21 - Nemanja Matić

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Si želite, da bi Chelsea Nemanjo zadržal v ekipi?

Da
8
47%
Ne
9
53%
 
Total votes: 17

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Nemanja Matić

Post by rover »

zrim92 wrote:Ne vem kake informacije imate glede Markovića ampak sem prepričan, da on ni bil nikoli naš igralec. Tako, da bomo njega bolj težko prodali, če ga še kupili nismo.. :mrgreen:
Marković naj bi bil član Cheleaja po enih virov je del že od poletja po drugih pa naj bi ga ravno sedaj kupili in posodili Benfici do konca sezone. Benfica je v minusu in rabi denar zato so nam ga kot kaže prodali. Res bo zanimivo vdeti, za koliko denarja bomo kupili Matića in kdo bo odšel v nasprotno smer.

Nemanja Matic set for medical at Chelsea ahead of £21m return

BBC je eden najbolj kredibilnih virov super če bo stal samo 21 miljonov, od KDB-ja bomo dobila tudi samo 16 miljonov funtov.
Last edited by rover on 15 Jan 2014, 11:18, edited 1 time in total.
Image
User avatar
bork
Posts: 1963
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Nemanja Matić

Post by bork »

Že več kot pol leta vam po forumu težim s tem Matićem...zgleda da bo danes dan, ko ga bom končno dočakal :oops:
*se počuti izjemno* :cfc01:

V zadnjih nekaj sezonah ni bilo dosti prestopok, ki bi me navdušili kot me je tale Matićev. Verjetno me je še najbolj prestop Hazarda, zaradi same sage, ki se je odvijala v ozadju. Bil je že praktično Unitedov, potem pa se je kar naenkrat odvilo nam v prid.
Na nek način me je fasciniral tudi prestop Torresa, 50M nekaj ur pred izstekom prestopnega roka, to je orgazem za vse tiste, ki bolj podrobno spremljajo prestopne roke :D Po drugi drugi strani se je pa tak vedlo kako bo...kljub temu da smo imeli dva odlična napadalca, čeprav že nekoliko v letih, smo šli kupovat igralca, ki je bil totalno izven forme. Še vseeno pa se nam je iz marketinškega vidika vse povrnilo.
Precej me je navdušil prestop Meirelesa, isto na zadnji dan prestopnega roka...sem pa več pričakoval od njega.

No glede na ceno-kvaliteto, smo verjetno dobili največ z nakupom Mate in Oscarja, čeprav tudi Hazard dosti ne zaostaja.

Kar se Matića tiče, če bo cena res 25M, potem je tole ogromno muske za malo denarja, prava redkost v današnjem času. V vsakem primeru ne bo flop, ker če pogledaš da smo za Ramiresa dali preko 20M...no, slabši ne more bit :D

Je pa res, da ne pričakujem od njega, da nam bo ravno "rešil sezono" v smislu, da bomo postali prvaki. To bi pričakoval, če bi kupili nekega WC napadalca :)
Mislim pa, da bo odigral zelo pomembno vlogo na nekaterih pomembnih derbijih npr. proti Cityju, Liverpoolu in Arsenalu.

Upam da se izkaže in demonstrira nekaterim forumerašom in vsem tistim, ki spremljajo Chelsea, kakšna je razlika, če imaš v ekipi enega dobrega zadnjega veznega ali pa npr. Mikela :)
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: Nemanja Matić

Post by demiensatlier »

Ne poznam ga dobro, ga lahko kdo bolj podrobno opiše? Bo pa težko izpodrinil ramiresa in lamparda(ko ob zdrav) iz postave, ampak vseeno lampard je v letih in je to pametna menjava, če gledamo 1. postavo. Po drugi strani je pa Luiz pokazal, da je odličen na poziciji DM-ja in je škoda, da verjetno ne bo več igral na tej poziciji ker je po mojem mnenju boljši tam kot v obrambi.
User avatar
Trivinho
Posts: 1380
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Nemanja Matić

Post by Trivinho »

Še vedno mislm da je nepotreben nakup, ker Luiz komot lahko igra DM in Obi.
S to potezo lahko tud Obi gre stran, neverjamem da bo zadovoljen z klopjo.
Bolje da smo prodali Ba ja in Etoja in prpelal kšnga napadalca na posojo, kšn Morata.
S kupovanjem je vedno tveganje, js bi raj posoje delu in če se izkaže v pou sezoni al pa v sezoni ga odkupš..
Če si lahk Liverpool sposodu od nas Mosesa zakaj si mi nebi od kšnga reala Morato sposodl, k tm ne igra..
User avatar
bork
Posts: 1963
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Nemanja Matić

Post by bork »

Defenzivno - 194cm, precej močan, dober v skok igri in za defenzivca zelo hiter.
Ofenzivno - izjemen pregled nad, zna "potegnit naprej" in dat tist zadnji pas - asistenco. Precej uspešen je tudi v preigravanju.
Eden redkih igralcev za katere lahko rečemo, da so kompletni zadnji vezni.
Poglej si kak filmček na youtube :)

Me pa ni strah, da ne bi izrinil ali Ramiresa ali Lamparda.
glosos
Posts: 809
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Nemanja Matić

Post by glosos »

Trivinho wrote:Še vedno mislm da je nepotreben nakup, ker Luiz komot lahko igra DM in Obi.
S to potezo lahko tud Obi gre stran, neverjamem da bo zadovoljen z klopjo.
Bolje da smo prodali Ba ja in Etoja in prpelal kšnga napadalca na posojo, kšn Morata.
S kupovanjem je vedno tveganje, js bi raj posoje delu in če se izkaže v pou sezoni al pa v sezoni ga odkupš..
Če si lahk Liverpool sposodu od nas Mosesa zakaj si mi nebi od kšnga reala Morato sposodl, k tm ne igra..
Si gledal finale LE, kako je izgledal Matić proti Luizu, ki je verjetno trenutno naša najboljša izbira za isto pozicijo? In kakšen je bil output obeh igralcev za igro na sredini? Na Mikela se zdaj sploh ne bom obesil, ker je že poskus primerjave smešen, če ne celo žalosten. Če še vedno misliš, da na položaju CDM/DM ne rabimo konkretne izboljšave, potem ali ne gledaš tekem, ali pa si zadovoljen z našo igro :)

Glede posoj je pa tako, da ni realno pričakovati, da bi si veliki klubi med seboj posojali igralce, ki so že na vrhunskem nivoju. Zakaj bi nam Real posodil Morato? Ker slovimo po tem, da mladim igralcem ponudimo šanso in pri nas postanejo boljši? :) In zakaj bi namkaterikoli klub posodil že izdelanega world class strikerja? Če je dovolj kvaliteten za Chelsea, je dovolj kvaliteten za katerikoli klub, in nihče ni tako neumen, da bi takega igralca dajal na posojo.

Če pa želiš podoben deal, kot ga je Liverpool naredil s posojo Mosesa ... Potem pa ne vem zakaj se pritožuješ nas Etojem, ker je situacija popolnoma enaka. Dobili smo ga brez odškodnine, po enem letu se ga znebimo če želimo, če ga hočemo obdržat mu samo ponudimo pogodbo (česar Liverpool za Mosesa ne more 100% računat, tako da smo naredili celo boljši deal) in bo ostal, plačujemo njegovo plačo, in ne koristimo ga veliko. Zdaj se pa odloči kaj bi rad ...
User avatar
Trivinho
Posts: 1380
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Nemanja Matić

Post by Trivinho »

Vse je odvisno od taktike, če hočeš igrat bunker boš dov Obija notr ker zna zadrževat žogo in se zagradit, če bi pa igral napadalno pa Luiza, a se zavedaš da smo z Obijem premagal Barco in Bajern? če lahko ta 2 kluba premagamo lahko use premagamo.samo odvisno je kako bo igralec motiviran in kakšno nalogo ima. 2 DM so čist dovol pa še za silo lahk tud Lampard igra.
sej nism reku da je Matić slab, ampak je nepotreben nakup, bolš da zakrpamo luknje k smo bol šibki, in vezistvo amo na izvoz, odkar ej Drogba šov se pritožujemo nad napadalci da neznajo zadevat in pol namesto napadalca, prpeljemo DM. mal mi je to nelogično.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 580
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: Nemanja Matić

Post by Chelsea_fan »

Trivinho wrote:Vse je odvisno od taktike, če hočeš igrat bunker boš dov Obija notr ker zna zadrževat žogo in se zagradit, če bi pa igral napadalno pa Luiza, a se zavedaš da smo z Obijem premagal Barco in Bajern? če lahko ta 2 kluba premagamo lahko use premagamo.samo odvisno je kako bo igralec motiviran in kakšno nalogo ima. 2 DM so čist dovol pa še za silo lahk tud Lampard igra.
sej nism reku da je Matić slab, ampak je nepotreben nakup, bolš da zakrpamo luknje k smo bol šibki, in vezistvo amo na izvoz, odkar ej Drogba šov se pritožujemo nad napadalci da neznajo zadevat in pol namesto napadalca, prpeljemo DM. mal mi je to nelogično.
Zame je to fantastičen nakup. Odličen igralec, ki zna organizerati napad in predati žogo našim ofenzivnim vezistom. V obrambi je tudi fantastičen tako, da res nevem kako lahko rečeš nepotreben nakup če mamo na sredini igralce kot so Essien,Mikel itd..

Vsaka top ekipa ima na sredini nekoga, ki zna podati tisto ključno žogo v napad. Real(xabi alonso) Barca(busquets) Juventus (Pirlo)…

Mi je pa res smešno, da govoriš, da smo z Miklom premagali Barco, Bayern.. hahaha  Roko na srce osvojili smo LP z veliiiko sreče in borbenosti. Aja pa še imeli smo v napadu KINGA (Drogba), ki je zabil na vsaki tekmi od izločilnih bojev naprej, če se ne motim  Tako, da mi ne sploh omenjat, da smo premagali Barco ali Bayern z enim Miklom 
:cfc03:
BLUE IS THE COLOUR!!!
glosos
Posts: 809
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Nemanja Matić

Post by glosos »

No, res smo premagali Barco z Mikelom, ki deluje, ko igramo bunker. Ko pa igramo proti Stokeu, ki nas pač ne stisne v kazenskega, pa je Mikel mrtva teža, ker ne ve kaj bi z žogo :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1099
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

Re: Nemanja Matić

Post by blueboy11826 »

glosos wrote:No, res smo premagali Barco z Mikelom, ki deluje, ko igramo bunker. Ko pa igramo proti Stokeu, ki nas pač ne stisne v kazenskega, pa je Mikel mrtva teža, ker ne ve kaj bi z žogo :)
No končno je še nekdo to napisu - ker ko se mormo branit, Mikla krvavo rabimo!
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1380
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Nemanja Matić

Post by Trivinho »

ko igramo proti Stoke City namesto Obija daš v vezo Luiza in je stvar rešena...
Obi je pustu srce in dušo na igršiču proti Barci in Bajernu in je vredn da ostane, fora je sam da me skrbi k je z nami že use osvoju da ma kšno željo po Italiji tm bi se dobr uklopu recimo kšn inter.
en je reku da smo takrt mel Drogbaja k je zabiju, sej kdo nam pa zdej zabija Vezisti kot so Oscar, Hazard, Lamaprd...sej to je fora da ni napadalca da zabija...Še Obi je začeu zabijati ker od napadalcev ni koristi !!!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Nemanja Matić

Post by AlexAK »

Napadalci so še toliko dražji in so dvorezni meč, zato mislim da je prav da se premisli in se naredi pametna poteza poleti. Smo se že opekli v zimskem prestopnem roku z napadalci in verjetno se nočemo še enkrat. Čist tako bolj na pamet kot zares bom rekel da se čaka na Rooneya in Lukakuja. Matič pa mislim da je tudi zdaj dobra poteza.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Nemanja Matić

Post by davidluiz4 »

Kdaj bo postalo uradno,da prihaja?
CHELSEA FC
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1380
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Nemanja Matić

Post by Trivinho »

Sturridga smo mel pa smo ga prodal in to rivalom, a bolši je od Etoja in Torresa skupi...
Pa bi lahko nasledno sezono začel v napadu Lukaku Sturridge si nepredstavlam tak ubijalski napad...
Sam k mamo ovce v upravi k nevidjo igralce k so dejansko top igralci, ampak ne oni majo rajš stare k jim je motivacija bl denar k lovorika.
Sturridge je prejšn krog spet zabiu in to po poškodbi se vrnu, pa že zabija,...
Ampak lani smo raj kupil Baja kot dal šanso Sturridgu...
Pač ovce v upravi z Romanom na čelu k daje denar...
glosos
Posts: 809
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Nemanja Matić

Post by glosos »

Trivinho wrote:Sturridga smo mel pa smo ga prodal in to rivalom, a bolši je od Etoja in Torresa skupi...
Pa bi lahko nasledno sezono začel v napadu Lukaku Sturridge si nepredstavlam tak ubijalski napad...
Sam k mamo ovce v upravi k nevidjo igralce k so dejansko top igralci, ampak ne oni majo rajš stare k jim je motivacija bl denar k lovorika.
Sturridge je prejšn krog spet zabiu in to po poškodbi se vrnu, pa že zabija,...
Ampak lani smo raj kupil Baja kot dal šanso Sturridgu...
Pač ovce v upravi z Romanom na čelu k daje denar...
Daj spusti se malo iz oblakov. Ljudi, ki vodijo klub, ki je v vrhu evropskega fuzbala označuješ za ovce, ki ne vejo kdo so top fuzbaleri. Upam da se zavedaš kako neumno zveniš, ko prebereš za sabo kaj si postal ...

Če bi delali v zadnjih letih poteze, ki jih folk na raznih forumih predlaga in zagovarja, me prav zanima, kje bi bil Chelsea danes :)
Post Reply