Selitev s Stamford Bridga

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Ali podpirate selitev na nov stadion ?

Da
15
38%
Vseeno mi je
3
8%
Ne
21
54%
 
Total votes: 39

User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by zrim92 »

Lahko se opiramo na zgodovino in se je držimo ampak slej ko prej bo potreben nov štadion pa če si to želimo ali ne. Ko pride finančni fair play nam tudi Roman ne pomaga več veliko in takrat bomo lahko samo počasi zaostajali za najboljšimi in prav ta finančni fair play se bo najbolj poznal nam, saj nismo sposobni sezone končati pozitivno kaj šele, da bi nam ostajalo dovolj za kakšne večje nakupe..

Tudi meni je Stamford Bridge zelo pomemben ampak v kolikor ne povečamo štadiona in prihodkov bo klub v naslednjih letih zgolj bleda senca svoje "majhne" zgodovine. Sam pa raje vidim, da smo zmeraj v vrhu, kot pa da imamo Stamford Bridge in se trudimo na sredini lestvice...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by bojan3 »

jernej teb je vseen, k ne dajs denar iz svojga zepa za igralce. me zanima kaksna bi bila tvoja reakcija, ko bi vidu da si nebi mogl prvosct, zarad stadiona, ksnga igralca....
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by jernej1989 »

bojan3 wrote:jernej teb je vseen, k ne dajs denar iz svojga zepa za igralce. me zanima kaksna bi bila tvoja reakcija, ko bi vidu da si nebi mogl prvosct, zarad stadiona, ksnga igralca....
lej roman ma itak dost keša...da neve kam naj z njim...pač dobr ...naj naredi stadion men je vseen glede tega. ampak v srcu mi bo pa vedn ostal Stamford ker mi je najjači...pa če je najmanjši al pa največji :D ...
BLUE IS THE COLOR
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by The Blues »

jernej1989 wrote: lej roman ma itak dost keša...da neve kam naj z njim...pač dobr ...naj naredi stadion men je vseen glede tega. ampak v srcu mi bo pa vedn ostal Stamford ker mi je najjači...pa če je najmanjši al pa največji :D ...
Ko bo v veljavo stopu finančni fair play, ti nič ne pomen kulk denarja ima lastnik, če klub ne bo smel kupovati, ker bo posloval v minusu.
Drgač pa nobeden stadion ni na večno.
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by stass »

Kje piše, da ko bo stopil v veljavo finančni fair play, ne bo smelo podjetje napisati sponzorske pogodbe za par sto milijonov funtov letno? Tud če se to ne bo dalo, bo biznismen Roman že našel kakšno rešitev.
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by nastja8 »

Ta finančni fairplay se bo dalo tako izigravat, da kr glava peče. Pač Roman ustanovi svoje podjetje, itak podjetje samo na papirju, pa je pač to podjetje sponzor Chelsea za ne vem koliko denarja mesečno...Pa smo u plusu...
Drugače pa glede stadiona. Men je Stamford Bridge drugače kr uredu, škoda samo da ga ne morejo povečat. Ima pa dosti položne tribune. Če bi bile tribune bolj strme, bi lahko dosti več gledalcev gor spravili. Samo kar se bodo odločili, se bodo odločili...na kakšno tekmo bom pa šla, pa če se bo igralo na Bridgu ali kje drugje :P
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by loonymcgreat »

'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by loonymcgreat »

evo ponudba je zavrnjena
61 % ZA prodajo
39 % PROTI prodaji deležev

Klub pa je potreboval 75 %
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by Profesor »

loonymcgreat wrote:evo ponudba je zavrnjena
61 % ZA prodajo
39 % PROTI prodaji deležev

Klub pa je potreboval 75 %
Pričakovano. Edino nisem si mislil, da bo tako velik odstotek glasovalo ZA.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by loonymcgreat »

men se zdi da je tako visok procent ker so vsi tisti ki niso prišli na meeting avtomatsko bli šteti kot glas ZA..
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by Joshua McEachran »

No to ni res ne, je nekdo objavil razlago tega na uradni strani tko da kr poišč.
Drgač pa we're staying :cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by bojan3 »

Joshua McEachran wrote:No to ni res ne, je nekdo objavil razlago tega na uradni strani tko da kr poišč.
Drgač pa we're staying :cfc01: :cfc01: :cfc01:
kar ne vodi v napredek kluba...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by damjan1120 »

S takim razmišljanjem, ne bo Chelsea nikoli velik klub. Kruta resnica...

Chelsea FC is naturally disappointed with the result.
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by bojan3 »

damjan1120 wrote:S takim razmišljanjem, ne bo Chelsea nikoli velik klub. Kruta resnica...

Chelsea FC is naturally disappointed with the result.
se strinjam. v lastno skledo si pluvajo navijaci... financno ni vzdržno plus veliki klubi majo stadione 60 000 plus... mi to ne mormo bit...
Post Reply