Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by repe »

Naj pijan ne razgraja po VIP-u pa ne bo nobenih težav.
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by RedMiner »

repe wrote:Naj pijan ne razgraja po VIP-u pa ne bo nobenih težav.
Kako pa ocenjuješ delo Čeferina in lobija za NZS-jem?
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by repe »

Premal spremljam da bi dal neko oceno. Pa tudi premalo časa je na položaju. Nima pa to nič z dostojnim vedenjem na nogometnih tekmah.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by AlexAK »

Kdo se pa pri nam na nogometnih tekmah dostojno vede?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

repe wrote:Naj pijan ne razgraja po VIP-u pa ne bo nobenih težav.
Kaj zaj mene v te posle vtikuješ? :P
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

Repe: Zaho je VELIKO naredil za prepoznavnost slovenskega nogometa!!! Pa lahko obrneš kakor češ ;) oz. itak premalo spremljaš slovenski nogomet ;)... Zaho je dosegel na reprezentančnem nivoju največ od vseh ki so igrali za Slovenijo in zdaj dokazuje svojo kvaliteto tudi s poslovanjem v Mariboru. Tako da mislim da ve kaj dela in pametno prenaša breme na sebe da ne trpijo igralci. Čeferin pa za moje pojme itk prvo kot prvo nima pojma o nogometu, drugo kot drugo brani Zidara ki je ''nedolžen''...tak da vemo kolk je ura ;). Ne pomeni zdej to da bi mogel bit Zaho na vrhu! Lažje bi prenašal Ačimoviča kot pa tega Čeferina.
BLUE IS THE COLOR
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

RedMiner wrote:http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/zaho ... 5#comments

Zaho kot vedno brez dlake na jeziku. Ampak mu dam do neke mere prav, je edini ki se medijsko zoperstavlja takšnim lobijem.

Še prenizko kazen je dobil, sploh pa glede na predkaznovanost.... Sploh pa v Sloveniji ni nobenih "takih lobijev", te lobije zaho sam umetno ustvarja in se potem sam kao "bori" proti njim... V očeh mariborčanov mogoče postaja nek simbol, ki se vsemu upira, a on je sam sebi največji sovražnik; meni je tip smešen, misli da je boga za jajca prijel, ko bi bilo pa potrebno kaj reči, npr. po tekmi z dinamom, pa fanta ni bilo od nikoder. Potem je pa ves pameten in kaže svoj "pogum", ko pa ve, da konkretne kazni ne bo dobil, tudi ta je smešna, po takih tekmah, ko Olimpija nadigra Mb, pa so krivi vsi drugi, v prvi vrsti pa sodnik jug...
All rights reserved.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Reichenburg »

Kot je Zaho reku kazen so samo nagrade zanjga in to je to. Če delaš dobro gre vsem v nos in te poskušajo onemogočit. A pri Zahotu dobi to nasprotni učinek iz vsake kazni ki jo dobi pride še močnejši,ostrejši do svojih sovražnikov in ni potrebno razlagati kaj je sad njegovega dela. Sad Čefurinovega dela pa je?
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

jernej1989 wrote:Repe: Zaho je VELIKO naredil za prepoznavnost slovenskega nogometa!!! Pa lahko obrneš kakor češ ;) oz. itak premalo spremljaš slovenski nogomet ;)... Zaho je dosegel na reprezentančnem nivoju največ od vseh ki so igrali za Slovenijo in zdaj dokazuje svojo kvaliteto tudi s poslovanjem v Mariboru. Tako da mislim da ve kaj dela in pametno prenaša breme na sebe da ne trpijo igralci. Čeferin pa za moje pojme itk prvo kot prvo nima pojma o nogometu, drugo kot drugo brani Zidara ki je ''nedolžen''...tak da vemo kolk je ura ;). Ne pomeni zdej to da bi mogel bit Zaho na vrhu! Lažje bi prenašal Ačimoviča kot pa tega Čeferina.
Zaho je dosegel "največ", ko je uničil slovensko pravljico.

Mi pa sploh ni jasno, kako lahko opravičujete takšna nizkotna dejanja, ki jih dela zahovič. Tip žali vse poprek, jebe mater vodilnim predstavnikom NZS-ja; kar opravičujete s tem, da je prodal nekaj igralcev, ko pa ima ON nek lobij na NZS-ju.. Samo poglejte reprezentanco U-17, ko jih je bilo pol iz Mb, pa vam bo vse jasno.

Sploh pa a zdaj je čeferin kriv, ker brani kriminalce? Misliš, da ga zastonj zagovarja? pa saj to mu je poklic, sploh pa tudi kriminalci imajo pravico do odvetnika, vsaj v demokratični družbi

Sploh pa kazen je UPRAVIČENA, zaho je že ni dobil, ker naj bi bil nekomu trn v peti...
All rights reserved.
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

Glej Grugar s tabo se mi res ne da ubadat k si itak takšen kot si na vseh forumih ;) sramoto delaš navijačem Chelsea, nevem zakaj se ne umiriš in včasih kej poješ ko te zafrkavajo?... drugače pa nočem z nobenemu se nič kregat ker je to forum Chelsea in pod to temo sm samo povedal kar sm hotel! Ja sem strasten navijač Maribora in sem dal tudi nekaj mariborske nogometne šole skos... ne branim pa nobenega... še napisal sem da raje vidim Ačimoviča na vrhu zveze! kot so na vrhih evrope itd. samo bivši zvezdniki...mene edino moti to da se preveč vmeševa politika v nogomet in ni več to kar je...in marsikaj vem kaj se dogaja v ozadju...Spoštujem igralce Olimpije tudi z parimi sem igral skupaj (Omladič pri ERA Šmartnem),... priznam lansko letno premoč na prvi tekmi ampak žal druge tri tekme niso ble veš kot prva...ni vse v eni tekmi ;) treba je odigrat celotno prvenstvo kot ga je naprimer mura05!!! vse pohvale nogometašem ki trpijo a vseeno dajajo vse na igrišču! in še in še imaš tega a vsi gledate samo kaj bo zaho rekel in da ga kritizirate ;) ... MISLIM JAZ SE NE MISLIM KREGAT Z NOBENIM!

z repko u17 pa mi ni jasno zakaj ni bilo več koprčanov. Ki so bli takratni prvaki če se ne motim. vprašanje pa je če bi naredili kej več proti nizozemski itd. ... tako da o tem kar je je se nemore več razpravljat... treba naprej gledat ;)
BLUE IS THE COLOR
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

:lol: :lol: :lol: No super, če jaz delam sramoto vam, ste se morda vprašali kakšno sramoto vam dela Zahović?

Malce bolj objektivno poglej na stvar in se ne prepusti manipulativnim igricam vašega velikega zahota... :wink:

Sploh pa, če nimaš portiargumenta za moje trditve, ni treba zdej nekaj posploševati, da pač kao moji komentarji niso resni... pač zaho je jebal mater vsem po spisku in kazen treh mesecev je mila...

Dej povej mi s katerim dejanjem je čeferin zlorabil svojo funkcijo in pomagal olimpiji, kakor vsi pišete... Samo to mi povej, pa sem tudi jaz za, da se čeferin menja... pa mi je čisto vseeno kdo je na vrhu, samo da funkcijo opravlja profesionalno brez nekih osebnih interesov...
All rights reserved.
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by jernej1989 »

Zaho dela v športnem duhu ;) ti pa bolj v avtomehanskem :P
Nism reku da ni kriv in da je kriv...Pač je naredil kar je...ampak žaljenje igralcev je pa za tebe vse lepo in prav? Bi ti blo par tekem pred praznimi tribunami v stožicah ql gledat ? :D škode itk nebi bilo ker na vseh tekmah ni nič gledalcev...in še to ko so se žalijo igralce :D
glej grugar ne da se mi s tabo ukvarjat ;) pejd se na rtv kregat z farso al pa fergusoni ;) pa prid kdaj na sestanek pa bomo spili kak pirčič pa da se pomenimo kej ;)

lp
BLUE IS THE COLOR
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

Glej jaz grem zdej ven, ti jutri odgovorim....


sploh pa na rtvslo-ju že kakšne pol leta nisem aktiven, tu pa tudi čakam, da mi stass zaklene račun...
All rights reserved.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by repe »

Sej nisem rekel nič o njegovih uspehih. Dobro vem kako je opravljal svoj posel kot nogometaš in vem, da dobro opravlja svoj posel kot športni direktor. Za to mu gredo vse čestitke. Mi gre pa na živce s tem podpihovanjem "sovraštva" med Ljubljano in Mariborom, napadom na sodnike in iskanjem nekih lobijev in stricev iz ozadja. Noben drug klubski funkcionar tega ne počne. Sicer res s tem posredno povečuje zanimanje za nogomet in so derbiji še bolj napeti, vendar to ni način s katerim se propagira svoj klub in nogomet na splošno. Vsaj meni se ta način ne zdi primeren. Je pa s to LJ-MB delitvijo začel že v reprezentanci. Tudi sam nisem navdušen nad Čeferinom kot predsednikom zveze. Bi z lahkoto lahko izbrali nekoga, ki je v nogometu dejansko delal. Vseno pa si Zlatko kot predstavnik kluba takih izgredov kot so bili na tekmi z Olimpijo nebi smel privoščiti. Zame to pušča veliko senco nad profesionalnim delom ki ga sicer opravlja.
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by zrim92 »

Na kratko povedano je Zaho idiot da ga iščeš, ampak še vseeno daleč najbolj sposoben človek v slovenskem nogometu. ;)
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
Post Reply