Tim za novice

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Dons bom naredu uvod v tekmo CHelsea-Liverpool ker imam ravno čas
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Da ne bo spet hude krvi bom tukej napisal, da bom naredil temo Chelsea - Blackburn Rovers
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Tim za novice

Post by lajko »

A je kaka šansa, da nekdo nekaj spesni o osvojitvi LIGE PRVAKOV?
Žiga, daj nared vsaj en copy/paste nečesa, če nobenmu ni do pisanja :wink:

Ena novica pa bi lahko bila tudi o naši navijaški poti v Munchen?
Patrik je o tem pisal v Pomurcu, pa bi nam morda dovolil, da še na naši strani objavimo?
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Ker ste vsi pluvali po mojem zadnem članku, nevem zakaj sami nič ne napišete, o našem izletu v Muchen, o novih okrepitvah in odhosu 5 igralcev, sploh legendi Drogbaju.
Image
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Tim za novice

Post by loonymcgreat »

rover nehaj bit butthurt, vsi vemo da se zmeri potrudiš z novicami ampak če je v vsaki povedi slovnična napaka je pač treba na to opozorit pa naj boš pisec ti al jaz al repe al jerry al pa Mati Božja. Tako pač je. Če se ne bi ti zmeraj užalil in bi včasih kaj pozitivnega potegnil iz naših kritik( recimo, da bi naslednjič prebral kaj si napisal in popravil napake) bi bilo boljše in koristnejše !
Pa brez zamere Rover :wink:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Tim za novice

Post by lajko »

Člani Tima,
Upam, da ste že nakurjeni za novo sezono in seveda za razne objave :wink:
Pripravljalne so bile tak al tak bolj švoh in verjetno zaradi tega niste nič pisali :?:
Zdaj pa če hočemo imeti neko respectable stran je skoraj nujno narest eno objavo o začetku sezone (da bodo igrali tudi za Community Shield, pa proti Athleticu in svetovno klubsko), o spremembi ekipe,....
Potem pa že en napovednik za tekmo s Cityjem,....

Kdor je pripravljen naj javi Repetu.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

jaz imam v soboto nekej odvečnega časa tako da si bom z veseljem vzel kakšno urico da spišem malo bolj obširno zadevo o nedeljskem communutyju, preteklost obeh klubov v tem tekmovanju itd....bom probal dodati še primeren naslov in vse, da bo šla zadeva lahko še na spletno stran, recimo"zdaj gre pa zares..." tak naslov približno sem si zamislil.....dodal bomše nekaj o letošnjih priprava
h obeh ekip...tko da mislim da bib blo vredu, če ma kdo še kako idejo kaj dodat naj mi pa piše na ZS....
Last edited by sigismund on 08 Aug 2012, 20:58, edited 1 time in total.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

No super. Če ti bo uspelo do petka dopoldne napisat kr pošlji meni na ziga.repe@gmail.com, drugače pa stassu, ker mene ni doma čez vikend.

Se javi še kdo potem za poročilo CS ?

Upam da nam bo tole sezono uspelo da bodo novice res osvežene. Torej vsi stari in novi, če veste da boste imeli čas, par dni pred tekmo sporočte v kuhno da lahko napišete članek, da bo vsaj za nekaj dni razdeljeno. Bom pa jst po vsaki tekmi(če bom le doma) napisal na stran takoj rezultat in mogoče par vrstic dokler poročilo ne bo napisano (če se le da naj bo to čimprej).

Super pa bi bilo če bi se pisala potem še kaka posebna poročila: mladinci, internationals, itd.. Tko da bi bili zelo hvaležni da tisti ki malo bolj spremljate mladince, mogoče na kake 14 dni napišete kratek povzetek kaj se kaj dogaja.

To bi bilo to zaenkrat, če ima pa še kdo kakšen predlog ali vprašanje pa kar na dan z besedo.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Torej prve tekme se že bližajo, tako da me zanima če je kakšen prostovoljec za članke. Jst bom napisu poročilo za Wigan, rabili bi pa še enega za napovedi Wigana in Readinga.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

A to "poročilo" misliš uvod v tekmo al povzetek? Ker uvode v tekmo meni ni problem pisat, povzetkov tekem se mi pa ne da
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Ja ja povzetk po koncu tekme. Tko da če se ti da uvod napisat super.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Bom spisal jutri dopoldan, imel sem v spominu da je tekma v soboto, pa sem zdajle gledal kje bo prenos in vidim da je v nedeljo... :)
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Tim za novice

Post by repe »

Super, ko boš mi kr pošlji na mail.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Tim za novice

Post by sigismund »

Uvodnik za tekmo z Readingom bom spisal že kar danes ker potem do srede popoldan ne bom mel časa takrat pa bo za to že prepozno, tako da jutri zjutraj ko bodo odpravljene tudi napake gre lahko zadeva še na uradno stran.

mam pa predlog da se tiste teme tam pri strani na chelseafc.si malo bolj redno osvežujejo, naslednja tekma, prejšnja tekma, anketa, statistika....

sploh anketa ki še vedno sprašuje ali bo chelsea zmagal barco:P stassu sem že omenil pa nisem dobil odgovora..
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Tim za novice

Post by rover »

Jaz bi pa prosil, da je tista novica primer poročilo na prvi strani vsaj 4 dni in se jo potem zamenja.
Ker drugač nima smisla pisat poročila oz uvodnika ali katere druge novice.
Image
Post Reply