CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
chelsea boy
Posts: 433
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Disasi ima tudi iq 10-letnika. Kaj ti more it po glavi, da pustiš tako žogo? Proti Cityu igra kot prime Terry, na 95% ostalih tekem pa slabše kot Championship branilec. Katastrofa res…

Verjetno smo edina ekipa v ligi, ki enemu igralcu pusti 3x streljati na škarice. Kakšen smeh od kluba, ampak sej zakaj bi se kdo sekiral, sej bodo še naslednjih 8 let dobivali po 100k+ na teden. Očitno so zafurali klub za naslednjih 10 let, z raznimi 100 milijonskimi nakupi bomo pa še bolj najebali.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Poch danes na vprašanje glede utrujenih vezistov:
"We don't have the possibility to refresh the players in a key area."

Poch 14 dni nazaj na vprašanje glede Casadeija:
“I think it was a tough decision because he was playing at Leicester and we didn’t want to cut his development,” the coach explained.
“But with the injuries to Lavia and Ugochukwu, it was needed. If you see the squad, it’s only Enzo and Moises, and Conor, and then not another real midfielder.”

Joke od trenerja, pokaj čimprej
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

mlinko wrote: 02 Mar 2024, 16:58 Gledam tekmo in se maksimalno trudim najti kašn je naš gameplan. A mi lahko kdo razloži prosm, ker očitno jest nimam dovolj nogometne razgledanosti.
Jaz pa mislim da ga imaš veliko, ker si zaznal da gameplana ni. 😊
Ful bi rad slišal zagovornike projekta kaj on vidijo da v to verjamejo, pa na nobenem forumu ali socialnem omrežju nisem našel še popolnoma nič, razen puhlic "its part of the process" in podobne neargumentirane nebuloze.
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Pricakujem danes ali jutri Poch odpuscen.
Mislm da je vse kredite pokuru, tud gledam hocjo navijaci Mourinha nazaj, hvala lepa tud v Romi je biu na 9. Mestu stako ekipo..tud njega je cs povozu...
Ce ze, bi rd vidu Contea nazaj od "povratnikov"
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Ni videti da bi Pocha odpustili do konca sezone. Sem pa danes v prenosu slišal tribune skandirati "Fuck off Maurizio" in podobno proti Boehlyju. Pa vse najboljše za rojstni dan Poch, si praznoval že boljše. 😄
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by michooo »

Jaz mislim, da je pri nas samo zato, ker ima po sezoni nižjo odpravnino. Govorilo se je že pred časom, da imamo lahko težavo s FFP, če ga odpustimo sredi sezone.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

jaz bi ga takoj odpustil in ne cak poletja.. naj pride nov trener postavi neke temelje do pre seasona.. do takrat bo imel tudi ze jasno sliko koga hoce v ekipi..

zal pa mislm da ni variante da se to zgodi in da bomo do poletja gledali to zalost
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Pa bo nov trener rešil situacijo?
Lastniki ostajajo isti...
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

RedMiner wrote: 03 Mar 2024, 08:03 Pa bo nov trener rešil situacijo?
Lastniki ostajajo isti...
Jaz mislim, da bi pozitivno vplivalo na nas.

Moramo nekaj zamenjati, če ne štima. Tako bomo čakali do konca sezone vsem se bo j.. itd.. z novim trenerjem novimi idejami bi mogoče kaj bolj kliknilo. Plus da bi se morali vsi igralci ponovno dokazovati itd..

To kar mamo ne pelje nikamor.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Enako smo menil, ko je bil na klopi Potter.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Podobno sranje kot lani. Tudi če zdajle Guardiolo pripeljemo, kaj bomo spremenili? Da pridemo iz 11. na 10. mesto. Pa vemo da vrhunskega trenerja ne bomo dobili, so nas že lani z razlogom odjebali. Nič drugega nam ne ostane kot da počakamo do konca sezone in potem upamo na najboljše, ampak tega upanja je žal zelo malo. Lani sem bil za menjavo trenerja ker sem imel neko upanje na boljše, letos pač ne.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Garancije da bo šlo na bolje seveda ni, ampak vztrajati pri nečim kar evidentno ne deluje oziroma se že na uč vidi da se ne dela v smeri da bi se kaj izboljšalo je neumno. V firmi ti dajejo ljudem 6 mesecev preizkusnega obdobja za najbolj osnovne službe, novo nastavljenim vodjem pa še hujše pogoje. Če v pol leta ni haska, ciao! Naša uprava pa je najbrž vesela da smo 2. sezono zapored mid table? Hm, dvomim...

Jaz bi Pocha zamenjal in vsaj upal da bo naslednji tip ki pride skozi vrata vsaj probal nekaj spremeniti, ker Poch je imel dovolj časa in ne stori praktično ničesar. Zavračam idejo da je tole ekipa za mesta 10 do 12, no way. Pocha smo na tem forumu že večkrat skurcali taktično, njegove menjave so večino časa čudne in midgame management zgrešen, popolnoma nič ne dela da bi zgradil nek odnos z navijači, pred tekmo s Tottenhamom lani je celo nekaj omenil da bi bil rad spet kdaj trener te ekipe LOL, niti na SB niti na away tekmah ne zaploska navijačem ampak odvihra v tunel, včeraj so mu še away navijači (to so tisti tapravi true blue fani ki jih NOČEŠ izgubiti) začeli skandirati s tribun "Fuck off Maurizio"...a bi resno radi vztrajali z njim?

Ja Redminer, tako je zato ker smo zamenjali mediocre midtable trenerja za mediocre midtable trenerja. In zato sem proti ideji da zdaj se proba pa še z DeZerbijem, ideja s katero se klub poigrava baje. Nehat mormo s temi eksperimenti in vlačenjem trenerjev brez pedigreja, brez nekih izkušenj ki jih rabimo mi in z rezultati mid-table ekip, ker če imaš mid-table trenerja boš pač točno tam tudi sam. Nevem kaj je Potter dokazal da so mu naši veljaki zaupali, ampak očitno jim je dobro kimal, Poch pa isto ker mi delujeta oba kimavčka brez hrbtenice. Jaz mu zamerim tudi to kako vsak teden govori drugače glede ekipe, starosti, spočitosti itd., kot da se že prav norčuje iz nas.

Pač do konca sezone sta še cca. dobra dva meseca, res nima veze a se ga menja zdaj ali ne, bomo pač nekje med 10. in 14. mestom. Skratka vseeno mi je če pride jutri na Cobham ali ne, po koncu sezone sem pa 100% za to da poka. Za menjavo v tem trenutku takoj bi bil če bi vedel da je nekje en pameten trener na voljo, pa so opcije precej omejene.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Ma pomoje bo ostal do konca sezone, mi je pa vseen, če gre že prej. Tut js pa nevem kdo bi lahko prišel namesto njega.
Kot smo že ugotovil hoče met uprava yes mana, ki pa nas ne bo rešil. Trenerji, ki hočjo delat po svoje pa ne dobijo šanse. Tuchel, Nagelsmann, Enrique - vse so hitro odpikal. Povrh tega pa pravih trenerjou niti ni na voljo. Ve kdo kako bo z Ancelottijem po koncu sezone? Če bo na voljo je za mene prva izbira. Ostaja še Mou, verjetno bi mal pošlihtu preplačance, ampak realno pa si ga ne želim kej preveč. Za ostale opcije pa nevem.
Iz te sezone se v bistvu da še neki potegnt - smo v FA cupu in v prvenstvu bo skor sigurno tut 8 mesto peljal v evropo (ampak seveda - sm brez pričakovanj, tako kot sva rekla zadnjič sigismund :) )
Najbolj me pa skrbi, da če dobimo trenerja za kirga se bomo strinjal, da je vrhunski, bomo še vedno nekje na istih mestih kot zdej. Takrat bo pa problem še toliko večji.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

S to zmago smo si vsaj teoretično povrnil malenkost večje šanse, da dosežemo Evropo tud skozi ligaška mesta.
Drugač igra spet dokaj povprečna, z malo boljšimi obdobji vmes, overall nič posebnega.
Veseli me gol Mudryka, osebno nad njim še nism obupal in sm prepričan, da lahko večkrat dokaže svojo kvaliteto.
Palmer pa player of the season, gladko. Adijo pamet kakga talenta mamo v ekipi
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Predvsem v 2.polčasu zelo solidna tekma. Škoda samo da ne znamo mirno pripeljat tekmo do konca. Za pohvalit Palmer kot že večkrat letos in Gusto, ki je odigral kot prime James. Sterling je še enkrat pokazal da je egoist. Mudryk s fenomenalno potezo nakazal, da bi lahko SB večkrat dvignil na noge. Treba bo malo popravit obrambo, Chalobah in Cucurella še nista na nivoju.
Post Reply