Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by repe »

Dobro povedano ja.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

Zaho dela v športnem duhu ;) ti pa bolj v avtomehanskem :P
Ok. te trditve ne razumem. Ampak, a sem jaz slučajno predstavnik vašega supporters cluba oziroma bilokaterega navijaškega združenja navijačev Chelseaja? NISEM. Kar sem pisal, sem zmeraj pisal v 1. osebi ednine in komentarji so odražali izključno moja stališča. Trditev, da sem vam delal sramoto je smešna; če sem komu delal sramoto, sem jo samo sebi in nikomur drugemu...
Na drugi strani pa je Zlatko Zahović športni direktor NK Maribora, z dejanji, ki jih dela pred, med in po tekmah in so na kakršnkoli način povezana z NK maribor, predstavlja NK Maribor. In ko tip hodi pijan v VIP ložo, ko je*e mater vsem po vrsti, ko žali brez kakršnekoli osnove in to preko medijev, so dejanja, ki predstavljajo NK maribor. In ta dejanja so sramotna in nizkotna, kar pomeni, da dela sramoto svojemu klubu in vsem mariborčanom, ki jim je Mb v ponos.
ampak žaljenje igralcev je pa za tebe vse lepo in prav?...
Filipovića je žalila navijaška skupin GD in ne NK Olimpija. namen Ultrasa je predvsem podpora svojemu klubu, mestu... Drugotnega pomena pa so provokacije nasprotnih navijačev, kluba in seveda tudi igralcev... Igralec, ki se odloči za profesionalno kariero, postane tudi javna oseba. in javne osebe bodo zmeraj tarče posmeha, zmeraj se bodo iskale napake pri njih,... samo spomni se primera John Terry v angliji. kamorkoli je prišel so mu žvižgali, so mu skandirali razne žaljive stvari, kaj a naj zaradi tega izpraznijo stadione? Filipović, ki naj bi bil profesionalc, bi moral poskrbeti, da zadeva ne bi ušla v javnost, pa ga ne bi nikoli tako žalili...

sploh pa trditev, da če nekdo nekaj dela, potem je meni dovoljeno tudi nekaj narobe delat je smešna. To je odraz, da nisi soden kritičnega premisleka; gre za neko bedno racionalizacijo, ki je obrambni mehanizem in ljudje, ki imajo nizko etiko in nizke norme, se bodo posluževali tega.
škode itk nebi bilo ker na vseh tekmah ni nič gledalcev
Sedaj pa žališ mene. Letos sem bil na vseh domačih tekmah olimpije in tudi na nekaterih gostovanjih. Zakaj ostali ne hodijo ni moja stvar in se ne mislim obremenjevati s tem... Ampak dokler bom jaz na tekmi, mi ne bo noben očital, da ni nič folka, sploh pa ne nekdo, ki si v življenju ni ogledal tekme olimpije. Ne vem pa na kakšen način je obiskanost tekem Olimpije povezana z zlatkom zahovićem, ampak očitno ti je zmanjkalo protiargumentov (v bistvu nisem še nobenega zasledil), pa skačeš iz teme na temo kot npr. pri dejstvu, da naj bi vam jaz delal sramoto.
pejd se na rtv kregat z farso al pa fergusoni ;)
že prej si mi očital, da sem začel prepir, pa me zanima s katerimi besedami sem ga začel. Ko je tebi zmanjkalo protiargumentov na moje trditve, ki so bile (upam) nazorrno utemeljene, si rekel, da se nočeš kregati in si se začel ukvarjati s tem kdo sem, kaj sem pisal in kaj sem s komentarji, ki nimajo nobene povezave z zahovićem in njegovim vedenjem, povzročil vam. Edini, kateri se tu trenutno krega in žali si ti; mi je pa žal, da je debata prešla na oseben nivo...

pa lp!
All rights reserved.
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by davidluiz4 »

Nejc Mevlja podpisal 3-letno pogodbo z NK Maribor!
CHELSEA FC
Image
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by michooo »

Zdej je pa že zrel za reprezentanco :D
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

Ajde ljubljančani in ostali!!!!

5 evrov za Muro.... Cena je prava :)

http://www.nkolimpija.si/novica/items/n ... -pet-evrov


pa še sonček bo-22 stopinj, v stožicah se je zmeraj prijetno sončit :D
All rights reserved.
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Grugar »

:ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: Miha Zajc :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava: :ava:
All rights reserved.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Reichenburg »

Krka v 1. ligo, kljub temu da nimajo ne infrastrukture, ne plačujejo redno igralcev.... Bravo Čefurče in vsa nesnaga na NZS :ava:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by RedMiner »

Reichenburg wrote:Krka v 1. ligo, kljub temu da nimajo ne infrastrukture, ne plačujejo redno igralcev.... Bravo Čefurče in vsa nesnaga na NZS :ava:
tist tut mojster ej...
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by repe »

To slovensko ligo bi blo treba razpustit oz. spravit na en amaterski nivo. Da se vsako leta funkcionarji odločajo kdo bo, kdo ne bo, nima nobenega smisla. Naj se postavijo jasna pravila. Imaš infrastrukturo in imaš pošlihtane finance. Če nimaš, nisi za v prvo ligo(če imam prave podatke Krka nima ne enega ne drugega).Brez pardona, nobenih izjem. Tako pa se na silo podeljujejo licence, samo da lahko obdržimo 10 klubov v prvi ligi. Točkovanje imamo pa tudi za okras, saj pri obstanku oz. napredovanju nima nikakršnega vpliva.
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Reichenburg »

RedMiner wrote: tist tut mojster ej...
Zakaj že? Ker sem napisal dejstva kluba ki je v obupnem finančnem položaju, da se o štadionu ne menimo. Klub nima osnovnih pogojev za licenco za 1. ligo a vemo kako se jim jo bo podelilo. naslednje leto bodo še en klub ki bo propadel ali na robu propada. od imena ki ga ta fabrka dejansko v neki konkretni meri ne podpira se ne more živeti. Od stare slave pa še manj.
Točno tako kot je predhodnik rekel točkovanje je bolj kot ne za okras. Saj v vsaki ligi se najdeta vsaj 2 ki jima višji rang ne leži. Ok potemtakem ti je mesto v vaški ligi jug, vzhod, ni važno. Ne odžiraj pa mesta klubom ki se trudijo do konca da bi kam prišli a so nato bridko razočarani, ker se vse v Slo nogometu vrti na bazi poznanstev in katere koristi bo tale mafijozo ki je kao predsednik imel.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by RedMiner »

A Krka se pa ni trudila za 1. ligo? So tko mal za brezveze zmagal 3. pol pa še 2. ligo?

Zdej mi pa naštej, kdo poleg Maribora in Zavrča posluje vredu v SLO ligi...
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by davidluiz4 »

Naša prva liga je res prava komedija,nažalost ima samo Maribor kvaliteto,urejene finance itd.
Za sezono 2013-14 napovedujem nov naslov Maribora,druga bo Olimpija,izpade pa pomoje Krka
CHELSEA FC
Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Reichenburg »

Krka ni zmagala 2. lige, ampak se seli v prvo kot 3. uvrščeno moštvo. Jaki poznavalec :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by RedMiner »

Uf ja, in zdej maš prou. btw še kr nisi odgovoru na drugo vprašanje ;)
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Reichenburg »

RedMiner wrote:Uf ja, in zdej maš prou. btw še kr nisi odgovoru na drugo vprašanje ;)
Mi tudi ni potrebno, jaz sem vsaj približno razlago stanja v Slo nogometu podal, kako jaz vidim stvari. Kaj pa ti razen prcanja, netočnih podatkov nisi povedal čisto nič. Tako da sva zaklučla :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
Post Reply