Tim za novice

Post Reply
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Tim za novice

Post by loonymcgreat »

a ste se kej zmenli glede tega nasega tima? bo še kdo sodeloval?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Ja mislm da se bo še Simon pridružu. Ostali pa bomo probal malo bolj redno. Pa meni bo še staš porihtu da lahko objavljam na strani ko on ne bo mogu. Se magar čimprej probamo zment za kero tekmo bo kdo pisu, pa da je članek čimprej po tekmi na strani.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

danes sem se ekipi pridružil še jaz ;)
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Tim za novice

Post by Profesor »

sigismund wrote:danes sem se ekipi pridružil še jaz ;)
Odlično! Takšne rabimo!
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Jaz bi odprl temo Everton-Slovenia.....tako bi naredil kot rover, verjetna postava itd......morda kak video, samo naj mi en napiše kako se to da gor....? pa če kdo ve kje se dobi tele;
http://www.shrani.si/f/1p/FF/4qejgSGz/1/chelsea-v.png

take slike pa to...sami nardite? Danes mam veliko časa, pa bi mel čas to narediti, samo je šele sreda in bi bla tema precej dolgo odprta... :?: lahko jo pa naredim, prilimam osnutek sem in vi malo pokomentirate zadevo, glede na to da bi delal prvič...Če se vi seveda strinjate?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

sigismund wrote:Jaz bi odprl temo Everton-Slovenia.....tako bi naredil kot rover, verjetna postava itd......morda kak video, samo naj mi en napiše kako se to da gor....? pa če kdo ve kje se dobi tele;
http://www.shrani.si/f/1p/FF/4qejgSGz/1/chelsea-v.png

take slike pa to...sami nardite? Danes mam veliko časa, pa bi mel čas to narediti, samo je šele sreda in bi bla tema precej dolgo odprta... :?: lahko jo pa naredim, prilimam osnutek sem in vi malo pokomentirate zadevo, glede na to da bi delal prvič...Če se vi seveda strinjate?
pardon, ne Everton-Slovenia ampak Everton-Chelsea lol :lol:
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Rajši napiši povzetek tekme Chelsea 3-3 Man United.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

kako se vstavi video v prispevek?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

nevermind, že najdu :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Tim za novice

Post by loonymcgreat »

za united sem jaz že poslal stassu tako da ni treba
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Tako, poročilo sem objavil. Danes mi je malo zmanjkalo časa, naslednjič bom dodal še rubriko "Slike s tekme" in "Statistika v sliki"......samo Rover bi te prosil če mi zaupaš kakšno daš tam veliost slik, ker tale format ki ga ti objavljaš je ravno pravi, 150x150?

kritike in pohvale bodo dobrodošle. ZS seveda :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Tim za novice

Post by loonymcgreat »

zdej sem vidu tvoje poročilo. dobro da si se lotu pisanja ampak nej bodo drugič poročila ista po obliki kot dosedaj (http://chelseafc.si/novice poglej si obliko)

Torej tista statistika je vzeta z uradne strani pod match reports
Chelsea (4-2-3-1): Cech (c); Ivanovic, Cahill, David Luiz, Bosingwa; Essien, Meireles; Sturridge (Romeu 70), Mata, Malouda; Torres.
Unused subs Turnbull, Ferreira, Hutchinson, Bertrand, Piazon, Lukaku.
Goals Evans o.g. 35, Mata 46, David Luiz 50
Booked Torres 30, Ivanovic 45
tole samo prevedeš unused subs v klop, booked v rumeni/rdeči kartoni, goals pa v gole.

Tudi tiste kalkulacije lahko izpustiš ampak je čist dovolj nekaj kratkega recimo: Chelsea je na domačem terenu z golom Franka Lamparda ugnal Sunderland z 1-0.(to je potem napis pod sliko preden klikneš na novico da se odpre cela), potem pa na koncu napišeš nekakšen kratek povzetek- kaj pomeni rezultat, nekako na kratko povzameš tekmo.. Recimo za mufc sem jaz po povzetku tekme napisal :
Tekma je postregla z odličnim drugim polčasom, ki še dolgo ne bo šel v pozabo. Po vodstvu Chelseaja z 3:0, je le malokdo pričakoval, da se je United zmožen vrniti v igro vendar jim je, s pomočjo sodnika Webba, to tudi uspelo. Naslednja tekma Chelseaja je proti Evertonu in zmaga je nujno potrebna za ohranitev 4. mesta, ki nas še pelje v boj za Ligo Prvakov.


Nočem kritizirat in upam da ni izpadlo tako, le dobro je da so novice enake oblike kot dosedaj in da so take tudi vnaprej :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Poglej na sestanku so pa rekli, da bi bile novice različne se pravi, da se ne bi več upošteval tega mušterja.
A ja Jani, tega ne veš ker te ni bilo na sestanku.
Tudi sam sem tega mnenja.
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Kolikor je bilo meni jasno rover, smo se zmenili ravno obratno. Da je več ali manj enaka forma, tko kot so poročila praktično na vseh straneh.
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Tim za novice

Post by lajko »

Najbolj smo iskali člane, ki bi bili pripravljeni pisat. Ni jih namreč veliko.
Rekli smo, da bi bilo dobro, če bi objavljali različne novice, ne v različni obliki - to ni logično.

Vsekakor moramo imeti enotno obliko člankov, ne glede na pisca. Sicer lahko kdo doda kak konstruktiven predlog in se stvar ažurira.
Torej zdaj je važno, da se za kak teden vnaprej zmenite, kdo bi kaj napisal - Repe poskusi organizirat.
Pisci pa potem pošljite zadevo Repe-tu, ki bo pregledal in objavil, v njegovi odsotnosti pa Staš.

Predlagam, da se objavljajo tudi napovedniki tekem.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
Post Reply