FA pokal

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: FA pokal

Post by bork »

Najprej je bil prevzem. Nato smo imeli ogromno težav s poškodbami (že pred prevzemom kar dosti). Šele nato so zamenjali en del zdravniške službe (lani pozimi). Nato pa so letos poleti zopet zamenjali en del zdravniške službe.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: FA pokal

Post by mlinko »

Vleče se že od odhoda Eve . Se pa tudi meni zdi, da je že pred prevzemom naša bolnišnica imela veliko več dela kot recimo pred 10imi leti. Gre pa tle verjetno za neko težavo v razmerju med pripravljenostjo, regeneracijo, preprečevanjem ponovnih poškodb in ne za samo oskrbo. Šport je v vseh pogledih v zadnjih 15 letih tako napredoval. Že sama prehrana je v svetu športa naredila neverjeten preskok. V eni smeri je to pripomoglo k hitrejši regeneraciji in boljšim output-om. V drugi smeri pa to pomeni, da lahko svoje telo veliko bolj ženeš in moraš zato najti protiutež na drugi strani. Naši pa zgleda ne znajo najti tega ravnovesja hkrati pa imamo zgleda tudi več injury prone igralcev.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: FA pokal

Post by blue222 »

Gleda kdo tekmo? Škoda, smo imeli kar nekaj priložnosti.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: FA pokal

Post by n1i9k9o6 »

Prvi polčas super, drugi manj, sploh od 60. minute naprej se je poznalo, da smo mi igrali 3 dni nazaj, Villa pa je mela 12 dni fraj.
Da bi mel pravega napadalca mamo polčas vsaj 2:0, tko mamo pa dodatno tekmo na neugodnem gostovanju.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: FA pokal

Post by Trivinho »

Petrovic je vrhunski golman vsaj golmana smo zadeli v polno.
Res dobro brani, tko da upam da Sancez vec ne pride na gol..
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: FA pokal

Post by blue222 »

Tudi meni je Petrović dober golman, me pa zanima kaj bo s Kepo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

A home clash against Leeds or Plymouth Argyle in the fifth round of the FA Cup is the reward should we defeat Aston in our upcoming replay.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

Matchday, berem da je prišlo nazaj v obtok precej kart ker jih feni vračajo, Pochettinho si rešuje stolček, itd. itd., same pozitivne novice okoli tega kluba. Mene nima da bi tekmo sploh gledal ker sem čustveno in nogometno zdaj pa že čisto odtujen od te ekipe, pa srečno jim.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: FA pokal

Post by blueboy11826 »

Res je precej kart na voljo. In to proti Leedsu, s katerim mamo kr rivalstvo. Samo kaže kako slabo je celotno stanje kluba trenutno.
Leedsa letos nisem spremljal, pišejo pa, da sploh v zadnjem času igrajo zelo dobro, so tut 2gi v Championshipu. Vseen, če tole zgubimo pa upam, da takoj po tekmi Poch leti.
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: FA pokal

Post by Chelsea_fan »

sigismund wrote: 28 Feb 2024, 09:50 Matchday, berem da je prišlo nazaj v obtok precej kart ker jih feni vračajo, Pochettinho si rešuje stolček, itd. itd., same pozitivne novice okoli tega kluba. Mene nima da bi tekmo sploh gledal ker sem čustveno in nogometno zdaj pa že čisto odtujen od te ekipe, pa srečno jim.
kje si bral to?

tudi jaz se nagibam k temu da ne gledam in si prihranim živce. Ampak tako sem rekel že za nekaj tekem letos in vseeno pogledal in popiz.. :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

Na par IG straneh od CFC ki že dlje časa objauljajo preverjene novice sem zasledil, danes je pa tudi en Youtuber o tem govoril. Tudi blueboy gor pravi da so karte še na voljo, kar se za prej v zgodovini ne spomnim da bi se tako dogajalo. Se je, ma ne v taki meri in na dan tekme, ponavadi je bil pred SB že 3 dni prej znak SOLD OUT.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: FA pokal

Post by Trivinho »

Po eni strani cist razumem navijace da bojkotujejo tekmo, in to bi mogl narest tako da je danasnja tekma brez navijacev chelsea in jasno da vedt kaj si misljo o ekipi in vodstvu.
Zalostno je da sploh tako mora biti ampak en samar si zasluzijo da jih strezenejo ali pa naj spokajo iz kluba...
To kar je Roman naredu iz chelsea v 20 letih bo zdaj v slabih 2 letih en salabajzar use unicu ma fak of...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: FA pokal

Post by blueboy11826 »

Za to tekmo si kao iz varnostnih razlogov lahko kupu karto samo ce mas 10 loyalty points ali vec (okvirno 4 domace tekme), tko da cist vsak ni mogu dobit karte. Bi pa v preteklosti tole takoj razprodal, ker bi se vsi zagrebli za tekmo prot Leedsu. Res kaze tole nase trenutno stanje, da navijaci in klub niso eno.
Tekme PL se seveda vseeno hitro razprodajo, ampak to se itak vse.
No glih vrnit nemores karte sigismund? Js vem samo da kr precej folka prodaja za to tekmo (prodajajo svojo karto FV, ne zato da bi mastno zasluzl).
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: FA pokal

Post by demiensatlier »

Kje pa je prenos? Se še tud odločam če bom gledal al ne.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: FA pokal

Post by sigismund »

Če se prav spomnim sem nazadnje rabu kolega prosit za Sportklub dostop ker ga na A1 ni, mislm da ma SK pravice za FA pokal. Kako je z vračanjem kart ne vem, samo povem kar sem prebral oz. slišal, sem preletel tudi angleški forum in zaznal par postov rednih obiskovalcev SB da danes ne grejo ker so tako razočarani še od nedelje da jim ni do obiska. Waw...kakorkoli že kdorkoli gleda na situacijo v klubu, pa imamo lahko včasih kar precej različne interpretacije, tukaj mislim da se bomo vseeno večinsko strinjali da to pa zdaj res ni normalno več. No pa saj, če danes izgubimo itak nimamo za kaj več igrati do konca sezone, pa smo komaj konec februarja. Bo kdo rekel da bomo igrali za evropska mesta, give me a break.
Post Reply