Champions League 2022/23

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
Trivinho
Posts: 1363
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Zgubil smo 2 branilca v 5minutah, v napadu felix zgubljen
User avatar
chelsea boy
Posts: 434
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Champions League 2022/23

Post by chelsea boy »

Ne me jebat, že tko nič ne nardimo v napadu, zdaj pa še Chalobah namesto Felixa. Hvala Jamesu Cordenu, da mamo zdej tok super trenerja.
User avatar
Trivinho
Posts: 1363
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

E moj Chelsea
User avatar
chelsea boy
Posts: 434
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Champions League 2022/23

Post by chelsea boy »

Sej je super Todd napovedal, da bo 3:0.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Chelsea_fan »

Jutro,

še eno razočaranje včeraj.

Ne spomnim se sezone, da me je že tako Chelsea razočaral kot letos.

Včeraj vsi porazno. Edino bi mogoče pohvalil Enza. Se mi zdi da se je trudil poizkušal razviti igro ostali pa niso za NK DOB.

Noro noro, brez žeje brez ideje.

Ne vem a sem sam jaz opazil ampak npr. James mi ni zgledal 1% na Jamesa, ki trga. Brez volje je deloval use nekako ležerno.

Plus Lampard. Daješ pudlico notri in ne Chalobah-a. Noro!

Tarča posmeha smo in upravičeno :evil:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Champions League 2022/23

Post by mlinko »

V slačilnici nekaj ne štimam. Reeca poglej že dve tekmi je totalno razp**** in napiz**** folk k se ne drži plana. Glih da je brez želje ne zgleda, bi še reku, da edin pr nemu sm veseu k ma žogo. Je pa jezen. Ostali pa porazno. Tud Enzo je vsaj meni osebno včeraj delal napake za napako. Ja mogoče je res edini nekako zgledal kot, da želi porinit igro naprej ampak je bil prepočasen in nenatančen pri podajah po tleh. Dolge podaje pa itak edin on zna talat. Kante je bil vsaj men soliden prav tako Chilwell do kartona. Sej v teli druščini ni težko izgledat soliden. Realno so pa vsi obupni. Izpostavil bi pa Fofanaja. Že res da je imel rumeni karton. Ampak, če bi bil jest Vinicius bi včeraj hotel imeti čim več žoge da se sprehajam do gola. Model je bil v svojem svetu, ene 3 sekunde za ostalimi. Nevem zakaj niso takoj spremenil pa, dal Reeca na Viniciusa. Lani ga je z isto zgodnjim rumenim kartonom pospravil v žep.

Pred tekmo sem rekel, da če bomo dobil 2 bom srečen in sem vesel da smo jih samo toliko. Še sreča, da je Real zgleda igral toliko kot rabi.

EDIT:
In ja tarča posmeha. Pol pa še ta Bohely debil, dela bruke na Sky-ju. Pa to, da je kao Cordon al kva je rekel za Lampsa... To tudi če že ni res, je bruka, da sploh pride ven govorica, da se kaj takega dogaja. Pismo res smo eni klovni ratal v enem letu. Naslajal bi se ob istih prigodah drugih klubov.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk



CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Champions League 2022/23

Post by sigismund »

Zame rezultat ni razočaranje, v bistvu kar nekako po pričakovanjih (vsaj igra), rezultat nam mogoče celo laska. Overall ni izgledalo tako slabo če gledaš relativno na igro Reala, treba pa se je zavedat da je imel Real še sigurno nekaj prestav rezerve.

Razlika med ekipama je bila vidna iz vesolja. Kontre Reala napram našim kontram so različne za par kakovostnih razredov. Z izjemo tistih dveh konter počasnega Felixa na začetku tekme so naše kontre izgledale tako da je žoga končala pri faking Koulibaliju. Statično od prvega do zadnjega, predvidljive podaje ČE je že slučajno bil kdo odkrit. Nobene motivacije, nobene želje, ništa. V 20 letih nisem videl tako patetičnega Chelseaja, od uprave do trenerskih ekip in nenazadnje do igralcev.

Težko bi naštel včeraj 2 ki sta izgledala kot da dejansko želita biti na igrišču. Vem da je sezona odpisana in da igralci samo še čakajo da bo konec AMPAK če ti pa sam klub vseh klubov THE Real Madrid ni dovoljšna motivacija da daš vse sebe in dodaš še nekaj ekstra motivacije, želje, energije itd., potem pač ali nisi za (ta) šport ali pa je celoten core tega kluba preveč gnil da bi to sprocesiral. Delovali so podobno kot da igrajo proti Wolvesom, nasproti njih pa THE footbal klub in vse oči tega sveta. Ne rabiš bit težko šolani športni psiholog pa veš da tle nekaj konkretno ne štima no. A nismo pripeljali nekega ultra winning mentality majstra v klub? Od takrat se mi zdi da je motivacije med igralci kvečjemu vedno manj.

Prosim ne popisat Felixa, če že pa vsaj ne za nekih silnih 80 MIO al kok se želi zanj, rajš enih 30. Njegove 2 flashy poteze 2x na mesec prikrijejo dejstvo kako povprečen fuzbaler je. Kai 2.0, čakanje v neskončnost da razvije in pokaže kaj zna. Bo argument da v tej ekipi Chelseaja težko kdo kaj pokaže in vleče naprej ampak se v to sploh ne bom spuščal.

Pisal bi lahko še ene 2h pa bom rajši kar zaključil, mogoče še besedo/dve o Lampsu. VEM da smo igrali proti Realu in VEM da je tukaj šele 2 tekmi, ampak enostavno je failal pri tem da motivira igralce in v klub pripelje "good vibes". Kje je ta vibe? Tudi njegove menjave so ekstremno vprašljive, če ne že kar vredne kritik. Vemo da ni za ta nivo nogometa in ker je failal še na motivacijskem nivoju je mogoče bolje da se malo poniža kot je to storil Neville in stopi korak ali dva nazaj.

Na koncu za trenutno stanje krivim vodstvo. Boehly & co. so prišli z velikimi jajci v šport o katerem prej niso vedeli kaj dosti, odprli Transfermarkt oziroma BBC stran in pokupili vse ki so bili na prvi strani novic. Težko rečem da smo napredovali ampak kvečjemu nazadovali za nekaj let, dolgoročno pa smo verjetno finančno hudo škodovali klubu. Kupovali smo igralce ki POTENCIALNO lahko ratajo dobri, ni pa se vprašalo a bodo pasali v sistem itd itd. Sebe imenovati za športnega direktorja je bilo izjemno naduto in že takrat se je vsem nam zdelo to neumno, odpustiti Tuchla pa je bil itak največji idiotizem odkar so prevzeli klub. Za nameček so se šli še eksperiment Potter ki je napredek kluba še bolj zabremzal, prej bi rekel da je samo še bolj razmejil razliko nas do ostalih največjih klubov. Več mesecev smo bili okoli 10. mesta ampak to je bilo kar nekako sprejemljivo ker "gradimo nekaj na dolgi rok", looool. Ta Chelsea je že od pred začetka svetovnega prvenstva najbolj negledljiv odkar ga spremljam, ne poklikam se z igralci, ne poklikam se s trenerji, nič ne štima. Nazadovali smo za vsaj desetletje, res pa se bojim da nas še finančno užge po glavi in smo omejeni še v bližnji prihodnosti. Da ne omenjam kako je ubil vso dušo kluba in odpušča vse ki so kakorkoli povezani s starim režimom, še očeta in sina ki sta 30 let skrbela za zelenico.... Naš medical staff je model ki skrbi za celebrityje v Hollywoodu! Sama slaba volja okoli mojega kluba, žalostno.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Champions League 2022/23

Post by blueboy11826 »

No imeli smo 4 precej lepe šanse pa ga nismo dal, oziroma preslabo spelal napad do konca, spet naša učinkovitost, bi pa lahko imeli boljši rezultat, kljub dost slabi igri. Problem se mi je zdel v formaciji 352 oz. veliko časa celo 532, če imaš sistem z wingbackoma, rabiš 3 spredaj, da se lahko povežejo. Kaj sta delala Chilwell in James (pa ni njuna krivda).. podajala nazaj ali enemu od vezistov, zato pa je naša igra na njihovi polovici zgledala kot, da nihče ne ve komu naj žogo čimprej porine v noge, pa naj jo on zgubi.
Na povratni tekmi si želim sam, da gremo od začetka na polno, z napadalno formacijo, da se pokaže želja s strani trenerja in igralcev, pa naj se zgodi karkoli.
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

V tekmo smo šli boječe, videlo se je, da so nekateri igralci čisto presrani, recimo Enzo, ki je praviloma vrhunski, Lampard pa je ubral taktiko, bolje ne izgubiti kot ga zabiti, kar je bilo evidentno že iz same enajsterice z zgolj dvema ofenzivnima igralcema. Nič narobe, če bi na koncu izvlekli remi ali minimalno izgubili, po drugi strani pa Lampard očitno še ne ve, da ni več pravila zadetka v gosteh, tako da nekaj več tveganja ne bi škodilo. S čim si je Sterling zaslužil mesto v prvi postavi, mi tudi ni jasno.

Ne bom preveč filozofiral, ker že od prvega polčasa tekme z Aaston Villo dalje, nisem imel nobenega upanja za ugoden razplet. Ironično, s Pottrom bi ga verjetno imel, tako pa je tale menjava trenerja očitno imela kontra efekt na igralcih in od takrat dalje, se mi zdi, da vsi samo še čakajo na konec sezone in na novega trenerja. Lampard v svoji karieri pač ni pokazal dovolj, da bi mu igralci zaupali, napaliti pa jih očitno tudi ne zna.

Na koncu pa ne gre prezreti dejstva, da je tale Real super ekipa, ki je razbila Liverpool, in če ne zaključiš šanse, kot jo je imel Felix na začetku tekme, nimaš na tem nivoju kaj iskat.

Se tudi strinjam, da je Felix po sicer zelo dobrem začetku pokazal premalo, da bi upravičil tistih 80mio. Ne vem pa, kaj je krivo za to, naša ekipa, ki ne funkcionira ali on sam. Karkokoli, on nikoli ni bil igralec, ki bi ti prinašal zadetke, tako da največ, kar lahko dobimo od njega je povezovanje igre, to pa glede na videno zna tudi Nkunku.

Bi pa samo še nekaj rekel. Če pogledate profil igralcev, ki smo jih kupovali, je jasno, da so to večinoma nakupi za prihodnost. Ta ekipa sedaj rabi samo še enega vrhunskega trenerja, solidno 9ko in 6ko, pa bo več kot pripravljena za vse fronte. Ja, letošnja sezona je obup, ampak včasih je treba narediti korak nazaj, da narediš dva naprej. Trenutno slaba tolažba, na dolgi rok pa verjamem, da se bodo stvari poklopile. Mi je pa grozno, ko na tujih forumih berem, da bi navijači Chelsea po tem včeraj prodajali Jamesa, Chilwella in podobne kalibre. Res smo ena čudna fanbaza.
User avatar
Trivinho
Posts: 1363
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Champions League 2022/23

Post by Trivinho »

Gremo v napad proti golu ali zgubimo zogo ali pridemo na 20metrov in potem vrnemo zogo nazaj do branilcev na svojo polovico, torej nimamo ideje kako pridet do gola ali zabiti gol.
Tud z Nukukujem nebomo resili problem ker ni napadalec ampak kot Werner wrilni napadalec. Mi pa rabimo ala Benzema, Mitrovic, Vardy, Haland, Kane ki bojo dobijali zogo v globino mi pa igramo vecinoma po krilih in na predlozke ki pa od 20 predlozkov pade mogoce en gol pa 3 lepe sanse.
Z Havertzom, Felixom nimamo kej praskat.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Champions League 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Gallagher in Havertz v prvi, zapri barako res...
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Champions League 2022/23

Post by bork »

Fuck off Lampard. A to se nam maščuje, ker mu ne bodo podaljšali pogodbe?

Te spoštujem kot igralca, sedaj pa bi bil čas, da si narediš uslugo in slediš G. Nevillu.
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Champions League 2022/23

Post by michooo »

Hojoj, tole je pa zelo neambiciozno.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Champions League 2022/23

Post by n1i9k9o6 »

Obupna postava, me je minilo da bi gledal..
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Champions League 2022/23

Post by demiensatlier »

Upam da je Boehly pošteno nahrulil igralce da bojo vsaj malo volje pokazali.
Post Reply