Premier league

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 570
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Premier league

Post by Chelsea_fan »

Trivinho wrote: 31 Jan 2024, 22:09 Ja res je penal nam ni biu piskan, in res to pol ubije tekmo, liverpolu pa vsak favl piskajo, stem da se porumenimo, in to je pol zelo tezko igrat s kartoni.
Mah nimas kej drugac pa res dobr igrajo Modeueke me je kr presenetu z borbo in igro.
Skoda za 2 - 0 ob polcasu.
kdo dobr igra?

15 1 v strelih.. bruka
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Premier league

Post by blueboy11826 »

Penal čisti, seveda ga ne dobimo, za nih pa že ob najmanjšem dotiku. Vseen pa bi pomoje oni vodil, tut če bi mi povedl, ker smo grozno slabi.
Še vedno ne razumem kaj je funkcija Fernandeza. V obrambi je slab, v napadu tut ničod njega, poda malo levo desno in na vsake toliko časa kakšna globinska žoga, ki je ponavad sicer dobra, ampak to je igralc za 110mil?

Vsaj Petrović zgleda res vrhunski golman.
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Premier league

Post by demiensatlier »

Prodat Badiashila dokler je še kaj vredn, sicer pa ekipa deluje res slabo, Palmer povsem odrezan, se vidi da ni na svoji poziciji. Samo čakam da prejmemo kak rdeč karton, in spet vsi kartoni zaradi nekih ugovarjanj in celo simuliranja.
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Premier league

Post by chelsea boy »

Že če tole primerjamo s tistim penalom Liverpoola proti Newcastlu... Tam so jih branili, da nima veze, če ga je golman samo oplazil z vezalko, ker je to kontakt, ki vpliva na igralca. Van dijk pa z roko na rami potem pa še brca s kolenom, res groza. Ampak ja vseeno zasluženo zgubljamo. Sicer pa tudi pri 2. golu se mi zdi, da je bilo tisto na robu prekrška, komentator ne bi mogel biti bolj pristranski, ne rečem, da je bil to očiten favl, ki bi moral razveljaviti gol, ampak tip ves čas omenja, kako je Chilwell potegnil Joto na tla? Nevem ali gledamo isto situacijo...
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Premier league

Post by michooo »

Komentator pa očitno celo tekmo s trdim na Liverpool...
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Premier league

Post by chelsea boy »

Tudi to ni penal? Brcneš igralca po nogi, niti blizu žoge? Bravo sodniki še ena izjemna predstava.
Last edited by chelsea boy on 31 Jan 2024, 22:57, edited 1 time in total.
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by RedMiner »

Ok, še enkrat - Liverpool konkretno boljši. Ampak 73. minuta - po katerem kriteriju to ni penal nad Nkunkujem? Kdo mi lahko to argumentira? Očitna brca od zadaj v nogo.
To sta že 2 napaki, ki bi lahko obrnili tekmo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1361
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

Ja res je da so danes sodniki bili pristranski zaradi izjave Kloppa tko kot je ukrajina zmagala eurosong zaradi socutja....
Badiashvile je res porazen in kje je dans biu Colwil?
Nevem zakaj ma Mudryk toliko podpore od Pocha?
Zakaj Mora Mudrykk igrat???? Zakajjj???
Kaj vidjo na njemu eneeee fakinggg zoge nezna podat ali stopat ali predriblat ali kar koli osnovnega v fuzbalu neznaaa...samo nabija si to zogo naprej in laufa v prazno fakkkk kdo je njega skoutu kdooo je ta clovkkkk???
Mudryk in Badiashwile cim dlje od chelseaa....
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Pogledal highlightse..se strinjam z vsemi.

Sam to bom reku, dost žalostno da se je lahko že pred tekmo vedelo kam bo šla tekma, še slabše pa točno kako bo potekalo sojenje. In vsako upanje na osvojitev ligaškega pokala je brezveze, FA ne bo dopustu da se Kloppu ne da pokala direkt v roke, sej se angležem zmeša. We might as well not show up at Wembley. Bo Klopp tudi za to tekmo jamral da se more ponovit? Najbrž ne, vse odločitve na igrišču spot on. A bomo mi tut nardil tako galamo kot bi jo Klopp če oni ne bi dveh penalov dobil? Ne, karavana gre dalje. Še kako kazen bomo dobili če bomo sikali.

Sojenje na stran, pač overall smo zanič, Poch pa še enkrat več dokazuje da je clueless, tiši Palmerja na lažno 9 in od našega najboljšega igralca nimamo nič. Zapri barako, pejte domov. Mogoče ima Poch nekoliko zvezane roke, ampak imeli ste cel mesec dobiti enega napadalca. Nope, vse kar smo naredili je da smo skoraj poslali enega od dveh napadalcev v Fulham, LOL!

Vodstvo je zaplužilo klub for years to come. :ava: :cfc01:
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Premier league

Post by blueboy11826 »

Trivinho si uredu? :lol:

Sojenje porazno, 2 penala bi mogl met čista. Ampak kar je še huje od sojenja, smo mi sami. Če bi dejansko dobili oba penala in jih izkoristl, si upam trdit, da bi vseen odšli domov z 0 pikam, tako slabi smo. 28-4 v strelih, par lepih obramb Petrovića in 4? Če se ne motim štange Darwina.

Ni kvalitete, Badiashile in Disasi zarad mene, če nikol več ne igrata za nas (pa je vsak stal po 40mil, smešna cena, ki jo je bil edini pripravlen plačat Boehly, za manj denarja smo prodal Tomorija, za katerga se je vedl da bo postal en najboljših CBjev), Silva hvala za vse, ampak leta se poznajo, še vedno pa je dost dobr kot backup.
Mi bi prodajal Chalobaha, vedno je bil dobr igralc, ne WC ampak dost soliden in sigurno boljši od prej omenjenih 2eh. Prodat smo nameraval tut Gallagherja, poleg Palmerja letos naš najboljši igralec, kje je tuki logika.
Da o naši 250 miljonski vezi sploh ne začenjam.

Vsaj Chukwuemeka in Nkunku se zdita vredu, upam, da bota počasi začela začenjat tekme.

Nevem pa kaj si naj mislim o Pochu, veliko neumnih potez, nobenga napredka v igri. Smo pa v eni taki situaciji, da je težko ocent koliko vsega res pripisat njemu. Potter, Lampard, Poch vse zgleda povsem isto in nevemo a so res vsi sam lutke in delajo točno kot jim nekdo drug govori? Imamo ogromno težav na igrišču, mogoče pa celo še več izven njega. Rešitev trenutno ni glih na obzorju.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1361
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by Trivinho »

Poglejte Nkukujev gol, mislte da bi Djekson ali Broja lahko dali tak gol z 2 dotikoma pomoje da nikol. No to je tista kvaliteta napadalca ko z 2 dotika da gol ki najde luknjo v obrambi.
Dokler djekson rabi zogo na pladnju 100% sanso da bi zadel isto tako broja...
Tko da upam da Nkukuja da na cisto 9 ko in da zacne vsako tekmo 90min.
Mudrik pa tudi bolje da vec ne igra fuzbala ker je najslabsi winger ewer kar smo jih imeli, se Benayun je biu zanga mesi.
Badiashvile pa tudi 0
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Premier league

Post by mlinko »

Po premisleku menim, da težave kluba izvirajo globje kot ima Poch ali pa sta imela Potter in do neke mere Lamps dosega. Izvor težav je pač iz vodstva. Krivili smo Potterja, krivili smo Lampsa, krivimo Poch-a, krivili bomo naslednjega. Preprosto nimamo kvalitete, tam kjer pa jo imamo je pa ne znamo razviti ali pa je poškodovana. Na tone potenciala, ki pa lahko vzkali samo vsak zase. Edino, kar je dobro zastavljeno sta meni osebno Caicedo in Enzo. Ubijte me, ampak onedva mislim, da sta oba žrtvi prenapihnjene cene in nesposobnih soigralcev in vrjamem, da v sebi skrivata vrhunska igralca. Kar je še dobrega tako vemo, ampak je preveč injury prone, da bi se zanašal na njih kot na neko prihodnost.

Poch out ali ne, v dveh letih smo zrušili temelje 20ih let in tega ne bomo kar tako popravili.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Premier league

Post by RedMiner »

Mal prebiram tut stroko.
Ja, nekateri res niso kvaliteta in niso upravičl milijonov, ki smo jih zapravl za njih. Imena ne bom ponavljal...
Po drugi strani pa, če dobro analizirate tekmo, je build up res dober - brez problema pripeljemo žogo do sredine. E, potem pa... Ne gre naprej. In tako smo zgubil večino žog včeraj.
Tukaj bi pa razliko delal vrhunski napadalec - odkrivanje v globino, prihajanje po žogo, zaustavljanje visokih žog itd. Opazujte kdaj Haalanda, kako igra. Točno to nam manjka.
Dejansko nismo spet tako zelo daleč, ampak to me spominja recimo na situacijo, ko z nekimi gumami odlično zvoziš ovinek pri 50, pri 70 te pa že skor obrne. No in točno ta razlika nam manjka, te boljše gume, da bi zvozil ovinek s 70 in to bi bil vrhunski napadalec.
Pod Tuchlom smo to kompenzirali z Wernerjem (sedaj lahko vidite, kaj pomeni za ekipo, čeprav se ga je kritiziralo zaradi zgrešenih priložnosti), Giroudom, tudi Havertz je bil svetlobna leta pred našimi napadalci, kar se taktične igre tiče.
In ko enkrat ekipa prebije to, kar nam trenutno ne uspeva prebit, potem začne tudi igra drugače tečt, nasprotnik ne pokriva več enako (veza gre nižje recimo), ker je v strahu pred kontrami in potencialnimi nevarnimi situacijami pred svojim golom.

Nevem - Poch vleče čudne poteze, po drugi strani pa nima te opcije v napadu, da bi lahko začela ekipa drugače funkcionirat.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Premier league

Post by sigismund »

Prva tekma sezone, tekma z Liverpoolom.
Image
Lufta med našo zadnjo in prednjo linijo za izvoz. OK, prva tekma sezone, mnogo novih igralcev, nov trener, s časom bo bolje.

Tekma sinoči, skoraj da natanko 6 mesecev treningov, tekem in napredka kasneje.
Image

Poch je v pol leta spremenil (pardon izrazu) fuck all. Vse kar je naredil je da se je popolnoma potegnil nazaj z izjavami kje bi mogli mi kot klub biti v primerjavi z začetkom sezone, da je včerajšnjo obupno sojenje popolnoma pometel pod preprogo kjer bi vsak trener z jajci konkretno nastopil in zaščitil vse svoje igralce, pa tudi če gre v boj z mlini na veter, ter to, da week-in week-out igra igralce izven svojih pozicij. Osnove štopanja, vtekanja v prazen prostor, igra BREZ žoge, to našim manjka. Gledaš eno tekmo Leverkusna in vidiš razliko kot dan pa noč. Ima Leverkusen boljše, bolj talentirane igralce? Nevem, mogoče. Mogoče je pa trener tisti ki ima dobra navodila, ker res dvomim da naši igralci nimajo enega osnovnega nogometnega občutka za največje osnove igre s katero se ukvarjajo in jo trenirajo od preden se sploh lahko spomnijo. Vsaj večina, nad nekaterimi v klubu sem že dvignu roke, vse ste bolj kot ne že našteli v postih prej.

Caicedo in Enzo stojita kilometer narazen in v naši sredini zeva taka luknja da bo klub kot Liverpool gladko prišel do 28 strelov na gol.
Kako bomo žogo spravili naprej? Dolga podaja na lažno devetko? Itak ma naš 100 kilski dvometraš v špici za premagat samo Van Dijka in Konateja, potem pa streljat na gol, easy work.

Poch je totalno brez idej in nobena ki jo je sploh imel ni delovala. Skill issue, potem pa še igrajo igralci ki sploh ne bi smeli biti blizu našega ljubega kluba (napaka v Excel preračunih uprave), kaj šele da nosijo dres z našim grbom. Sej ne da je bilo smotrno karkoli pričakovati od sinočnje tekme ampak malo truda in pa želje bi pa lahko prikazali. Maksimalno kar so spravili skupaj je 3 zaporedne podaje, potem pa gotovo, podaja nazaj ali pa direktno Liverpoolu.
User avatar
ndm
Posts: 66
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Premier league

Post by ndm »

RedMiner wrote: 01 Feb 2024, 14:23 Mal prebiram tut stroko.
Ja, nekateri res niso kvaliteta in niso upravičl milijonov, ki smo jih zapravl za njih. Imena ne bom ponavljal...
Po drugi strani pa, če dobro analizirate tekmo, je build up res dober - brez problema pripeljemo žogo do sredine. E, potem pa... Ne gre naprej. In tako smo zgubil večino žog včeraj.
Tukaj bi pa razliko delal vrhunski napadalec - odkrivanje v globino, prihajanje po žogo, zaustavljanje visokih žog itd. Opazujte kdaj Haalanda, kako igra. Točno to nam manjka.
Dejansko nismo spet tako zelo daleč, ampak to me spominja recimo na situacijo, ko z nekimi gumami odlično zvoziš ovinek pri 50, pri 70 te pa že skor obrne. No in točno ta razlika nam manjka, te boljše gume, da bi zvozil ovinek s 70 in to bi bil vrhunski napadalec.
Pod Tuchlom smo to kompenzirali z Wernerjem (sedaj lahko vidite, kaj pomeni za ekipo, čeprav se ga je kritiziralo zaradi zgrešenih priložnosti), Giroudom, tudi Havertz je bil svetlobna leta pred našimi napadalci, kar se taktične igre tiče.
In ko enkrat ekipa prebije to, kar nam trenutno ne uspeva prebit, potem začne tudi igra drugače tečt, nasprotnik ne pokriva več enako (veza gre nižje recimo), ker je v strahu pred kontrami in potencialnimi nevarnimi situacijami pred svojim golom.

Nevem - Poch vleče čudne poteze, po drugi strani pa nima te opcije v napadu, da bi lahko začela ekipa drugače funkcionirat.
Hvala za super post. Evo točno to sem sam imel namen napisati. Pa sem včeraj po 20minutah ugasnil tekmo, ker se mi enostavno zdi škoda časa zapravljat za take sodniške odločitve. Pa smo lahko mi še nevem kako slabi, za taka 2 penala, ki jih nam ne piskajo ni nobenega opravičila. In kolikokrat letos smo že imeli na tekmi situacijo (penal, razveljavljen gol,…), da povedemo 1:0 in odigramo z nekoliko manj pritiska pa nismo imeli odločitve (bodisi zaradi nesposobnosti ali pa enostavno pristranskosti-razlagajte si sami).

Sem že nekaj tednov nazaj pisal o tem. Meni se zdi igra boljša kot pod Potterjem, Lampardom ali pa na zacetku sezone. Jaz na tem področju definitivno vidim napredek. In se tudi strinjam z zgornjim postom, da mogoče tiste podrobnosti odločajo, da potem večina navijacev rece super ali pa katastrofa. Ne vem se mi zdi, da je res preveč tega skakanja iz ene skrajnosti v drugo. Glede na obdobje v katerem smo ne more biti vsak poraz konec sveta. Ne me narobe razumet, vem kakšen klub smo- zmagovanje, lovorike so obvezne. Razumem vse, in se tudi strinjam s tem, da nesmemo biti zadovoljni s trenutnimi rezultati. Rad bi samo povedal, da jaz še vseeno nekako verjamem v celoten proces in razvoj. Absolutno se mi zdi prehitro sklepati in vleči neke zaključke.
Nisem pa predvsem prepričan, da je Poch pravi za nas, ampak bi mu vseeno dal še nekaj časa.
Včeraj smo imeli pri rezultatu 0:0 kar nekaj situacij, ko smo izigrali pritisk njihovega napada in je manjkalo samo zadna podaja v prostor in bi imeli veliko priložnost, pa so Madueke, Palmer, Gallagher preveč driblali in take malenkosti odločajo, da bi se danes mogoče drugace pogovarjali :)

Mogoče sem pri določenih temah kontradiktoren, ker tudi nebi rad dolgovezil. Pa vseeno se mogoce najde kdo, ki bo med vrsticami razumel moje mnenje.
Super pa je, da nimamo vsi enakega mnenja, ker če ne bi bilo precej dolgocasno.
Post Reply