Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

Še bolje da šejke razfuka, kupil bo Abu Dabi :lol:
torej bo man city 2 ekipa
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Dempsey je zavrnu selitev v Aston Villo, želel naj bi si samo v Liverpool. Morda to pomeni, da se bo ohladil interes za Sturridga?
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Govorice

Post by repe »

Pomoje si bo iz dolgčasa kupu Cristiana. Al pa vsaj Hulka :D
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Govorice

Post by repe »

Aja sej v bistvu ni dobil nič, samo plačat mu ni bilo treba teh 5,5 miljarde $.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Govorice

Post by Reichenburg »

repe wrote:Aja sej v bistvu ni dobil nič, samo plačat mu ni bilo treba teh 5,5 miljarde $.
ne vem če bo vlačenje po sodišču ostalo nekaznovano, to vsak normalen državljan zahteva odškodnino kaj šele takile kot je naš Roman
No Surrender 388 KTBFFH!!!
glosos
Posts: 805
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Jaz pa mislim, da če Torresu in Sturridgeu dodamo napadlca nivoja Remy (third string), ni nič narobe. V bistvu bi skoraj rekel, da je nuja ... Prihod Cavani/Falcao bi stvari zapletel za naša napadlca, Remy bi bil pa čist ok dodatek ... Moje mnenje, ki ne poznam dobro Remyja :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Govorice

Post by loonymcgreat »

Ja če Remya dodamo torresu IN stariću je kul, če pa remya dodamo samo torresu pa je neumnost..
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Sturridge je lani dov 12 golov in 7 asistenc dobra statistika glede kok je igrov, glede na to da smo mel še Drogbaja in do januarja Anelkaja...
pa še na Olimpiskih je dov mislm da 2-3 gola
Upam da ostane !!!
glosos
Posts: 805
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by glosos »

glosos wrote:Jaz pa mislim, da če Torresu in Sturridgeu dodamo napadlca nivoja Remy (third string), ni nič narobe. V bistvu bi skoraj rekel, da je nuja ... Prihod Cavani/Falcao bi stvari zapletel za naša napadlca, Remy bi bil pa čist ok dodatek ... Moje mnenje, ki ne poznam dobro Remyja :)
Saj moj post je bil odgovor tistim, ki se bojijo, da prihod Remyja pomeni odhod Sturridgea. Po moje ni te nevarnosti ...

Se pa sprašujem če je Danny optimalna opcija za back-up Torresu. Ni dokazan kot napadalec, egoist je, pa še prvenstveno je winger, kjer smo pa dobro založeni (po novem). Dejstvo pa je, da ne kupiš Falcaota za back-up Torresu :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Govorice

Post by loonymcgreat »

danny je opitmalna opcija, on ni winger. Lani je celo leto težil da bi rad igral strikerje ne pa wingerja. Letos pa končno šanso da se izkaže kot napadalc, torres nebo mogu igrat vsake tekme+ league,fa cup, champions league, svetovno...
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
glosos
Posts: 805
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Saj ravno to. Torres ne bo mogo ... Jaz se samo sprašujem ali je Danny dobra rešitev, da prevzame to vlogo. Sploh če se Torres poškoduje ...
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: Govorice

Post by mozirjan »

Na fb sm pr enmu arsenalovmu fenu prebral da je velika verjetnost da dobijo essiena na enoletno posojo. Kej kdo ve o tem?
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

mozirjan wrote:Na fb sm pr enmu arsenalovmu fenu prebral da je velika verjetnost da dobijo essiena na enoletno posojo. Kej kdo ve o tem?
Velika verjetnost ja :lol: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -loan.html

Ob enajstih je še korakal na trening, je bilo ravno na Chelseatv da so Sturridge, Essien in Meireles še v Monacu in se pripravljajo za tekmo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

They want Andre Schuerrle but Bayer Leverkusen say they are hanging on to him. Good chance that Chelsea will keep Sturridge unless they can get that move through.
Image
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Arsenalu pa Liverpoolu se je pa kot kaže dokončno zmešalo. Oni bi si top igralce lepo sposodli, svoje top igralce pa prodali in sedeli na denarju. Frajerji. Po možnosti bi še mi plačevali pol Essienove in Sturridgove plače. :roll:
Če kogar koli od te dvojice dejansko posodijo so naši res največji idioti na celem svetu.
Post Reply