Liga prvakov 2019/20

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by demiensatlier »

Mogoče kakšen komentar 1.polčasa tisti ki lahko spremljate?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

WAW, dons pa tega res nisem pričakoval :ava: imeli smo res lepe priložnosti (v 1. polčasu CHO, v drugem Bats in Pulišič), na koncu pa nam je Michy prinesel zasluženo zmago :cfc02: Ajax away se je igralo tako kot smo MI hoteli! RES VSA ČAST!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by Trivinho »

Lampard glede na iskusnje je fotr za vse trenerje, tip ma mozgane in na napakah se uci, res me pozitivno preseneca.
Usec mi je da kr zgodi uporablja menjave, in do sedaj kr zadeva z menjavami.
Daje vsem priloznost to mi je res usec, tud po koncu tekme se je videlo kako se vsi igralci veselio kot da smo ze v polfinalu, odlicno uzdusje.
Te 3 tocke so ble nujne in mamo lepe moznosti za 1 mesto.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by bork »

@sigismund
Sem zelel pred tekmo napisat, da letos sanjam zmago v CL, in da je tale tekma zgolj ena izmed ovir, pa nisem želel jinxat :mrgreen:

Večji del tekme sem imel občutek, da spremljam Chelsea v najboljših časih, ko so odšli na zahtevno gostovanje, kjer so nujno potrebovali zmago, grizli, zadeli in mirno pripeljali tekmo do konca. Neverjetno zrela igra mladcev, res poklon kakšen napredek.

Ajax je sicer poleti izgubil 3 zelo pomembne igralce, a tudi nam je manjkalo nekaj zelo pomembnih členov ekipe. Je pa tudi proti tej ekipi Ajaxa velik uspeh zmagati na njihovem igrišču in hkrati ohraniti nedotaknjeno mrežo.

Tokrat bi res pohvalil Lamparda za izbiro in menjave, od igralcev pa me je zopet zelo pozitivno presenetil Azpi. Npr. Jorginha pa sploh ne bom izpostavljal, ker nikoli nisem dvomil v njegove kvalitete (lani sem bil tle na forumu en največjih njegovih zagovornikov).
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Uf,supr pomembne 3 točke,veseli me clean sheet,na taki tekmi,kdo bi si mesec nazaj mislil,da je to mogoče. Očitno se je ekipa uigrala,Pulisic se je spet izkazal kod dobra menjava,zgleda bo počasi začel kazati zakaj je stal 60 miljov. Dobra predstava in zaslužene 3 točke.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

@Trivinho se strinjam, precej hitro se uči. Že kot igralec je bil znan po inteligenci. Na roko v PL nam gre sicer da tako ranljivi klubi že dolgo niso bili (kar se tudi vidi po tem da je liverpool 1. :twisted: :twisted: :P :P ).
Včerajšnji rezultat in na splošno potek tekme me je precej presenetil. Ajaxu smo doma vsiljevali našo igro :ava: Dobro, meli so tudi oni svoje šanse, zadeli prečko, razveljavili so jim gol, ampak at the end of the day, WE WON! Lille nam je v 95' naredil še uslugo in remiziral z Valencio, res odličen krog za nas.

@bork haha no, lepo da se učiš iz preteklih napak :D Jinx is a thing!!! OK sicer tako hudo optimističen da bi realno lahko zmagali LP nisem, bom pa tiho vse dokler ne izpademo :D Lanski Ajax sem odpisal vsaj 6x pa so bili na koncu 10 sekund oddaljeni od finala....

Nekej nabiramo clean sheete. 1 mesec nazaj je bilo to skoraj nepredstavljivo. Veseli me tudi da je sedaj že 2x s klopi prišel Michy ko Tammyju ni šlo, in OBAKRAT sta Pulišič in Michy sproducirala akcijo gol, ki nam je prinesel zmago. Tak back-up tandem si človek lahko samo želi. Vesel sem ko vidim kako povezana je ekipa, veseli so eden za drugega, na koncu jim šteje res samo ekipni uspeh. Tammy se je včeraj veselil za Michyja, v soboto je šel full berserk ko ga je Alonso vtaknil.. :D Res se vidi da so povezani in ta ekipa lahko samo še raste. A lahko prosim dobimo extended transfer ban? :D
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 77
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by patricio10 »

Fantje to je bila naša že šesta (!) zaporedna zmaga in upam da bomo v takšnem slogu tudi nadaljevali.
NEXT: Burnley :cfc01:
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by n1i9k9o6 »

Obramba...
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by RedMiner »

Dons gre pa dobesedno use narobe...
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by bork »

Je*em jim mater res!!!

Kak je to možno, najprej si kreteni dajo 2 autogola, potem pa v 20min z dvema igralcema več ne morjo dat 2 golov. Ne vem kdaj me je fuzbal tak razfuku.

Ovi kreten nabija notr predložke, kljub temu, da majo 2 igralca več... namest da bi spustil žogo na tla, igral po tleh in jo dobesedno do gola pripeljal.

Pol pa še Lampard s temi prepoznimi menjavami... gadno za popizdit.


Edit:
Bi pa se dodal, da je ta VAR totalna pizda... Chelsea bil v naletu do trenutka ko so jim po 3 minutah razveljavil gol za 5:4.

Pol pa še on makarona da 4 min dodatka. what.a.joke.
Sam ona situacija z dvema rdečima je bla 4min dolga.
Last edited by bork on 05 Nov 2019, 22:57, edited 1 time in total.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by demiensatlier »

To pa je bla tekma nimaš kaj, res škoda da nismo čist izkoristli 2 igralca več, tista roka Abrahama je bla res krneki, v bolj naravnem položaju nebi mogla bit, tu bojo mogli pravila spremenit. No glede na to da smo izgubljali 1:4 smo vseeno lahko zadovoljni, zdaj mamo vsi 7 točk in že naslednja tekma proti valenciji bi lahk bla odločilna. Moramo pa nujno izboljšati obrambo (kje je rudiger??) in pa igre na domačem SB.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by blue222 »

Kera tekma jao. Ajax v prvem polcasu 1 strel na gol in 3 goli, nasi bli cist v k****.drugi polcas Ajax da hitr gol, Potem pa tist napad kjer dobi ajax 2 rdeca pa se penal za nas nevem ce bom to se kdaj dozivel. Potem ga zabije james, ki je danes osmesil alonsa. Na koncu se azpi zal pred tem se roka abrahama.
Hmm ce vse skupaj povzamemo res neverjetno da smo se resli iz 1-4 na 4-4 pa vseeno bi moglu na koncu zmagat. Skoraj 20min oni brez dveh. Mislim da bi mogel abrahama ze prej menjat danes ni bil njegov dan. Pa se valencia je zmagala..
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by bork »

Res jezn sem sam zato, ker so dobil predčasno božično darilo... to se jim ne bo nikol več zgodil, da zaostajaš 4:2 in dobi nasprotnik v enem napadu 2 rdeča + penal zate. In to je darilo, ki ga preprosto morš izkoristi.

Škoda, škoda.... zajebana situacija je sedaj v skupini, spet se bomo tresl do konca.

Edit:
Glede Abrahama se pa strinjam... človek, če vidiš, da ni njegov večer, daj ga prosim ven. 1x autogol 1x 10cm do augotola, 1x roka zarad katere so razveljavil gol, 2x faljena zicerja... pa če bi špilal še 1 uro, ko ga Tammy ne bi zabil.
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by Trivinho »

A je se pravilo, ce bi recimo Ajax dobu 3 rdece kartone da bi blo automatsko 3 0 za Chelsea?
Drugace pa Ajax je biu bolsi, je iskoristu svoje priloznosti.
Moramo nujno Valencio zmagat
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2019/20

Post by sigismund »

Kaj hudiča se je zgodilo včeraj?? :shock:

@bork agreed. Božično darilo 1.0 in niso ga uspeli izkoristit. Tut meni predložki niso bli jasni glih najbolj ampak OK ne bom pametoval o taktiki in še čem, nisem strokovnjak. Sem pa mnenja da bi jih po tleh mogli sesut.
2 več na igrišču 20 minut, 2 penala no, c'mon.

Tammy ni imel svojega večera, en avtogol si je zabil, enega ni manjkalo veliko, pa pouhno enih šans je zajebal...Michy bi moral priti namesto njega precej prej v igro, tako pa je prišel notr 10 minut pred koncem namesto Kovačiča se mi zdi?

2. gol Ajaxa res masterclass, obupno pokrivanje naših oziroma pač enostavno vrhunska podaja in kliničen zaključek. Zlo podoben gol našemu iz Watforda Jorginho -> Tammy, mogoče je bil ta še lepši.

3. gol še Ziyech sam ne ve kako mu je ratal. Kot prvo povsem fali predložek in ponesreči spuca evrogol, pa še to bi šla žoga ven če ne bi Kepe zadela direkt v guno včeraj na pol objokano faco :roll: Četrti gol pa no comment, na že tako obupno branjenje sem imel občutek da včeraj karkoli bi oni sproducirali bi se končalo z zadetkom. Absolutno vse je šlo noter, s tem da smo bli za svoj gol še najbolj nevarni sami sebi. Shots on targer 5, dal so pa 4 gole :roll: :roll: :roll:

VAR je absolute joke., oziroma ljudje ki ga upravljajo. Fail od faila, ne znajo ga uporablat in fertik.
Smo pa glede sojenja lahko samo tiho. Če ni to neko novo pravilo in zanj ne vem, potem ko storiš favl za drugi rumeni ali direktno rdeči karton, potem ne pustiš prednosti. Nam jo je pustil, Ajax je igral z roko in potem je dosodil penal. Karton rumene in posledično že rdečega za Blinda je pokazal za nazaj. A ni tako da bi mogu ustavit igro če bi mogu bit Blind izključen?! Dobil smo jackpot v 10 sekundah, po mojem mnenju sodniška napaka in jebemtiš kljub temu da sem pri 1-4 depresiral doma na kavču sem bil pri 4-4 še slabši! TO SE MORE ZMAGAT!!

In kaj je zdaj v skupini? Ja, minimalno 3. smo že zagotovo, imamo pa isto pik kot Valencia in Ajax. Super :roll: Težka bo težka, z Valencio v naslednjem krogu pomoje kar odločilna al ostanemo v LP al gremo v LE. Lille bi pomoje mogli zmagat brez vprašanj. No če jih ne potem itak nimamo v LP kej počet. :roll:
Post Reply