Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1968
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 20 times

Re: Govorice

Post by bork »

AlexAK wrote:bork - praktično z vsem se strinjam edino glede sistema dveh napadalcev. V enem reportu sem bral kako se je dobro dopolnjeval s Fletcherjem (in takrat tudi redno zabijal). Če je kdo prispeval več od tega sistema je bil to Batsuayi. Je pa dobro to da je dober v skok igri ker Coste tukaj ni nikjer.
Resno? K jst pa sm slišu, da je blo bolj slabo... ampak to ne od nekoga, ki bi redno spremljal Marseille, ampak francosko ligo nasploh. Marsikdo k gleda ogromno Epl, še vedno misli, da sta Cesc in Diego že celo sezono zanič, tak da ja.. :D
User avatar
mlinko
Posts: 467
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Jest sem šele v tem prestopnem roku slišal zanj tako, da bom vrerjel vsem negativnim lastnostim pa, da me potem navduši . Me pa moti to, da je možnost, da sploh ni bil želja Conte-ja. Ker če je to res in se spet ne daje proste roke trenerju (tukaj pri Conte-ju je to še toliko bolj negativno za njegov način dela) potem nas čaka klavrna sezona + to, da bo Jose haral zraven nas bo pa prcal še Ibra. Zgleda bo počasi treba premisliti o izkopu kakšnega bunkerja, da se skrijem če do tega pride .
CFC :cfc01:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Batshuayi: “He is a player I really like (Fletcher). He helps me a lot – and the same for the team.

"I hope we are going to continue to play together. It is easier on the pitch for me when he is there. When I play on my own, I attract all the defenders.

"When he is there, knowing that he is strong in challenges, especially in the air, he monopolises the other defenders. Two attackers against four opponents is better.”

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... le-7878894

Edit: Očitno ima Batshuayi rajši če igra ob boku še enemu napadalcu, je pa res da so bili takrat rezultati Marseilla slabi. V tem članku hvali skok igro Fletcherja...js sem upal, da bo Batsuayi to počel pri nas, ker Costa se samo postavi in zagradi, res ne vem če sem ga že kdaj videl dobiti skok.

Begović verejtno odhaja, prišel naj bi Diego Lopez.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
RedMiner
Posts: 1135
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Evo, Giggs zapušča rdeče vrage. Ni se strinjal s pogodbo, ki mu jo je dal Mourinho.
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: Re: Govorice

Post by cahill24 »

Telegraph naj bi baje poročal, da naj bi Kante hotel podpisat za Chelsea.

Poslano z mojega SM-G928F z uporabo Tapatalk
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Re: Govorice

Post by john terry »

Baje naj bi dosegli dogovr z Napolijem za Koulibalyja, cena 30m£. Če je res, potem super novica, ker je Koulibaly najbolši CB trenutno na voljo, glede na to da Bonucci najverjetneje ostaja pri Juvetu. :)
http://www.caughtoffside.com/2016/07/03 ... aign=@Edon
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Ti dve okrepitvi bi bili res vrhunski. Bom pa še vedno razočaran če ne dobimo Nainggolana. Kante bi bil zame celo boljša okrepitev kot Nainggolan ampak treba je podpirat trenerja...če želi Nainggolana, mora klub narediti vse da ga pripelje. Sploh če se pogovarjamo o takšnih majhnih denarnih razlikah med zahtevanim in ponujenim...pa ne bom o tem še petič :)

Zaenkrat se te govorice lepo slišijo ampak ne vem če je vse tako rožnato kot na papirju. De Lavrentiis bo raje zaprl Koulibalyija v temnico in ga pustil gniti kot pa da ga proda proti njegovi volji. Ta tip deluje kot da bi podpiral suženjstvo in ni za igrice. Še veliko slabši je od Levyja (spomnimo se Modrić sage) in Napoli se ima za velik klub. Dejansko se devajo ob bok Barceloni, Realu, Bayernu ipd. Sicer je Napoli dobro voden klub, ki nima težav z denarjem, ampak nimajo pa nobenih moralnih vrednot do svojih igralcev. De Lavrentiis ne upošteva želje igralcev in če Koulibaliya noče prodat, ga pač ne bo. Tudi za 50m, zato tukaj nisem ravno optimističen. Poleg tega novice prihajajo iz Anglije, kredibilni Italijanski viri ne poročajo nič.

O Kanteju poroča Telegraph in vse skupaj zgleda bolj ugibanje oz. trači. Je pa res, da je Leicester danes podpisal z Mendyjem, ki je praktično isti tip igralca kot Kante. Morda direktna zamenjava? Kante bi lahko bil naš novi Makelele :) Zame najboljši igralec Chelsea vseh časov :)

Batsuayi pa rečmo da podpiše danes. Optimalno bi bilo če dobimo še enega napadalca, pa da Costa ostane.

Boufal bi znal postati novi Mahrez in nekoliko spominja na Hazarda. Njega se ne bi branil, čeprav naslednje leto že pričakujem da se vrne Musonda.

Zelo bi bil vesel če bi podaljšal tudi Aina. Tipični Contejev tip igralca. Če bi se mu dalo priložnost, verjamem, da bi se lahko dokazal že letos. Js mislim, da Aina čaka da pride Conte v klub in bo potem padla odločitev.

Še vedno smo na začetku julija, časa za prestope je dovolj in za nas se prestopni rok šele začenja (medtem ko so drugi že na pol poti). Praktično vsak dan bo nekaj novega, če ne drugega pa nove posoje :) Tako da dejmo malo oživet tale forum :)

Edit: Medtem ko sem pisal -> http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... signs.html

:cfc01:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1968
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 20 times

Re: Govorice

Post by bork »

Ja, Mendy je definitivno zamenjava za Kanteja, ki odhaja, vprašanje pa je, če bo prišel k nam. Vsaj Real in United bi se znala vmešati od tavelikih. Ful bom presenečen, če dejansko podpiše za nas.

O Boufalu pa sem tudi jaz ravno danes razmišljal.. slab mesec nazaj se ga je nekaj omenjalo, potem pa je vse potihnilo. Čeprav ne vem kje točno bi igral v sistemu 3-5-2, si ga vseeno zelo želim, ker res potrebujemo več kreativnosti v napadu.

Aina pa je sedaj free agent in samo čakam, kdaj bo podpisal za kakšen Arsenal :bruh:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Di Marzio je potrdil, da obstajajo pogovori med agentom in Napolijem in da Koulibaly nima namena podaljšati pogodbe. Očitno je nekaj na tem...good :)

DiMarzio še piše o zanimanju za Pelleja. Če odvzamemo penal, se je odlično izkazal na EP in bi bil dobra 3. izbira

http://gianlucadimarzio.com/en/eng/pell ... nterested/
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Re: Govorice

Post by JeroDrogba11 »

Če kupimo še Kanteja, Koulibalyja in Pelleja, potem bo to zame že kar sanjski prestopni rok. Držim pesti.
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

Koulibaly bi naj nil poškodovan, vrnil bi naj se šele oktobra. Tako sem prebral komentar od enega italijana.


Up the Blues
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

holdicfc wrote:Koulibaly bi naj nil poškodovan, vrnil bi naj se šele oktobra. Tako sem prebral komentar od enega italijana.


Up the Blues
Js nikjer ne najdem da bi bil poškodovan. Edino v kontekstu poškodba Rudegerja - zanimanje za Koulibalyja.

Da bo vsak dan nekaj novega - na pripravah z U18 je Rob Harker iz Buryja. Gre kdo pogledat na priprave? :)

P.S. Za vse tiste, ki boste poletje preživeli za telefonom, spremljajte še transferje na teh accountih :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Zgleda, da Radje Nainggolana ne bo v Chelsea, ker je Roma zavrnila ponudbo 34 miljonov funtov. Chelsea pa noče plačati niti centa več. Juventus za Nemanja Matiča ponuja 20 miljonov Evrov. Za Oscarja ponuja Zenit 45 miljonov funtov. Conte si želi Graziana Pelleja in Chelsea naj bi kmalu zanj poslal ponudbo v Southampton. Chelsea hoče novega branilca in Koulibaly je v prvem planu. Chelsea upa, da bo Costa ostal obenem pa še vedno hoče pripeljati Morato.

Tudi Ahmed Musa je na poti v Leicester City. Mourinho je povedal prijateljem, da pričakuje Pogbo v United. Blaise Matuidi naj bi odšel v Premier ligo v verjetno v United. Crystal Palace želi Christiana Bentekeja. Stoke pa Nanija. Za Payeta se borijo Barcelona, Real in Chelsea.
Image
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: Re: Govorice

Post by cahill24 »

Witsela, se povezuje v Chelsea.

Poslano z mojega SM-G928F z uporabo Tapatalk
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply