xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
michooo
Posts: 643
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: xyDebate

Post by michooo »

bork wrote:Nisem vedel kam bi napisal..pa bom kar sem :)
Pri športklubu nas imajo za norce, dobesedno. Namesto derbija kroga med prvo in peto uvrščeno ekipo, mestnega derbija dveh velikih rivalov..itd. bodo raje prenašali Nogomet nPower Championship Crystal Palace - Millwall.
Kupujejo pravice za LP niso pa sposobni prenašati derbijev angleške PL. Res žalostno...
Prenos bo sicer na športkulub plus, a kaj ko ga več kot polovica Slovenije (še) nima.
Letos je vsa (večina) angleške lige na Športklubu+, španska na SK Prime, ostale drobnarije pa na navadnem. Tudi mene jezi, ker nimam SK+ ampak kaj čmo. To se mormo bolj kot na Sportklub jezit na naše ponudnike telekomunikacijskih storitev.
Nekaj evrov več na mesec te reši vseh težav :D
Last edited by michooo on 18 Oct 2012, 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

Amis je sedaj sedaj izenačil programski shemi 100 in 130 in obojim omogočil Sportklub, Sportklub +(prej samo v shemi 130) in SK Prime :juhej:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Reichenburg wrote:Amis je sedaj sedaj izenačil programski shemi 100 in 130 in obojim omogočil Sportklub, Sportklub +(prej samo v shemi 130) in SK Prime :juhej:

aaaa dobra novica, ponosen na tote štajerce :juhej: sem se kregal čez njih že 3 mesce zapored ker so tako mečkali s temu SK Prime da ni blo več za nikamor :) Tako da tole odtehta vse tegobe za nazaj :P

Zdej pa druga faza -> čakanje na to kdaj in za koliko bodo na račun teh sprememb podražili naročnino :lol:
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

ma jst sm se tut skoz pizdu čez njih jih klical non stop, težil na polno da kaj kurac se grejo sej plačujemo že tko dost to jebeno naročnino in dans vidm da je vse v kompletu.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
bork
Posts: 1967
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: xyDebate

Post by bork »

michooo wrote: Letos je vsa (večina) angleške lige na Športklubu+, španska na SK Prime, ostale drobnarije pa na navadnem. Tudi mene jezi, ker nimam SK+ ampak kaj čmo. To se mormo bolj kot na Sportklub jezit na naše ponudnike telekomunikacijskih storitev.
Nekaj evrov več na mesec te reši vseh težav :D
Ja..zgrešena logika. Veliko večjo gledanost bi imeli, če bi navadni Športklub prenašal angleško ligo, Šporklub plus pa razne Cahmpionshipe, nizozemske, francoske lige itd.
Ni problem v tistih nekaj več evrih na mesec..problem je, da imamo hišo 2km od centrale in je baje signal prešibek, da bi lahko imeli priključena več kot 2 TV (v hiši imamo 4 televizije, ki se redno uporabljajo). Tako da imamo kabelsko televizijo, kjer pa ni Športkluba plus (druga dva Športkluba sta..) kar malo neverjetno, da moraš zaradi takih težav v drugem desetletju 21.stoletja, derbije angleške lige spremljati preko streamov :neutral:
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: xyDebate

Post by nastja8 »

Ja problem je, da u pravicah za premierligo piše, da se istočasno lahko predvaja samo ena tekma premierlige, pri enem ponudniku. Ampak to velja za države evropske unije. Ostali lahko predvajajo več tekem hkrati. In ker si Sportklub+ lastijo vse države bivše juge, potem pač tam avtomatsko prenašajo eno tekmo, tako da zaradi tega istočasno ne smejo še ene na sportklubu...in smo tam kjer smo :D
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3539
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 50 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

One day Roman Abramovich, Terry and A.Cole were walking on the street in Madrid. Suddenly a Spanish blonde arrived in front of them. Seeing the footballers, she become excited and wanted their autographs.

Spanish Blonde : Cole can u sign on my boobs?
Cole : Ya sure babe

Spanish Blonde : Terry will u sign on my pu**y
Terry : OMG bring it on babe(licking his lips)

Spanish Blonde : Roman, can sign anywhere u want ?
Roman : BITCH PLEASE ! ! I'm not going sign anywhere cuz the last time I signed a SPANISH BLONDE it costed me 50 million pounds.
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

Mogoče ve kdo?Mam siol tv in na katerem koli programu se mi vsakih 5 sekund mečejo kockice neke po celem tvju,zvoka zmanjka samo nekaj piska za sekundo.Popizdiš poleg tega :evil: Ve kdo v čem je problem?
Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

V nesposobnem Siolu
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

se pravi da potem jaz nemorem pri tem nič? :evil:
Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

lahko da čim prej jih odjebeš in je stvar rešena
Jst sm mel nenehne probleme z njimi. Internet, TV vse v pizdi do amena in papki majo za ne vem govorim na pamet 100 tisoč ljudi v Posavju in Dolenjskem, Zasavju samo 2 papka ki sta na terenu za odpravljanje težav. 1x sem čakal mesec in pol da se je primajal ko sem ga pa skurcal je pa pospravil stvari in šel ter jokal šefu da sem mu grozil. Tako da naj se oni lepo gonijo in je to to.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

ah jebem* mate* pol bom spet gledal totenham po stremu :evil: :shoot:
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: xyDebate

Post by AlexAK »

Js letos še nisem gledal tekme po tv-ju. Žalostno
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

res žalostno ..komaj čakam da pride ta naročnina dol da grem na amis..
Image
glosos
Posts: 812
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

sandi94 wrote:res žalostno ..komaj čakam da pride ta naročnina dol da grem na amis..
Lahko zamenjaš kadar hočeš. Nezakonito je, da te nekdo zadržuje v naročniškem razmerju, ne glede na pogodbo. Lahko jih odjebeš kadar hočeš ...
Post Reply