Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by m4t1c »

Oj, je kakšna opcija za update Tapatalk Plugina?
Ker, ko hočem prešaltat v nastavitvah iz Trending na New Discussion, piše, da ne morem ker naj bi bila stara verzija Tapatalk Plugina na forumu :) Nič nujnega, samo slučajn sm opazu :)
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Živjo! Se opravičujem, ampak sem šele zdele videl tale post :D
Sem preveril, pa je Tapatalk up-to-date..
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: predlog za forum

Post by mlinko »

Vprašanje. Na Tapatalk-u se ne da glasovat v anketah. Ali pa obstaja trik in ga ne poznam :)?

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Žal ne, Tapatalk developerji so žal preleni da bi to spedenali :) Glasovati je potrebno v browserju..
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: predlog za forum

Post by mlinko »

Se mi je zdelo da nisem toliko slep :D .

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Za vse ki imate Tapatalk...en PREDLOG: da vam ne bo vec izpisovalo "poslano z mojega......"

Odprete Tapatalk -> Jaz -> Nastavitve -> Uredi podpis -> "nobena"
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: predlog za forum

Post by rck2own »

Pol se ne morš pohvalt ker telefon maš :P

Poslano z mojega Nokia 3310 z uporabo Tapatalk
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by m4t1c »

to pa res :D

Poslano z mojega Ericsson GA 628
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Haha :-D

Poslano z mojega Mobi Čuk z uporabo Tapatalk
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: predlog za forum

Post by didier »

Odlično, hehe :D

Poslano z mojega Mobi Reglje z uporabo Take a walk
Blue is the colour!
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

to da ne moreš več citatov skupaj citirat se pravi da so zaporedoma je pa mal bedno a ni ?
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Za koga ja, za koga ne :) Citati so za CITIRAT določen del nekega posta/objave, na kar bi rad repliciral ali poudaril, ne za citiranje celih romanov, ker se folku ne da brisat ostale vsebine. Potem pa še citiranje celih romanov, ki so bili potem še 1x sami cetirani....groza. Ali pa gromozanski citati, odgovor pa nikakav...dam primer;
bork wrote:Še dobrih 20ur nas loči do spektakla v Parizu, jaz pa že čisto nahajpan :D

Torej, sedaj je jasno, da Terryja ne bo. Pričakovati je, da bomo videli obrambno formacijo:
Azpi - Ivanović - Cahill - Baba
Za Chelseajeve standarde je tole zelo napadalno usmerjena obramba, ki si zaradi svoje hitrosti lahko privošči, da stoji precej višje kot sicer.
Največ dvomov se pojavlja glede Babe, ali bo kos svoji nalogi? Kar se njegove kariere v Chelseaju in tudi nasploh tiče, bo tole zanj definitivno prelomna tekma. V preteklosti smo videli že mnogo "branilskih čudežev" na tekmah Chelseaja.. Samo spomnimo se Bosingwe na CBju proti Barceloni, pa recimo proti Bayernu kasneje v finalu, ko mu je nasproti stal izjemni Ribery. Nenazadnje se je Baba dokazal v lanski sezoni proti Bayernu, ko je v žep pospravil Robbna. Glede na njegove dosedanje predstave v modrem dresu nas lahko opravičeno skrbi, kakšne so njegove možnosti proti Di Marii.. ampak ne smemo pozabiti, da tekma proti PSGju v izločilnih bojih Lige prvakov pač ni navadna tekma. Za Babo bo to tekma življenja in verjamem, da je zmožen odigrati zelo preudarno.

Mirno lahko rečemo, da se PSG v letošnji sezoni še ni pomeril s tako dobro ekipo kot je trenutno Chelsea. Res je, da so igrali proti Realu, vendar je bil takrat Real pod Benitezom sila povprečen, poleg tega pa je šlo "zgolj" za tekmo v skupini. Jutrišnja/današnja tekma bo prvi pravi preizkus tudi za parižane. To, da so že več kot 20 tekem nepremagani in da Monacu bežijo kar za 24 točk, ni ravno relevanten podatek. Čeprav se morda sliši nekoliko podcenjevalo, jih nikakor ne podcenjujem. Ibra, Verratti, Matuidi, Silva itd. so igralci, ki bi bili v katerikoli ekipi prvokategorniki in so vsekakor veliki favoriti. So neverjetno uigrani in jih je užitek gledat. Verratti bo (žal) kljub drugačnim napovedim Blanca, skoraj zagotovo odigral vsaj 45min..kar je precejšen minus za nas.

Zanimivo bo videti, kdo od napadalnega kvarteta Willian -Pedro -Hazard - Oscar bo ostal na klopi. Sam si nekako želim, da bi bil to Oscar, ki igra od vseh 4ih najmanj direkten nogomet, vendar pa ne verjamem, da se bo to dejansko zgodilo.
Izjemno pomembna vloga čaka tudi Ivanovića, ki bo ob odsotnosti Terryja glavni poveljnik naših. Verjamem, da bo kos nalogi tako kot ji je bil proti Barceloni po izključitvi Terrya, slednjega pa ni bilo niti kasneje v finalu.
Odsotnost Matića se zna precej bolj poznati kot odsotnost kapetana. Res da je Mikel večino letošnje sezone stabilnejši, pa se mi Matić vseeno zdi precej boljša izbira proti PSGjevim vezistom..

Največja prednost PSGja pa bodo po mojem mnenju prekinitve. Ibra, Luiz, Silva, Motta in Cavani (ki zna si ed obsedet na klopi) so vsi izjemni v igri z glavo. Mi pa imamo zgolj Ivanovića in Cahilla ter delno Costo. Res si želim čim manj prekinitev pred našim golom, ker nočem, da mi vsakih 5min nabije pulz :D

Ne vem, če sem se v preteklih treh letih katerega koli derbija veselil tako kot se veselim današnjega :) Pri Mourinhu smo nekak vedno vedeli v katero smer bo šla tekma, trenutno pa mislim, da nihče nima pojma kako se bo jutri razpletlo. Upajmo na najboljše, pa mal optimizma prosim :D

p.s. Cesc je dans pred spanjem pogledal zadnji del the walking deada :twisted:
Sem istega mnenja.
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

namen je tut tega da je očitno na kaj in na koga replyaša..
sej tak nisem fejst aktiven da bi me bolel.. ampak prle sm meu eno sitaucijo k bi mi prav prišlo.
veseu sm da nisi napisu "zato kr pol s tem smetariš/spammaš".. kr tega ne maram slišat.. kr je ljudem tko težko scrollat pa kliknt naslednjo stran.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Gre se predvsem zato, da je bilo to citiranje strašno nepregledno. Če gledaš moj prejšnji post, potem vidš da je citat res nepotreben, ampak kaj čmo, folk je to počeu..izrabljal, praktično. No če bi ta izposojen borkov post nekdo citiral, še sam napisal takole dolg sestavek, potem pa bi to dvoje nekdo še 1x citiral...ja celo malico samo scrollaš :)
Žal folk tega skoraj da ne zna uporabljat. Če citiraš tak roman, potem se lahko vsaj potrudiš in od tistih 50 stavkov izbrišeš vse, na kar se ne navezuješ..je dosti bolj pregledno. Nekateri to znajo (no, bolje rečeno, se jim ljubi), drugi pač ne. Pred časom je kot pravim zadeva postala sila moteča in nepregledna, zato sem uredil nastavitve. Sam namesto da citiram cele sestavke ali samo kakšen del odstavka, rajši pišem @ime....na primer @bork, @branko1993, itd.
Če bo še kakšna izražena želja lahko nastavitve spremenim nazaj, na primer na max 2 vgnezdena citata, ampak če bo spet "ušlo izpod nadzora", bom hitro popravil nazaj :) Se mi zdi forum v zadnjem času dosti bolj pregleden, čeprav se tudi sam strinjam, da bi včasih pasalo enostavno stisnit citiraj pa boli te život :)

Drugače pa hvala za opombo, če še koga kaj "žuli", kar povejte, zato sem tu :)
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

Hvala tebi, ni panike :) bo vse urejeno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image
Post Reply