Jose Mourinho

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Vaše mnenje?

Mourinho IN
20
80%
Mourinho OUT
5
20%
 
Total votes: 25

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Roman je besen na Mourinha zaradi napada na Evo in kaj pravijo na:

[youtube]xBebSN8aSkE[/youtube]

Baje bo Eva Mourinha tožila in zahteva tudi opravičilo od njega. Jutri bo pa na tiskovni:
Jose Mourinho will speak for the first time about his decision to demote Eva Carneiro and Jon Fearn at a press conference tomorrow.
Image
glosos
Posts: 828
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: Jose Mourinho

Post by glosos »

Daj rover nehaj že :) Zarad člana zdravniške službe tolko dvigovanja prahu ... Če to ne bi bila Eva, sploh noben ne bi vedel za to ...
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Jose Mourinho

Post by mlinko »

Hahaha pa sej to nemoreš vrjet. Svaka čast avtorju članka.

Poslano z mojega Nexus 7 WiFi z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: Jose Mourinho

Post by blueboy11826 »

http://www.skysports.com/football/news/ ... at-chelsea

Evo mal za zabavo... en kviz o Joseju pri Chelseaju :D ... js sm meu 8/10 pravilnih, narobe 3ko in 7ko
KTBFFH
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Jose Mourinho

Post by JeroDrogba11 »

Klub je večji od ekipe oz. igralcev in ekipa je večja od trenerja.
Moje mnenje je, da je potrebna menjava trenerja. Mou od kar je prišel nazaj ni več isti. Res, da je vedno imel obrambno taktiko. Sam njegova obrambna taktika iz prvega obdobja je bila gledljiva. Imeli smo neprebojno obrambo in imeli smo protinapade, ki so bili učinkoviti in zanimivi za gledati. Poleg tega smo imeli prekinitve iz katerih smo bili vedno nevarni. To so bile tekme za dušo in srce. :cfc01:

Njegov drugi mandat ima zelo negledljiv nogomet. Res, da smo lani osvojili ligo in ligaški pokal. Hvala za to. Vendar smo jo osvojili tudi z nekaj sreče in z malo slabšo formo dugih ekip. Imeli smo vsaj solidno obrambo in nekaj malo sreče, da smo od januarja naprej zmagovali z golom razlike. Že v ligi prvakov se je videlo, da ne igramo preveč dobro. Kar se tiče pa letošnje sezone, to pa itak vsak vidi, da je katastrofalna. Mou ne premore nobene taktike, ni zmožen motivacije in ni zmožen spraviti igralce v formo. Vse kar dela je iskanje izgovorov in kritiziranje igralcev, sodnikov, Eve itn. :sad:

Žal mislim, da se mora ljubezenska zgodba med Moujem in Chelseajem zaključit. Žal nobena oseba ni večja od kluba. Hvala za vse Mouju in srečno na nadaljni poti. :ava:

Koga pripeljati? To je seveda zelo težko vprašanje. Jaz osebno bi rad videl, kako se bi Klopp odrezal, Njegov nogomet je prijeten za gledanje. Tudi njegova iskrivost mi je všeč. Drugi je Carlo. On je žal kratka rešitev, ker ima vedno odlično prvo sezono potem se pa malo izgubi. Kar se tiče ostalih trenerjev, ne vem če je trenutno še kakšen, ki bi bil zanimiv za Chelsea. :-o

No to je moje mnenje. Zanimajo me tudi vaši komentarji oz. mnenja. :eek:
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Jose Mourinho

Post by rck2own »

Klopp... spomni se njegove zadnje sezone pri BVB
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: Jose Mourinho

Post by bork »

rck2own wrote:Klopp... spomni se njegove zadnje sezone pri BVB
Potem takem po letošnji sezoni Mourinho sploh ne bo našel delodajalcev? :D

Žal res ni nekih dobrih rešitev na trgu, poleg tega pa vprašanje koliko je kvalitetnih trenerjev, ki bi bili pripravljeni prevzeti klub v takšnem "razsulu".
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Jaz mislim, da če bo letel Mourinho potem bi prov prišel kakšen Fabio Capello. Seveda, pa bi poleg tega rabil zraven še kakšnega pomočnika, ki bi dvignil moralo in združil slačilnico skupaj. Pod RDM-jem je to odlično delal Eddie Newton. Seveda bi trener moral zamenjat tudi vse ostale pomočnike.
Image
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: Jose Mourinho

Post by blueboy11826 »

Michael Laudrup je frej... js osebno sm za ;)
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Jose Mourinho

Post by AlexAK »

Poglejte anketo na vrhu...bila je narejena po prvem letu ko je prišel Mourinho nazaj...15 od 22-ih vas je bilo zadovoljnih z Mourinhem pa ni nič osvojil. Naslednje leto ligo in pokal. Zdej pa dva meseca katastrofa in vsi bi ga menjali. Spomnite kako je bilo ko ga ni bilo. :wink: Spet bi bili na ničli in se lovili. Kdo pravi da bi bilo bolje? Al pa bi bilo bolje 1 leto in potem spet isto (po izkušnjah sodeč). Dejmo mu zdele stat ob strani tako kot nas je včeraj prosil. Itak je reprezentančni premor, potem pa bomo videli če dela na tem da se kej spremeni. Če pa nima tega namena bom pa kmalu z vami :)

P.S. Bi se dalo anketo zamenjat? :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3559
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Sem zamenjal anketo...bolj kompleksno anketo pa se lahko naredimo, najprej poglejmo kako se bo trenutna situacija razvila..
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Jose Mourinho

Post by mlinko »

Ma saj sem že v temi od tekme včeraj napisal. Z menjavo trenerja nebi naredili nič. Proces gradnje ekipe za prihodnost bi resetiral, trenerje pa menjali vsako sezono, ko bi imel slabe rezultate. :D

Poslano z mojega Nexus 7 WiFi z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3559
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Mourinho je daleč od tega da bi bil vsega kriv....zakaj tiši Ivketa v igro, ko cel nogometni svet vidi da mu ne gre je še največja uganka, očitam mu le nekoliko zaspan prestopni rok...nikakor pa Muri ni kriv, da Fabregas na tekmi ne zna podat natančne podaje igralcu ki je 5 metrov oddaljen od njega, ni kriv da gre Hazard v dribling in amatersko spuši žogo, ni kriv da Matić konkrtetnega tackla ne dobi več brez favla..to so amaterske napake igralcev, mogoče pa Fabregas na treningih asistira na 50m tako kot zna, ampak mu to kej dost ne nuca če na tekmi skupaj spravi manj kot največji luzer v NK Šenčur.

Skratka, anketa govori sama zase..
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: Jose Mourinho

Post by blueboy11826 »

Seveda je nekaj trening in drugo tekma. Ampak tut če na treningih trga igralc, je/so (Fabregas, Ivke, Hazard) še vedno letos 10 tekm slabo odigral. Sučemo se okrog 15 mesta, tko da ni kej zgubit če da že v začetno enajsterico druge igralce.. mogoče bojo pa te na treningih mal slabši pa bojo na tekmah trgal.
Za moje pojme Mourinho zagotovo ni kriv, da igralci niso v formi, mu pa zamerim da drugih tut proba ne.
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Jose Mourinho

Post by AlexAK »

V klubu so uradno potrdili, dam ima mourinho njihov full support :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply