Eden Hazard

o igralcih in trenerskem štabu

Kaj naj poleti stori Chelsea s Hazardom?

Hazarda je treba obdržati za vsako ceno
21
88%
Ob pravi ponudbi se ga mora prodati
3
13%
 
Total votes: 24

User avatar
ropi
Posts: 11
Joined: 13 Dec 2011, 16:26

Re: Eden Hazard

Post by ropi »

chelsea111 wrote:Hazard na Twitterju : Eden hazard @hazardeden10

Alors propre sur moi au CFC?? Vos avis lol

zdej kej prevec francosko neznam, iz google translata sm pa ugotovu neki na to foro kaj misljo ostali o tem da bi šu v Chelsea :)
Ne, ne, v bistvu je vprasal: Kaksen sem se vam zdel na CFC (Canal Football Club)? Vasa mnenja, lol. V intervjuju je se omenil, da v tem prestopnem roku nima namena oditi iz Lilla, poleti pa bo sel v Anglijo. Nazalost ... Pa dejansko mi je tako simpaticen igralec, da bi ga res rad videl v nasem dresu.

Tule je se link do intervjuja: klik
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Eden Hazard

Post by bojan3 »

michooo wrote:"So on my own at CFC? Your opinion lol"

Bomo vidl v torek če to kaj pomeni...
mislm da je misljen za predpogodbo in potem poleti...
User avatar
chelsea111
Posts: 66
Joined: 30 Jun 2008, 19:25

Re: Eden Hazard

Post by chelsea111 »

ropi wrote: Ne, ne, v bistvu je vprasal: Kaksen sem se vam zdel na CFC (Canal Football Club)? Vasa mnenja, lol. V intervjuju je se omenil, da v tem prestopnem roku nima namena oditi iz Lilla, poleti pa bo sel v Anglijo. Nazalost ... Pa dejansko mi je tako simpaticen igralec, da bi ga res rad videl v nasem dresu.

Tule je se link do intervjuja: klik
ups :D sm ze mislu da je kej na temu :(
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Eden Hazard

Post by damjan1120 »

ropi wrote: poleti pa bo sel v Anglijo. Nazalost ... Pa dejansko mi je tako simpaticen igralec, da bi ga res rad videl v nasem dresu.
Pa sej, če je rekel, da bo poleti šel v Anglijo, je možno da pride v Chelsea :) ali pa si se ti zmotil saj si napisal nažalost?
User avatar
ropi
Posts: 11
Joined: 13 Dec 2011, 16:26

Re: Eden Hazard

Post by ropi »

damjan1120 wrote: Pa sej, če je rekel, da bo poleti šel v Anglijo, je možno da pride v Chelsea :) ali pa si se ti zmotil saj si napisal nažalost?
Ja, cisto mozno je, da poleti izbere Chelsea in upam, da tudi bo. Mislil sem nazalost, ker v zimskem prestopnem roku po vsej verjetnosti ne bo nic od njegovega prihoda, malce slabo sem se izrazil :> Po mojem mnenju bi pa trenutno res potrebovali nekej svezine in predvsem kreativnosti in Hazard bi bil tukaj res idealna izbira. AVB, ki je top4 in CL ze kar nekako vzel za nekaj samoumevnega, se s tem ocitno ne strinja, glede na to, da po vsaki tekmi hvali igralce in pravi, da so odigrali korektno, medtem ko navijaci spremljamo zelo blede predstave. Ima pa se en dan, da dokaze nasprotno. Bomo videli jutri.
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Eden Hazard

Post by bojan3 »

kmal bomo mel pol belgijske reprezentance
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: Eden Hazard

Post by BoLhCa »

Ja, sedeli bodo pa na klopi ali bili posojeni v drug klub :mrgreen:
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Eden Hazard

Post by davidluiz4 »

prosim pridi še danes :cfc01:
CHELSEA FC
Image
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Eden Hazard

Post by sandi94 »

Upam da je roman že poslal ponudbo...
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Eden Hazard

Post by didier »

Mogoče so tudi zato že zdaj kupili KDB-ja, da se bo Hazard do poletja znal "pravilno" odločiti :)
Blue is the colour!
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Eden Hazard

Post by sandi94 »

didier wrote:Mogoče so tudi zato že zdaj kupili KDB-ja, da se bo Hazard do poletja znal "pravilno" odločiti :)
pravi optimist si ti :) misliš da bo hazzard igral za chelsea s katerim se bo morda boril za ligo prvakov?
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Eden Hazard

Post by didier »

Nekaj dosti opcij tako nima. Španska kluba odpadeta, v Angliji pa so zgolj kaki štirje. Ob tem, da je v enem od intervjujev dejal, da se želi v ekipi počutiti domače (beri, v ekipi bi naj bilo nekaj njegovih rojakov oz. Francozov, ker je menda Valonec) :)
Blue is the colour!
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Eden Hazard

Post by davidluiz4 »

Otoški mediji poročajo, da se je belgijski nogometni zvezdnik in član francoskega Lilla Eden Hazard januarja pogovarjal s predstavniki Chelseaja glede morebitnega poletnega odhoda na Stamford Bridge.




Eden Hazard je že nekaj časa tarča evropskih velikanov. Nadarjeni Belgijec se je lani okitil z naslovom najboljšega posameznika francoske lige, ob tem pa je z njegovim Lillom osvojil tudi državno prvenstvo. Poleti se skoraj zagotovo poslavlja od moštva, katerega barve brani že od rosnega 14. leta, naslednja destinacija pa naj bi bila Anglija. "Želim igrati v Angliji, saj mi je všeč tamkajšnji stil nogometa. Igrati želim za velik klub, a hkrati za takšnega, kjer bi igral vsak teden. V Ligue 1 sem odigral več kot 100 tekem, zato želim oditi v tujino. Izkusiti želim nekaj novega in zaigrati v tujini je bila moja zavestna odločitev," je za Canal+ dejal Hazard, ki je tako ovrgel možnost prestopa v nesramno bogat PSG. Parižani so zanimanje za Belgijca sicer pokazali že v zimskem prestopnem roku.

Kot kaže, je Hazardova destinacija že znana, ni pa še popolnoma jasno, barve katerega kluba bo oblekel. Če je verjeti poročanju angleških medijev, je najbližje prestopu v Chelsea, ki se je ob privolitvi predstavnikov Lilla z odličnim vezistom že pogovarjal. Hazardu naj bi bila predvsem všeč možnost, da bi v dresu moštva iz Londona zaigral skupaj s svojimi rojaki Romelujem Lukakujem, Kevinom de Bruynejom in Thibautom Courtoisom. Ob Chelseaju so zanimanje za Hazarda pokazali tudi pri Manchester Cityju, Liverpoolu, Arsenalu in Tottenhamu, a bo ponudba slednjega kluba precej odvisna od morebitnega odhoda Garetha Balea. Lille sicer za svoj dragulj zahteva približno 35 milijonov evrov odškodnine.
CHELSEA FC
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Eden Hazard

Post by Trivinho »

Kariero bi rad nadalejval v Arsenalu, tko da ga žal ne bomo videli v našem dresu...
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Eden Hazard

Post by michooo »

14 dni nazaj je bil Chelsea, en teden nazaj Tottenham, zdaj Arsenal...verjetno se bo ponudil še Cityju in Unitedu potem pa šel tja kjer bo dobil največ denarja.
Post Reply