xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

nekako mi je zdaj uspelo to težavo rešit...in pojavila se je druga,normalno mi piše pač povezava vzpostavljena vendar je neki rumen klicaj in internet nedela
Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

Eno vprašanje za take k večkrat potujete z letalom. Zdaj stvar je taka. Enkrat mesečno hodim službeno v črno goro. S sabo uzamem kufr, čigar masa, da nič ne doplačam je menda lahko max 32kg...zanima me, ali bi lahko v ta kufer dal en plato Nikšičkega piva(zame osebno daleč najboljše pivo na svetu)? Masa kufra z mojimi cunjami zagotovo nebi presegla 32kg, kufer pa dam na check-in. Bi mi kufer odprli al bi šlo čez?

PS: če še niste probal tega piva, dajte čimprej!!!! ;)
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by m4t1c »

pomoje bi ti ga razfukal v kufru, ker oni te kufre mečejo na "boli jih kurac" okol...
Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

m4t1c wrote:pomoje bi ti ga razfukal v kufru, ker oni te kufre mečejo na "boli jih kurac" okol...

Res al kaj??? Js mam pa laptop u kufru :?:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: xyDebate

Post by blueboy11826 »

a ga nimajo v supernovi??? (tam jih je dost). drugače pa pejt enkrat v pivoljub pa si kupi ene par pirov pa da vidiš kaj je pravi pir :) (pa kupi različne vrste - probi Citra (Oakham Ales))
KTBFFH
User avatar
kabl
Posts: 12
Joined: 11 Jul 2013, 17:39
Location: Novo mesto

Re: xyDebate

Post by kabl »

ESSIEN wrote: Res al kaj??? Js mam pa laptop u kufru :?:
Predlagam, da ga naslednjič vzameš sabo na letalo, sej to maš lahko v "hand luggage".
blueboy11826 wrote:pejt enkrat v pivoljub pa si kupi ene par pirov pa da vidiš kaj je pravi pir :)
Wow, za tole pa prvič slišm, pa zgleda vredno obiska. Ty :D
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

Pa v leclercu ga imajo tudi. Plus tega imajo resnično pestro izbiro piva. Nikšičko... :D Ne boš kje res plato piva dajal v kufer :P
Blue is the colour!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: xyDebate

Post by blueboy11826 »

kabl - to res morš probat, kr so res čist neki druzga in to kar si do zdej pil se niti približno ne more primerjat s temi piri.
KTBFFH
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

To kar so/smo Slovenci smatrali za pivo Laško/Union nima veze je nateg 1. klase. Če si sam v pivoljubu ali pa boljšem lokalu probaš 5 tujih pirov veš da to kar nam dolgo let prodajajo kot pivo je sam grenka voda pa nič drugega.
Jaz sem ravno zadnjič dobil iz Argentine pivo in morm rečt da sm bil v štartu mal skeptičn, no po 1 požirku je bilo samo še veselje in užitek.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: xyDebate

Post by ESSIEN »

didier wrote:Pa v leclercu ga imajo tudi. Plus tega imajo resnično pestro izbiro piva. Nikšičko... :D Ne boš kje res plato piva dajal v kufer :P

Ej veš kok je v Nikšiču(tam kjer delam) Nikšičko pivo poceni, to je neverjetno!! Al pa laško pivo je tam v trgovini po 30 centov, pr nas pa 98 v merkatorju al kok že, uglavnem cene v črni gori so 3x manjše, Nikšičko pivo se mi pa dopade da dol padeš, vsak dan(večer) jih tam spijem po 10-12, zjutraj se zbudim kot nov...spijem doma 6 laških/uniona, sm drug dan bolan...črnogorcem svaka čast za pivo(čeprav ga delajo nizozemci že par let).

Kufer mi je lih prou velik da dodam en plato nikšičkega za nazaj, sploh zdj k mi je zdaj tu na forumu en napisal, da mam lahko laptop pri sebi, se nardi lih za en plato piva placa :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: xyDebate

Post by blueboy11826 »

enako kot Laško/Union (oz. še slabše) je tudi Heineken in podobni.
KTBFFH
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

Ta teden imaš v leclercu v akciji npr. češkega Kozel-a. Čekit :)
Blue is the colour!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: xyDebate

Post by blueboy11826 »

v pivoljubu maš vsak dan popust na določeno zvrst piva. ;)
KTBFFH
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: xyDebate

Post by rover »

Kata še tukaj vse naj naj

:drink: :cfc01: :drink:
Image
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: xyDebate

Post by boshko »

ESSIEN wrote:Eno vprašanje za take k večkrat potujete z letalom. Zdaj stvar je taka. Enkrat mesečno hodim službeno v črno goro. S sabo uzamem kufr, čigar masa, da nič ne doplačam je menda lahko max 32kg...zanima me, ali bi lahko v ta kufer dal en plato Nikšičkega piva(zame osebno daleč najboljše pivo na svetu)? Masa kufra z mojimi cunjami zagotovo nebi presegla 32kg, kufer pa dam na check-in. Bi mi kufer odprli al bi šlo čez?

PS: če še niste probal tega piva, dajte čimprej!!!! ;)
Essien madonca, Nikšičko ti jz lohk tle na Dolenjskem zrihtam :) v flaši, piksni kakršno kol:D in res je en bolših piv...smo mel v eni gostiln tle oktoberfest zadnč , je 20 vrst pira in več al manj se da vse dobit tle:) ...itak sem Guinessa vsega spil jz, tako da treba čakat na zalogo :) ...se pa dobi nekaj sort Staropramen, Jelen, Nikšićko itd. skor kadar ti srce poželi. Res da podpiram slovensko gospodarstvo sam tile naši pivovarji so skrenil iz poti...
JT Captain Leader LEGEND !
Post Reply