da pridejo čim dlje.
Nisem za nikakršno odcepitev, to sanja Kangler in njegovi privrženci. Če si ti to želiš, mi je pa res žal, da tako misliš.
User avatar
simon90
Posts: 123
Joined: 04 Apr 2011, 11:25
Location: Kranj
Has thanked: 1 time

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by simon90 »

Nogometna zveza Slovenije je na NK Triglav naslovila povabilo za igranje v 1.SNL v sezoni 2012/13. Upravni odbor NK Triglav je vabilo sprejel in potrdil pripravljenost za igranje v najvišjem rangu tekmovanja tudi v naslednji sezoni. Igranje v 1.SNL še ni potrjeno, saj morajo to dokončno potrditi organi Nogometne zveze Slovenije, kar naj bi bilo znano v nekaj dneh.
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

Liga prvakov, 2. predkrog, 17./18. julija:
MARIBOR - ŽELJEZNIČAR (BIH)
Povratna tekma bo teden dni kasneje.

Evropska liga, 1. predkrog, 5. julija:
OLIMPIJA - JEUNESSE ESCH (LUKS)
CELJE - DACIA CHISINAU (MOL)
MURA - BAKU (AZR)
Povratne tekme bodo teden dni kasneje.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

Ko bi mela Olimpija tolk sreče pri žrebu kakor Maribor.... :sad: :sad: :sad:
All rights reserved.
glosos
Posts: 802
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 18 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Grugar wrote:Ko bi mela Olimpija tolk sreče pri žrebu kakor Maribor.... :sad: :sad: :sad:
Ti to resno? :-o
Post Reply